.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Звертаємося до охтирчан, які постраждали від підтоплення 01-02.04.2018 року!
Звертаємося до охтирчан, які постраждали від підтоплення 01-02.04.2018 року!
25.04.18
pidt1.jpg
Будь ласка, підійдіть до спеціалістів управління соціального захисту населення (вулиця Перемоги, 1) 25 та 26 квітня зі своїм паспортом, ідентифікаційним кодом та номером банківського рахунку для соціальних виплат
Це необхідно для того, щоб матеріальна допомога якомога швидше надійшла до кожного. За телефоном 4-15-30 можна отримати необхідну консультацію.
Шановні охтирчани, якщо Ваші рідні чи знайомі постраждали від підтоплення, але не мають доступу до цієї сторінки, передайте їм, будь ласка, цю інформацію.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року