.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Мери за економічне зростання arrow Співпраця в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання»
Співпраця в рамках ініціативи ЄС «Мери за економічне зростання»
19.04.18
mzez1.jpg
Міський голова Ігор Алєксєєв разом з членами робочої групи  з питань розробки плану економічного розвитку міста Охтирки зустрівся з радником Програми ЄС M4EG Павлом Касьяновим, який в рамках інформаційно-моніторингового візиту до громад-партнерів Програми ЄС "Мери за Економічне Зростання" на Сумщині завітав до нашого міста 
Метою зустрічі був обмін думками стосовно підготовки Плану МЕР, вирішення проблемних питань та обговорення перспектив співпраці Програми та міста.
Нагадуємо, до Ініціативи Європейського Союзу, в центрі уваги якої сталий місцевий економічний розвиток, місто Охтирка приєдналося у вересні 2017 року.
Учасниками зустрічі обговорювалися питання розробки Плану економічного розвитку міста на подальші роки. Експерт надав рекомендації щодо формування зазначеного документу, який повинен включати конкретні пріоритетні проекти, що сприятимуть динамічному розвитку підприємництва, як одного з найважливіших чинників сталого економічного та соціального зростання міста.
Міський голова зазначив, що створення плану економічного розвитку Охтирки сьогодні пріоритетно для влади міста і його розробку необхідно проводити у тісній співпраці з представниками бізнесу та громадськості, чим зараз займається робоча група з питань розробки плану економічного розвитку міста Охтирки.
Співпраця ж в рамках Програми ЄС  "Мери за Економічне Зростання" дасть можливість брати участь у грантах та конкурсах, ініційованих Європейським Союзом.
 
mzez2.jpg mezez3.jpg
 
 
Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.
 
За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.