.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Робота повинна іти комплексно і за всіма напрямками
16.04.18
_dsc3094.jpg
Міський голова в ході проведення апаратної наради наголосив на необхідності активізувати роботу по виконанню заходів Програми економічного та соціального розвитку міста на 2018 рік за всіма напрямками з урахуванням всіх природніх факторів та фінансування
На сьогодні розпочаті роботи з аварійного ямкового ремонту гарячою асфальтобетонною сумішшю на вулиці Сумській - виконуються підготовчі роботи, а саме обрубування контурів ям та очищення за допомогою компресора.  
Завершено капітальний ремонт ліфтів багатоквартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 8. Проведено випробувальні та пусконалагоджувальні роботи.
Завершені роботи по облаштуванню системи диспетчерського зв’язку і моніторингу технічного стану ліфтової установки в житловому будинку за адресами пров. М. Хвильового,1, вулиць Паркової, 1, Перемоги, 4 та Перемоги, 11.  
Продовжується ремонт санвузлів в Охтирській дитячій художній школі м.Т.Г.Шевченка - шпаклюються стіни, встановлено дверний блок та розпочався монтаж кахелю. 
В ході проведення капітального ремонту першого поверху Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника продовжуються роботи з шпаклювання стін, укладання плитки на підлогу, встановлено 4 дверних блоків, виконується фарбування стін та улаштування безкаркасної стелі armstrong. 
Ігор Алєксєєв звернув увагу на початок реалізації проектів, що стали переможцями Громадського бюджету, закликав долучатися до процесу ініціаторів, адже після голосування настає період втілення задумок у життя і тут обов'язково необхідна безпосередня їх участь.  
 
13 квітня міський голова був у Сумах в обласному перинатальному центрі з метою з'ясування обставини щодо стану породіллі-охтирчанки, яка вже 43 добу перебуває в реанімації після пологів, стан важкий, у жінки виявлено вкрай рідкісне захворювання крові. Ситуація складна, родина потребує значної допомоги. Управлінню соціального захисту населення доручено опрацювати на комісії по розгляду заяв з питаняь надання одноразової грошової допомоги жителям міста можливість надати матеральну допомогу.
Ігор Юрійович проінформував присутніх про напрацювання щодо виділення коштів з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток міста, які можуть бути використаними для підтримки охтирчан, що постраждали від підтопленння.
Про роботу Охтирського міськрайонного відділу ДУ "СОЛЦМОЗУ" проінформував завідувач Охтирського міськрайонного відділу М.П.Коріненко, зауваживши, що останнім часом зменшилася кількість осіб, які проходять медичні огляди, що може негативно вплинути на загальну епідеміологічну ситуацію в місті в разі виникнення інфекційних захворювань. Міський голова вважає, що така ситуація в місті неприпустима, а тому будуть вживатися організаційні заходи по усуненню небезпеки для жителів міста.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За інформацією Посольства України в Республіці Індонезія у період з 06 до 08 липня 2018 року у м. Джакарта (Республіка Індонезія) проходитиме Міжнародна торговельна, туристична та інвестиційна виставка «APKASI Otonomi Expo - 2018 »
 
За інформацією Посольства Алжирської Народної Демократичної Республіки в Україні (далі - АНДР) у період з 08 до 13 травня 2018 року в м. Алжир заплановано проведення 51 -ї Міжнародної промислової виставки «БІА- 2018 »
 
Сумська обласна державна адміністрація повідомляє, що  в жовтні 2018 року в м. Гомель (Республіка Білорусь) відбудеться Перший Форум регіонів Республіки Білорусь та України
 
27 квітня 2018 року о 15.00 год. в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Охтирської міської ради
Детальніше...
 
Центр підтримки бізнесу м. Суми  запрошує взяти участь у форумі-виставці «Технології енергоефективності та енергозбереження для МСП Сумщини », який відбудеться 26-27 квітня 2018 року в м. Суми на базі Конгрес-центру СумДУ (вул. Покровська, 9/1)
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.