.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів...
ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів...
03.05.18
ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування в м. Охтирка


23.04.2018      вул. Незалежності,11, 
10-00 год                                                                                       м. Охтирка, Сумська обл.

Присутні члени  конкурсного комітету:
Демиденко О.В.- заступник голови конкурсного комітету, Біскупська І.Ю.  – секретар конкурсного комітету, члени конкурсного комітету: Альохін Р.М., Довгаль Г.В.,  Іванова С.А., Резнік В.В., Саєнко Г. Л., Беньо З.О. , Галкін Є.О.
Відсутні члени конкурсного комітету: Мартим’янов С.В., Демченко Т.М., Савченко С.І.,  Чут В.В., Гричковський В.Ф.
Запрошені:
Претендент – перевізник ФОП Данилюк А.В.
Присутній від претендента-перевізника Данилюк М.М. за довіренністю.

Порядок денний:

1. Проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:
- в режимі руху маршрутного таксі:
Об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний»
Об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок»
          
       СЛУХАЛИ: 
1.  Демиденка О.В. який повідомив, що відповідно до статей 44, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (зі змінами), рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 28.10.2014 р. № 143 «Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка»(із змінами)  виконавчим комітетом Охтирської міської ради  прийнято рішення № 41 від 21.03.2018 «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі». В газеті «Ахтырка» № 12  від 22.03.2018 було опубліковано оголошення про проведення даного конкурсу. Конкурс проводиться на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:
- в режимі руху маршрутного таксі:
Об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний»
Об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок»
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради здійснено організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу, а також проведено перевірку поданих документів на відповідність обов’язковим умовам конкурсу та наявності усіх документів, передбачених Порядком проведення конкурсу.
В присутності представника  від перевізника ФОП Данилюк А.В., який претендує на об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний» та на об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок» відкриваються конверти №2а та №2б.
         Заступник голови конкурсного комітету запропонував розпочати розгляд наданих пропозицій на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі на об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний» та на об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок».

Перевізник - претендент : ФОП Данилюк А.В.

На закритому засіданні конкурсний комітет вирішив:

Об’єкт конкурсу  № 1  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний».
Претенденти:  ФОП Данилюк А.В.
Пропозиція претендента відповідає умовам конкурсу. Перевізник-претендент є переможцем попереднього конкурсу на даному маршруті. Відповідно до п.13 Порядку, якщо перевізником-претендентом на об’єкт конкурсу є тільки один автомобільний перевізник, він визначається переможцем у разі його відповідності вимогам статей 45 і 46 закону України «Про автомобільний транспорт». Перевізник –претендент ФОП Данилюк А.В. допущений до участі в конкурсі та подав пакет документів, який передбачений Порядком проведення конкурсу.  За системою оцінки пропозиції згідно з додатком 5 Порядку претендент ФОП Данилюк А.В.  отримав 32 бали.
Голосували: 

 

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ

Демиденко О.В.

 

підпис

-

-

Альохін Р.М.

 

підпис

-

-

Довгаль Г.В.

 

підпис

-

-

Іванова С.А.

 

підпис

-

-

Резнік В.В.

 

підпис

-

-

Саєнко Г. Л.

 

підпис

-

-

Беньо З.О.

 

підпис

-

 

Галкін Є.О.

підпис

-

-

 

          Об'єкт конкурсу  № 2  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту №  № 23 «Дачний - речовий ринок»

Претенденти:  ФОП Данилюк А.В.

            Пропозиція претендента відповідає умовам конкурсу. Відповідно до п.13 Порядку, якщо перевізником-претендентом на об'єкт конкурсу є тільки один автомобільний перевізник, він визначається переможцем у разі його відповідності вимогам статей 45 і 46 закону України «Про автомобільний транспорт». Перевізник -претендент ФОП Данилюк А.В. допущений до участі в конкурсі та подав пакет документів, який передбачений Порядком проведення конкурсу. За системою оцінки пропозиції згідно з додатком 5 Порядку претендент ФОП Данилюк А.В.  отримав 3 бали.

Голосували:

 

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ

Демиденко О.В.

 

підпис

-

-

Альохін Р.М.

 

підпис

-

-

Довгаль Г.В.

 

підпис

-

-

Іванова С.А.

 

підпис

-

-

Резнік В.В.

 

підпис

-

-

Саєнко Г. Л.

 

підпис

-

-

Беньо З.О.

 

підпис

-

-

Галкін Є.О.

підпис

-

-

 

 
<span style="font-size: 12pt; font-family: 'Times New Roman', serif">Заступник голови конкурсного комітету Демиденко О.В. оголосив результати конкурсу:</span>

Об'єкт конкурсу  № 1  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря - Дачний».

Претендент:  ФОП Данилюк А.В. - 32 бали

 

Об'єкт конкурсу  № 2  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту   № 23 «Дачний - речовий ринок»

Претендент:  ФОП Данилюк А.В. -  3 бали

 
<span style="font-size: 12pt; font-family: 'Times New Roman', serif"> </span>

 

 

Заступник голови конкурсного комітету          підпис                    О.В. Демиденко

 

 

Секретар конкурсного комітету                  підпис                               І.Ю. Біскупська

Члени конкурсного комітету:

 

Іванова С.А.    підпис

 

Довгаль Г.В.  підпис

 

Беньо З.О.  підпис

 

Альохін Р.М. підпис

 

Резнік В.В.   підпис

 

Саєнко Г. Л.  підпис

Галкін Є.О.   підпис

 

 

 ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

27.04.2018                                                 м. Охтирка       № 67


Про визначення переможців конкурсу  на  перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі

Відповідно до підпунктів 1, 2 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (зі змінами), враховуючи протокол від 23.04.2018 засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка, керуючись частиною 6 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

         Визнати переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка:

- по об’єкту № 1, маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний» ФОП Данилюк Аллу Володимирівну. 

- по об’єкту № 2,  маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок» ФОП Данилюк Аллу Володимирівну.


Міський голова                                     І.Ю. Алєксєєв

Керуючий справами                                                              В.М. Руденко


 


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...