.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Весняна колегія освітян: аналіз помилок та обговорення перспектив
Весняна колегія освітян: аналіз помилок та обговорення перспектив
05.04.18
osv1.jpg
Про нагальні проблеми та найближчі перспективи освітянської галузі говорили у середу, 4 квітня, під час чергового засідання колегії відділу освіти Охтирської міської ради. Серед головних питань, що були запропоновані до розгляду, - виконання Закону України «Про дошкільну світу», організація харчування дітей, робота гуртків та охоплення учнів гуртковою роботою, організація роботи з дітьми з особливими потребами та стан роботи з охорони праці
Освітній процес у ДНЗ проводиться відповідно до Базового компонента дошкільної освіти та реалізується за освітньою Програмою розвитку дитини дошкільного віку «Я у світі», парціальними програмами рекомендованими Міністерством освіти і науки України.  У закладах впроваджуються інноваційні методики та технології.  Садочки мають чимало призових місць обласного рівня – конкурс Інтернет-сайтів (ДНЗ «Сонечко»), конкурс методичних розробок (ДНЗ «Теремок», ДНЗ «Казка»), фестиваль «Гармонія руху» тощо. ДНЗ «Теремок» експериментує з  впровадженням  «Основ соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку за проектом «Афлотот»». 
Під час колегії керівник закладу Т.В. Горобець отримала з рук начальника відділу освіти Троня А.В. грамоту та золоту медаль за перше місце у Дев’ятій  Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2018» 

Освітяни проаналізували стан охоплення дітей гарячим харчуванням. У місті діє програма «Удосконалення системи організації харчування у навчально-виховних закладах міста Охтирки на 2016 – 2020 роки». На виконання програми було придбано за кошти місцевого бюджету холодильне та технологічне обладнання, однак проблема модернізації харчоблоків та їдалень все ще актуальна для багатьох закладів. Діти початкової школи повністю охоплені гарячим харчуванням, пільгові категорії дітей забезпечені безкоштовним гарячим харчуванням відповідно до нормативних документів. 

Гурткова робота організована в закладах загальної середньої освіти (57 гуртків одинадцяти напрямків, які відвідують 1055 вихованців)  та закладах позашкільної освіти (ОМЦПО-МАН та Охтирська ДЮСШ, які зібрали 2913 дітей – 61% учнів шкіл міста). Результативність гурткової роботи на обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і змаганнях не лише дає радість перемоги, а й збагачує світогляд вихованців гуртків, загартовує їх, допомагає повірити в себе. 
Крім інформації аналітичного змісту, учасники колегії отримали від психолога відділу освіти Коваль Т.М. та завідувача психолого-медико-педагогічної консультації Бойко О.В. практичні поради стосовно роботи в інклюзивних класах, в яких навчаються з діти з особливими освітніми потребами.  
osv2.jpg
osv3.jpgosv4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвінок» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...