.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Поточні та капітальні ремонти об'єктів благоустрою та інфраструктури
Поточні та капітальні ремонти об'єктів благоустрою та інфраструктури
26.04.18
plosha1.jpg
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжує роботи по капітальному ремонту об'єктів соціальної інфраструктури та аварійному ямковому ремонту дорожнього покриття міських площ, вулиць та провулків

На вулицях Київській, Армійській, Перемоги, Шевченка, Батюка (частково) в  ході проведенння аварійного ямкового ремонту на сьогодні ліквідовано ями загальною площею близько 400 м2. 

Установкою УЯР-01 по вулиці Перемоги продовжується аварійний ремонт дорожнього покриття ямок глибиною до 50 мм. На Успенській площі та на вулиці Незалежності ці роботи вже завершені.

Продовжується робота по влаштуванню острівців безпеки на Успенській площі в рамках капітального ремонту площі Успенської з улаштуванням колесовідбійної огорожі.

В дитячій художній школі імені Т.Г.Шевченка тривають роботи з шпаклювання стін та влаштування кахелю.

В дитячій музичній школі ім.Білинника завершується капітальний ремонт глядацької зали, фойє, та класу: підготовлено покриття підлоги для укладання лінолеуму, замінено чотири дверних блоки, стіни приміщень обшиті гіпсокартонними плитами, влаштовано навісну стелю з організацією нової системи електроосвітлення.

plosha2.jpg

mshk1.jpgmshk3.jpgyamka2.jpgyamka4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року