.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow "Олімпійське лелеченя" визначило своїх переможців
"Олімпійське лелеченя" визначило своїх переможців
17.04.18
lelec.jpg
П'ять команд Сумської області взяли участь у зональному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя», що відбувся на базі Охтирської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3
Учні Славгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільського району (І місце), Охтирської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 (ІІ місце), Ямненської  ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу Мусієнка І.О. Великописарівського району (ІІІ місце), Боромлянського НВК Тростянецького району (ІV місце) та Хухрянської ЗОШ І-ІІІ ступенів Охтирського району (V місце).
Голова відділення Національного олімпійського комітету в Сумській  області Петрова О.Ю. та голова міського осередку Сумського обласного відділення НОК України, старший тренер Охтирської ДЮСШ Меєрович Ю.М. взяли участь у заході та підтримали юних олімпійців. 
Після презентації команд, учасники змагань показали свої знання з історії спорту в Олімпійській вікторині, а далі у спортивній залі закладу в комбінованій естафеті та у волейбольному змаганні відбувалася справжня спортивна боротьба за перемогу.
lelech.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.