.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Мери за економічне зростання arrow Співпраця в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання»
Співпраця в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання»
19.04.18
mzez1.jpg
Міський голова Ігор Алєксєєв разом з членами робочої групи  з питань розробки плану економічного розвитку міста Охтирки зустрівся з радником Програми ЄС M4EG Павлом Касьяновим, який в рамках інформаційно-моніторингового візиту до громад-партнерів Програми ЄС "Мери за Економічне Зростання" на Сумщині завітав до нашого міста 
Метою зустрічі був обмін думками стосовно підготовки Плану МЕР, вирішення проблемних питань та обговорення перспектив співпраці Програми та міста.
Нагадуємо, до Ініціативи Європейського Союзу, в центрі уваги якої сталий місцевий економічний розвиток, місто Охтирка приєдналося у вересні 2017 року.
Учасниками зустрічі обговорювалися питання розробки Плану економічного розвитку міста на подальші роки. Експерт надав рекомендації щодо формування зазначеного документу, який повинен включати конкретні пріоритетні проекти, що сприятимуть динамічному розвитку підприємництва, як одного з найважливіших чинників сталого економічного та соціального зростання міста.
Міський голова зазначив, що створення плану економічного розвитку Охтирки сьогодні пріоритетно для влади міста і його розробку необхідно проводити у тісній співпраці з представниками бізнесу та громадськості, чим зараз займається робоча група з питань розробки плану економічного розвитку міста Охтирки.
Співпраця ж в рамках Програми ЄС  "Мери за Економічне Зростання" дасть можливість брати участь у грантах та конкурсах, ініційованих Європейським Союзом.
 
mzez2.jpg mezez3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між ігроками, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради