.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Весняна колегія освітян: аналіз помилок та обговорення перспектив
Весняна колегія освітян: аналіз помилок та обговорення перспектив
05.04.18
osv1.jpg
Про нагальні проблеми та найближчі перспективи освітянської галузі говорили у середу, 4 квітня, під час чергового засідання колегії відділу освіти Охтирської міської ради. Серед головних питань, що були запропоновані до розгляду, - виконання Закону України «Про дошкільну світу», організація харчування дітей, робота гуртків та охоплення учнів гуртковою роботою, організація роботи з дітьми з особливими потребами та стан роботи з охорони праці
Освітній процес у ДНЗ проводиться відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та реалізується за освітньою Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі», парціальними програмами рекомендованими Міністерством освіти і науки України.  У закладах впроваджуються інноваційні методики та технології.  Садочки мають чимало призових місць обласного рівня – конкурс Інтернет-сайтів (ДНЗ «Сонечко»), конкурс методичних розробок (ДНЗ «Теремок», ДНЗ «Казка»), фестиваль «Гармонія руху» тощо. ДНЗ «Теремок» експериментує з  впровадженням  «Основ соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку за проектом «Афлотот»». 
Під час колегії керівник закладу Т.В. Горобець отримала з рук начальника відділу освіти Троня А.В. грамоту та золоту медаль за перше місце у Дев’ятій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018» 

Освітяни проаналізували стан охоплення дітей гарячим харчуванням. У місті діє програма «Удосконалення системи організації харчування у навчально-виховних закладах міста Охтирки на 2016 – 2020 роки». На виконання програми було придбано за кошти місцевого бюджету холодильне та технологічне обладнання, однак проблема модернізації харчоблоків та їдалень все ще актуальна для багатьох закладів. Діти початкової школи повністю охоплені гарячим харчуванням, пільгові категорії дітей забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням відповідно до нормативних документів. 

Гурткова робота організована в закладах загальної середньої освіти (57 гуртків одинадцяти напрямків, які відвідують 1055 вихованців)  та закладах позашкільної освіти (ОМЦПО-МАН та Охтирська ДЮСШ, які зібрали 2913 дітей – 61% учнів шкіл міста). Результативність гурткової роботи на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і змаганнях не лише дає радість перемоги, а й збагачує світогляд вихованців гуртків, загартовує їх, допомагає повірити в себе. 
Крім інформації аналітичного змісту, учасники колегії отримали від психолога відділу освіти Коваль Т.М. та завідувача психолого-медико-педагогічної консультації Бойко О.В. практичні поради стосовно роботи в інклюзивних класах, в яких навчаються з діти з особливими освітніми потребами.  
osv2.jpg
osv3.jpgosv4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.