.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Про відомості періодичного поновленння в Державному реєстрі виборців
27.04.18
konst1.jpg
Під головуванням заступника міського голови Олени Бондаренко відбулася нарада із суб’єктами подання відомостей до Державного реєстру виборців з приводу підведення підсумків роботи за І квартал 2018 року та обговорення основних проблемних питань з організації подання відомостей періодичного поновлення

Основна увага приділялась організації подання відомостей про осіб, які народилися, починаючи з 2000 року й отримали ID-картки. Такі особи, якщо після отримання  паспорта не звертаються до відділу з питань державної реєстрації Охтирської міської ради для внесення до реєстру територіальної громади, не подаються до відділу ведення Державного реєстру виборців й таким чином будуть відсутні в списках виборців під час проведення виборів.

Ситуація пояснюється тим, що з прийняттям Закону України від 10 грудня 2015 року N 888-VIII було внесено зміни до Законів України, в тому числі,  "Про Державний реєстр виборців”, у якому передбачено врегулювання питання можливості передачі, передбачених статтею 22 Закону України "Про Державний реєстр виборців" відомостей Центральній виборчій комісії на центральному рівні (пункт 23). Відомості, передбачені цією статтею, можуть подаватися розпоряднику Реєстру в електронному вигляді з державних інформаційних систем, що містять відповідну інформацію, у тому числі, з Єдиного державного демографічного реєстру, у встановленому порядку розпорядником Реєстру та органом, що забезпечує функціонування відповідної інформаційної системи. У такому разі ці відомості органам ведення Реєстру не подаються. Розпорядник Реєстру засобами автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи Реєстру передає отримані відомості відповідним органам ведення Реєстру.

На жаль, що поки на державному рівні  ще продовжується перехідний період  й не функціонує в повному обсязі Єдиний Державний демографічний реєстр.
Залишається сподівання на сумлінну молодь, яка повинна в обов’язковому порядку, після отримання ID-картки, звернутися до відділу з питань державної реєстрації для внесення інформації про місце реєстрації до реєстру територіальної громади м.Охтирка.

konst2.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік