.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Спартакіада допризовної молоді визначила найшвидших та найсильніших
Спартакіада допризовної молоді визначила найшвидших та найсильніших
19.04.18
sorevn1.jpg
В міській спартакіаді допризовної молоді, організованій та проведеній відділом молоді та спорту, відділом освіти, закладом професійно-технічної освіти Охтирського учбово-спортивного центру ТСО України на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 взяли участь 10 команд
 
Учасники спартакіади - команди допризовників усіх загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів міста, ДНЗ «Охтирський центр ПТО» та Охтирського коледжу СНАУ.
Допризовники взяли участь у змаганнях зі стрільби, бігу на 100 м, метання гранати та підтягування на перекладені.
За результатами змагань в окремому заліку переможців визначено таким чином:
Біг на 100 м: 
І місце – Скорина Віталій (ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
ІІ місце – Токарєв Артем (ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
ІІІ місце – Фесенко Богдан (Охтирська гімназія)
Підтягування на перекладені:
І місце – Феокністов Владислав ( ЗОШ І-ІІІ ст. №8)
ІІ місце – Костиренко Дмитрій (ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
ІІІ місце – Фролов Олег (ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
Метання гранати:
І місце – Беспалько Данило (ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
ІІ місце – Русанов Денис (ЗОШ І-ІІІ ст. №5)
ІІІ місце – Невдачин Максим (ЗОШ І-ІІІ ст. №8)
Стрільба:
І місце – Кулініч Костянтин (ЗОШ І-ІІІ ст. №11)
ІІ місце – Білуха Анатолій (ЗОШ І-ІІІ ст. №11)
ІІІ місце – Мандрика Дмитро (ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
В командному заліку:
І місце – ЗОШ І-ІІІ ст. № 5
ІІ місце – Охтирський коледж СНАУ
ІІІ місце – ЗОШ І-ІІІ ст. №1
sorevn2.jpg sorevn7.jpg sorevn68.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.