.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Поточні та капітальні ремонти об'єктів благоустрою та інфраструктури
Поточні та капітальні ремонти об'єктів благоустрою та інфраструктури
26.04.18
plosha1.jpg
Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжує роботи по капітальному ремонту об'єктів соціальної інфраструктури та аварійному ямковому ремонту дорожнього покриття міських площ, вулиць та провулків

На вулицях Київській, Армійській, Перемоги, Шевченка, Батюка (частково) в  ході проведенння аварійного ямкового ремонту на сьогодні ліквідовано ями загальною площею близько 400 м2. 

Установкою УЯР-01 по вулиці Перемоги продовжується аварійний ремонт дорожнього покриття ямок глибиною до 50 мм. На Успенській площі та на вулиці Незалежності ці роботи вже завершені.

Продовжується робота по влаштуванню острівців безпеки на Успенській площі в рамках капітального ремонту площі Успенської з улаштуванням колесовідбійної огорожі.

В дитячій художній школі імені Т.Г.Шевченка тривають роботи з шпаклювання стін та влаштування кахелю.

В дитячій музичній школі ім.Білинника завершується капітальний ремонт глядацької зали, фойє, та класу: підготовлено покриття підлоги для укладання лінолеуму, замінено чотири дверних блоки, стіни приміщень обшиті гіпсокартонними плитами, влаштовано навісну стелю з організацією нової системи електроосвітлення.

plosha2.jpg

mshk1.jpgmshk3.jpgyamka2.jpgyamka4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.