.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Робота повинна іти комплексно і за всіма напрямками
16.04.18
_dsc3094.jpg
Міський голова в ході проведення апаратної наради наголосив на необхідності активізувати роботу по виконанню заходів Програми економічного та соціального розвитку міста на 2018 рік за всіма напрямками з урахуванням всіх природніх факторів та фінансування
На сьогодні розпочаті роботи з аварійного ямкового ремонту гарячою асфальтобетонною сумішшю на вулиці Сумській - виконуються підготовчі роботи, а саме обрубування контурів ям та очищення за допомогою компресора.  
Завершено капітальний ремонт ліфтів багатоквартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 8. Проведено випробувальні та пусконалагоджувальні роботи.
Завершені роботи по облаштуванню системи диспетчерського зв’язку і моніторингу технічного стану ліфтової установки в житловому будинку за адресами пров. М. Хвильового,1, вулиць Паркової, 1, Перемоги, 4 та Перемоги, 11.  
Продовжується ремонт санвузлів в Охтирській дитячій художній школі м.Т.Г.Шевченка - шпаклюються стіни, встановлено дверний блок та розпочався монтаж кахелю. 
В ході проведення капітального ремонту першого поверху Охтирської дитячої музичної школи ім.П.С.Білинника продовжуються роботи з шпаклювання стін, укладання плитки на підлогу, встановлено 4 дверних блоків, виконується фарбування стін та улаштування безкаркасної стелі armstrong. 
Ігор Алєксєєв звернув увагу на початок реалізації проектів, що стали переможцями Громадського бюджету, закликав долучатися до процесу ініціаторів, адже після голосування настає період втілення задумок у життя і тут обов'язково необхідна безпосередня їх участь.  
 
13 квітня міський голова був у Сумах в обласному перинатальному центрі з метою з'ясування обставини щодо стану породіллі-охтирчанки, яка вже 43 добу перебуває в реанімації після пологів, стан важкий, у жінки виявлено вкрай рідкісне захворювання крові. Ситуація складна, родина потребує значної допомоги. Управлінню соціального захисту населення доручено опрацювати на комісії по розгляду заяв з питаняь надання одноразової грошової допомоги жителям міста можливість надати матеральну допомогу.
Ігор Юрійович проінформував присутніх про напрацювання щодо виділення коштів з обласного бюджету на соціально-економічний розвиток міста, які можуть бути використаними для підтримки охтирчан, що постраждали від підтопленння.
Про роботу Охтирського міськрайонного відділу ДУ "СОЛЦМОЗУ" проінформував завідувач Охтирського міськрайонного відділу М.П.Коріненко, зауваживши, що останнім часом зменшилася кількість осіб, які проходять медичні огляди, що може негативно вплинути на загальну епідеміологічну ситуацію в місті в разі виникнення інфекційних захворювань. Міський голова вважає, що така ситуація в місті неприпустима, а тому будуть вживатися організаційні заходи по усуненню небезпеки для жителів міста.
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Валентини ТЕЛИЧКО засідання комісії буде продовжено о 9.00 годині 17.12.2018 
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту Галини ШИШКОВОЇ засідання комісії відбудеться 17.12.2018 о 13.00 годині
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.12.2018 по 23.12.2018

Детальніше...
 
18.12.2018 року о 17.00 годині відбудеться чергове засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Охтирської міської ради з наступним порядком денним:
Детальніше...
 
14 грудня 2018 року о 13:00 в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питаня порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та дотримання чинного законодавства у сфері містобудування 
 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102