.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Юні екологи Охтирки повернулися з обласного екологічного форуму з перемогами
Юні екологи Охтирки повернулися з обласного екологічного форуму з перемогами
03.05.18
image-0-02-05-e9773958bd22cada8e536e756437ae5340b3a8f16ce36bbb577e3849e9ebe644-v (1).jpg
П’ять юних екологів еколого-натуралістичного та дослідницько-експериментального напрямів Охтирського МЦПО-МАН взяли участь у обласному екологічному форумі «Природа − національне багатство України» та привезли додому нові нагороди за заслужені перемоги

З метою формування нового природоохоронного світогляду громадян України на засадах сталого розвитку, виховання в дітей почуття відповідальності за природу як національне багатство 27 квітня 2018 року в м.Суми був проведений обласний екологічний форум «Природа − національне багатство України».

Роботу Форуму було організовано у форматі презентацій практичних дій, пошуково-дослідницької роботи в секціях «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля», «Сучасні технології енергоефективності та енергозбереження на засадах сталого розвитку», «Вивчення народних традицій раціонального природокористування» для  учнів другої (10-14 років) та третьої (15-17 років) вікових категорій.
Результат участі наших науковців чудовий: 
Линник Карина (гурток «Географ-науковець», кер. Хорошун В.В) - 1 місце, секція «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля»;
Дрижанова Єлизавета (гурток «Природа і творчість», кер. Грицаєнко І.М) - 2 місце, секція «Дослідження природних ресурсів України, екологічного стану довкілля»;
Лисенко Євгенія  (гурток «Юні охоронці природи», кер. Лисенко В.В) - 2 місце, секція «Вивчення народних традицій раціонального природокористування».
Бровач Лілія (гурток «Географ-науковець», кер. Хорошун В.В.) та Ткаченко Анна (гурток «Юні охоронці природи», кер. Ткаченко Н.М.) отримали грамоти за активну участь у екологічному форумі.
Вітаємо юних екологів та їх керівників з перемогою!
img_2745.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.