.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Наші юні науковці знову підтвердили свій високий професійний рівень
Наші юні науковці знову підтвердили свій високий професійний рівень
26.04.18
etap1.jpg
У складі команди Сумської області ІІІ фінального етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учні  Ткаченко Артем та Альошкіна Тетяна представляли юних науковців нашого міста  
У ІІІ фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 1200 юних науковців з усіх регіонів України представляли свої дослідження в 64 секціях.
Учасників особисто вітали Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та інші почесні гості.

У складі команди Сумської області у фінальному конкурсі узяли участь Ткаченко Артем, вихованець гуртка «Історичне краєзнавство» ОМЦПО-МАН (кер.Литовченко О.О.), учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, на секції «Історичне краєзнавство» з роботою «Історія розвитку преси на Охтирщині» та Альошкіна Тетяна, вихованка гуртка «Економіка» ОМЦПО-МАН (кер.Савочка Ю.О.), учениця 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, на секції «Фінанси, грошовий обіг та кредит» з роботою «Роль місцевих податків та зборів у формуванні місцевого бюджету на прикладі бюджету м. Охтирка». 
   Конкурс складався з 3 складових: оцінка учнівських досліджень, виконання контрольної роботи з базового предмету, захист наукового дослідження. 
67 школярів були нагороджені золотими медалями, «срібло» розділили 194 учасники, а «бронзу» Всеукраїнського конкурсу-захисту заслужило 312 юних дослідників. 
За сумою 3 конкурсів Ткаченко Артем нагороджений бронзовою медаллю та дипломом, Альошкіна Тетяна дипломом учасника.
   Підводячи підсумки конкурсу, Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов зазначив, що «є щось важливіше, ніж диплом або золота медаль. Це - навчитися в житті перемагати». А головне: «Отримувати насолоду від відкриття!»
   Грандіозний концерт ONUKA та вдалі жарти від професіонала своєї справи, ведучого Олександра Педана були найкращими подарунками усім учасникам під завісу конкурсу.
    Кожен з школярів України під час заходу здобув  великий досвід, що назавжди залишиться у дослідницькому житті юних МАНівців і невідомо, на які розробки і розвідки надихне молоде покоління науковців.
   Щиро дякуємо за співпрацю та допомогу у підготовці учнів до конкурсу директора Охтирського краєзнавчого музею Міщенко Л.В., директорів Охтирських ЗОШ І-ІІІ ст. .№ 2 Бондаренко С.А., ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Ситнік Т.М., журналістів Охтирщини, працівників Охтирської міської ради, податкової інспекції, місцевих краєзнавців!
   Вітаємо юних науковців Охтирщини, їх керівників з перемогою та бажаємо їм подальших досягнень, як в навчанні, так і в житті!
etap2.jpg
etap3.jpg etap4.jpg etap5.jpg etap6.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між ігроками, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради