.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Документи arrow Проекти рішень виконавчого комітету arrow Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств...
Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств...
03.05.18
Про визначення видів суспільно корисних
оплачуваних робіт та переліку підприємств
і установ, у сфері відання яких перебувають
об’єкти, на яких особи відпрацьовують
адміністративні стягнення  у вигляді суспільно
корисних робіт

З метою забезпечення виконання покарання особами, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, відповідно до Закону України від 07 грудня 2017 року № 2234 «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», статті 30-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:
 
1.  Визначити перелік об’єктів для відбування особами, на яких судом накладено адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини у вигляді суспільно корисних робіт:
1).  Приватне підприємство «Жилкомсервіс»;
2).  Приватне підприємство «Базис»;
3).  Приватне підприємство «СІБ»;
4). Товариство з обмеженою відповідальністю «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад»;
5).  Дочірнє підприємство «Верп» ТОВ «Водоторгприлад»;
6).  Комунальне підприємство «Благоустрій».

2.  Визначити  види  для відбування особами, на яких судом накладено  адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини  у вигляді суспільно корисних робіт:
1).  Облаштування, фарбування та ремонт об’єктів благоустрою.
2). Підрізка та вирубка дерев, кущів, знищення бур’янів, висадка та побілка дерев.
3). Прибирання та вивіз відходів з територій обслуговування багатоповерхових житлових будинків та території приватного житлового сектору.
4).   Участь у прибиранні стихійних сміттєзвалищ на території міста.
5).   Комплекс робіт з прибирання території міста.
6).   Очищення тротуарів та пішохідних містків від снігу та посипання їх піщано-сольовою сумішшю під час ожеледиці.
7).   Висадка зелених насаджень, розбивка клумб, квітників, скверів.
8).   Очищення систем зливової каналізації.
9).   Роботи по благоустрою кладовищ.
10). Прибирання узбіч доріг по місту.
11). Підсобні роботи при проведенні суспільно-корисних робіт.

3. Уповноваженому органу з питань пробації  забезпечити своєчасне направлення осіб, притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, для відпрацювання на  визначених підприємствах. 

4. Керівникам підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи, відпрацьовують адміністративні стягнення у вигляді суспільно корисних робіт:
1). Забезпечити особам, які відпрацьовують призначені судом покарання у вигляді суспільно корисних робіт, безпечні умови праці для їх виконання та дотриманням такими особами правил техніки безпеки.
2). Залучати осіб, які відпрацьовують призначені судом покарання у вигляді суспільно корисних робіт, до виконання робіт, які не віднесені до важких робіт, робіт із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та проходженні спеціального навчання і щорічної перевірки знань з охорони праці та обов’язкових медичних оглядів.
3).  Забезпечити контроль за виконанням порушниками призначених їм суспільно корисних оплачуваних робіт.
4). Своєчасно інформувати уповноважений орган з питань пробації  про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт. 
5). Вести облік та щомісячно інформувати уповноважений орган з питань пробації  про кількість відпрацьованих годин. 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Мартим’янова С.В.


Міський голова     І.Ю.Алєксєєв

Керуючий справами 
виконавчого комітету     В.М.Руденко

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.10.2018 по 21.10.2018
Детальніше...