.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Транспорт arrow ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів...
ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів...
03.05.18
ПРОТОКОЛ засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування в м. Охтирка


23.04.2018      вул. Незалежності,11, 
10-00 год                                                                                       м. Охтирка, Сумська обл.

Присутні члени  конкурсного комітету:
Демиденко О.В.- заступник голови конкурсного комітету, Біскупська І.Ю.  – секретар конкурсного комітету, члени конкурсного комітету: Альохін Р.М., Довгаль Г.В.,  Іванова С.А., Резнік В.В., Саєнко Г. Л., Беньо З.О. , Галкін Є.О.
Відсутні члени конкурсного комітету: Мартим’янов С.В., Демченко Т.М., Савченко С.І.,  Чут В.В., Гричковський В.Ф.
Запрошені:
Претендент – перевізник ФОП Данилюк А.В.
Присутній від претендента-перевізника Данилюк М.М. за довіренністю.

Порядок денний:

1. Проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:
- в режимі руху маршрутного таксі:
Об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний»
Об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок»
          
       СЛУХАЛИ: 
1.  Демиденка О.В. який повідомив, що відповідно до статей 44, 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 (зі змінами), рішення виконавчого комітету Охтирської міської ради від 28.10.2014 р. № 143 «Про організацію перевезень пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка»(із змінами)  виконавчим комітетом Охтирської міської ради  прийнято рішення № 41 від 21.03.2018 «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі». В газеті «Ахтырка» № 12  від 22.03.2018 було опубліковано оголошення про проведення даного конкурсу. Конкурс проводиться на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування:
- в режимі руху маршрутного таксі:
Об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний»
Об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок»
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради здійснено організаційні заходи щодо підготовки та проведення конкурсу, а також проведено перевірку поданих документів на відповідність обов’язковим умовам конкурсу та наявності усіх документів, передбачених Порядком проведення конкурсу.
В присутності представника  від перевізника ФОП Данилюк А.В., який претендує на об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний» та на об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок» відкриваються конверти №2а та №2б.
         Заступник голови конкурсного комітету запропонував розпочати розгляд наданих пропозицій на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі на об’єкт конкурсу № 1  - маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний» та на об’єкт конкурсу № 2  - маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок».

Перевізник - претендент : ФОП Данилюк А.В.

На закритому засіданні конкурсний комітет вирішив:

Об’єкт конкурсу  № 1  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний».
Претенденти:  ФОП Данилюк А.В.
Пропозиція претендента відповідає умовам конкурсу. Перевізник-претендент є переможцем попереднього конкурсу на даному маршруті. Відповідно до п.13 Порядку, якщо перевізником-претендентом на об’єкт конкурсу є тільки один автомобільний перевізник, він визначається переможцем у разі його відповідності вимогам статей 45 і 46 закону України «Про автомобільний транспорт». Перевізник –претендент ФОП Данилюк А.В. допущений до участі в конкурсі та подав пакет документів, який передбачений Порядком проведення конкурсу.  За системою оцінки пропозиції згідно з додатком 5 Порядку претендент ФОП Данилюк А.В.  отримав 32 бали.
Голосували: 

 

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ

Демиденко О.В.

 

підпис

-

-

Альохін Р.М.

 

підпис

-

-

Довгаль Г.В.

 

підпис

-

-

Іванова С.А.

 

підпис

-

-

Резнік В.В.

 

підпис

-

-

Саєнко Г. Л.

 

підпис

-

-

Беньо З.О.

 

підпис

-

 

Галкін Є.О.

підпис

-

-

 

          Об'єкт конкурсу  № 2  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту №  № 23 «Дачний - речовий ринок»

Претенденти:  ФОП Данилюк А.В.

            Пропозиція претендента відповідає умовам конкурсу. Відповідно до п.13 Порядку, якщо перевізником-претендентом на об'єкт конкурсу є тільки один автомобільний перевізник, він визначається переможцем у разі його відповідності вимогам статей 45 і 46 закону України «Про автомобільний транспорт». Перевізник -претендент ФОП Данилюк А.В. допущений до участі в конкурсі та подав пакет документів, який передбачений Порядком проведення конкурсу. За системою оцінки пропозиції згідно з додатком 5 Порядку претендент ФОП Данилюк А.В.  отримав 3 бали.

Голосували:

 

ЗА

ПРОТИ

УТРИМАВСЯ

Демиденко О.В.

 

підпис

-

-

Альохін Р.М.

 

підпис

-

-

Довгаль Г.В.

 

підпис

-

-

Іванова С.А.

 

підпис

-

-

Резнік В.В.

 

підпис

-

-

Саєнко Г. Л.

 

підпис

-

-

Беньо З.О.

 

підпис

-

-

Галкін Є.О.

підпис

-

-

 

 
<span style="font-size: 12pt; font-family: 'Times New Roman', serif">Заступник голови конкурсного комітету Демиденко О.В. оголосив результати конкурсу:</span>

Об'єкт конкурсу  № 1  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря - Дачний».

Претендент:  ФОП Данилюк А.В. - 32 бали

 

Об'єкт конкурсу  № 2  на перевезення пасажирів на міських  автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі по маршруту   № 23 «Дачний - речовий ринок»

Претендент:  ФОП Данилюк А.В. -  3 бали

 
<span style="font-size: 12pt; font-family: 'Times New Roman', serif"> </span>

 

 

Заступник голови конкурсного комітету          підпис                    О.В. Демиденко

 

 

Секретар конкурсного комітету                  підпис                               І.Ю. Біскупська

Члени конкурсного комітету:

 

Іванова С.А.    підпис

 

Довгаль Г.В.  підпис

 

Беньо З.О.  підпис

 

Альохін Р.М. підпис

 

Резнік В.В.   підпис

 

Саєнко Г. Л.  підпис

Галкін Є.О.   підпис

 

 

 ОХТИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

27.04.2018                                                 м. Охтирка       № 67


Про визначення переможців конкурсу  на  перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі

Відповідно до підпунктів 1, 2 пункту «б» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про автомобільний транспорт», «Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 (зі змінами), враховуючи протокол від 23.04.2018 засідання конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка, керуючись частиною 6 статті 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Охтирської міської ради вирішив:

         Визнати переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка:

- по об’єкту № 1, маршрут № 11а «Велике Озеро -АТЗТ Зоря – Дачний» ФОП Данилюк Аллу Володимирівну. 

- по об’єкту № 2,  маршрут № 23 «Дачний – речовий ринок» ФОП Данилюк Аллу Володимирівну.


Міський голова                                     І.Ю. Алєксєєв

Керуючий справами                                                              В.М. Руденко


 


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З 01 квітня 2019 року футбольне поле в міському парку буде відчинено в зв’язку з настанням сприятливих погодних умов.
З метою формування чіткого графіку роботи футбольного поля просимо всіх, хто бажає проводити організовані групові ігри та заняття, звертатися до відділу молоді та спорту Охтирської міської ради з 8.00 до 16.00 щодня, крім вихідних, за адр.: вул. Незалежності, 11, кабінет №15
 
25 березня о 14.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питання реформування системи охорони здоров я на вторинному рівні надання медичної допомоги
 
У період з 05 по 10 листопада 2019 року у м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) відбудеться Друга виставка імпортних товарів і послуг «China International Import Expo»  - найбільший захід Китаю за підтримки керівництва та Уряду Китаю, урядів провінцій, міністерств і відомств, дипломатичних місій країни за кордоном та профільних асоціацій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.03.2019 по 31.03.2019
Детальніше...
 
Реєстр об'єктів власності територіальної громади м.Охтирка, що можуть бути передані в оренду
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019