.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Мери за економічне зростання arrow Співпраця в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання»
Співпраця в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання»
19.04.18
mzez1.jpg
Міський голова Ігор Алєксєєв разом з членами робочої групи  з питань розробки плану економічного розвитку міста Охтирки зустрівся з радником Програми ЄС M4EG Павлом Касьяновим, який в рамках інформаційно-моніторингового візиту до громад-партнерів Програми ЄС "Мери за Економічне Зростання" на Сумщині завітав до нашого міста 
Метою зустрічі був обмін думками стосовно підготовки Плану МЕР, вирішення проблемних питань та обговорення перспектив співпраці Програми та міста.
Нагадуємо, до Ініціативи Європейського Союзу, в центрі уваги якої сталий місцевий економічний розвиток, місто Охтирка приєдналося у вересні 2017 року.
Учасниками зустрічі обговорювалися питання розробки Плану економічного розвитку міста на подальші роки. Експерт надав рекомендації щодо формування зазначеного документу, який повинен включати конкретні пріоритетні проекти, що сприятимуть динамічному розвитку підприємництва, як одного з найважливіших чинників сталого економічного та соціального зростання міста.
Міський голова зазначив, що створення плану економічного розвитку Охтирки сьогодні пріоритетно для влади міста і його розробку необхідно проводити у тісній співпраці з представниками бізнесу та громадськості, чим зараз займається робоча група з питань розробки плану економічного розвитку міста Охтирки.
Співпраця ж в рамках Програми ЄС  "Мери за Економічне Зростання" дасть можливість брати участь у грантах та конкурсах, ініційованих Європейським Союзом.
 
mzez2.jpg mezez3.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.