.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Документи arrow Проекти рішень виконавчого комітету arrow Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств...
Про визначення видів суспільно корисних оплачуваних робіт та переліку підприємств...
03.05.18
Про визначення видів суспільно корисних
оплачуваних робіт та переліку підприємств
і установ, у сфері відання яких перебувають
об’єкти, на яких особи відпрацьовують
адміністративні стягнення  у вигляді суспільно
корисних робіт

З метою забезпечення виконання покарання особами, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, відповідно до Закону України від 07 грудня 2017 року № 2234 «Про  внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», статті 30-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:
 
1.  Визначити перелік об’єктів для відбування особами, на яких судом накладено адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини у вигляді суспільно корисних робіт:
1).  Приватне підприємство «Жилкомсервіс»;
2).  Приватне підприємство «Базис»;
3).  Приватне підприємство «СІБ»;
4). Товариство з обмеженою відповідальністю «Водоочистка» ТОВ «Водоторгприлад»;
5).  Дочірнє підприємство «Верп» ТОВ «Водоторгприлад»;
6).  Комунальне підприємство «Благоустрій».

2.  Визначити  види  для відбування особами, на яких судом накладено  адміністративне стягнення за несплату аліментів на утримання дитини  у вигляді суспільно корисних робіт:
1).  Облаштування, фарбування та ремонт об’єктів благоустрою.
2). Підрізка та вирубка дерев, кущів, знищення бур’янів, висадка та побілка дерев.
3). Прибирання та вивіз відходів з територій обслуговування багатоповерхових житлових будинків та території приватного житлового сектору.
4).   Участь у прибиранні стихійних сміттєзвалищ на території міста.
5).   Комплекс робіт з прибирання території міста.
6).   Очищення тротуарів та пішохідних містків від снігу та посипання їх піщано-сольовою сумішшю під час ожеледиці.
7).   Висадка зелених насаджень, розбивка клумб, квітників, скверів.
8).   Очищення систем зливової каналізації.
9).   Роботи по благоустрою кладовищ.
10). Прибирання узбіч доріг по місту.
11). Підсобні роботи при проведенні суспільно-корисних робіт.

3. Уповноваженому органу з питань пробації  забезпечити своєчасне направлення осіб, притягнутих до адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт, для відпрацювання на  визначених підприємствах. 

4. Керівникам підприємств і установ, у сфері відання яких перебувають об’єкти, на яких особи, відпрацьовують адміністративні стягнення у вигляді суспільно корисних робіт:
1). Забезпечити особам, які відпрацьовують призначені судом покарання у вигляді суспільно корисних робіт, безпечні умови праці для їх виконання та дотриманням такими особами правил техніки безпеки.
2). Залучати осіб, які відпрацьовують призначені судом покарання у вигляді суспільно корисних робіт, до виконання робіт, які не віднесені до важких робіт, робіт із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі та проходженні спеціального навчання і щорічної перевірки знань з охорони праці та обов’язкових медичних оглядів.
3).  Забезпечити контроль за виконанням порушниками призначених їм суспільно корисних оплачуваних робіт.
4). Своєчасно інформувати уповноважений орган з питань пробації  про ухилення порушника від виконання суспільно корисних робіт. 
5). Вести облік та щомісячно інформувати уповноважений орган з питань пробації  про кількість відпрацьованих годин. 

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Мартим’янова С.В.


Міський голова     І.Ю.Алєксєєв

Керуючий справами 
виконавчого комітету     В.М.Руденко

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...