.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Протокол засідання комісії на зайняття посади головного лікаря
Протокол засідання комісії на зайняття посади головного лікаря
27.03.18
ПРОТОКОЛ №2 засідання №1 конкурсної комісії на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» 


27 березня 2018 року                  м. Охтирка
Комісія у складі:
1. Руденко Володимир Миколайович – голова комісії, керуючий справами виконавчого комітету Охтирської міської ради;
2. Коваленко Оксана Володимирівна – секретар комісії, начальник відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради;
3. Полякова Людмила Олексіївна – голова Охтирської міської організації ветеранів;
4. Саєнко Геннадій Леонідович – голова  Охтирської міської громадської організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»;
5. Первушин Борис Геннадійович – лікар загальної практики сімейної медицини КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»;
6. Попова Тетяна Юріївна – старша  медична сестра амбулаторії загальної практики сімейної медицини №1 КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

          Голова комісії зазначив, що комісія є правомочною та оголосив порядок денний:

Порядок денний засідання комісії:

1. Визначення регламенту засідання.
2. Розгляд змісту документів, поданих претендентами. 
3. Підведення підсумків розгляду змісту документів, поданих претендентами  та прийняття рішення конкурсної комісії про допуск кандидатів  до участі в конкурсі.

            Голова комісії запитав у членів комісії чи є пропозиції щодо внесення змін до порядку денного. Члени комісії повідомили про відсутність таких пропозицій.
Голова комісії повідомив присутніх, що станом на 27.03.2018 року подані заяви та пакети доументів до участі в конкурсі трьома претендентами: Дашко Емілією Юріївною, Матосовою Вікторією Леонідівною, Моїсеєнко Володимиром Михайловичем.
Голова комісії повідомив, що всі три кандидати подали документи, крім заяви про участь у конкурсі,  в запечатаному вигляді. Головуючий повідомив членів комісії, що зміст документів, поданих претендентами, не розголошується до початку засідання комісії, на якому проводиться їх розгляд. Конкурсні пропозиції претендентів не розглядаються на першому засіданні конкурсної комісії і не розголошуються до початку їх заслуховування. Членам конкурсної комісії забороняється виготовляти паперові, електронні (фото) копії конкурсних пропозицій, будь-яким чином розголошувати їх зміст.
Голова комісії  запропонував відкрити надані пакети документів в присутності членів комісії. Головуючий ставить на голосування питання щодо відкриття наданих претендентами запечатаних пакетів документів.
Голосували: «ЗА»-6, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
Першим відкрито пакет документів від кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Моїсеєнка В.М. та оголошено перелік документів, які знаходяться  в конверті.
Головуючий ставить на голосування членів комісії питання щодо допуску до участі в конкурсі кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Моїсеєнка В.М.  
Голосували: «ЗА»-6, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
Другим відкрито пакет документів від кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Матосовою В. Л. та оголошено перелік документів, які знаходяться  в конверті.
Головуючий ставить на голосування членів комісії питання щодо допуску до участі в конкурсі кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Матосовою В.Л.  
Голосували: «ЗА»-6, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.
Третім головуючим відкрито пакет документів від кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дашко Емілією Юріївною та оголошено перелік документів, які знаходяться  в конверті.
Головуючий ставить на голосування членів комісії питання щодо допуску до участі в конкурсі кандидата на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дашко Е. Ю.  
Голосували: «ЗА»-6, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

Головуючий ставить на голосування членів комісії питання, що на сьогоднішньому засіданні необхідно визначитися з датою проведення другого засідання конкурсної комісії де будуть заслуховуватися пропозиції учасників конкурсу, а також буде проводитися  з ними співбесіда з врахуванням відповідності учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам. Головуючий запропонував призначити наступне засідання конкурсної комісії на 30.03.2018 року о 10.00 год.
Голосували: «ЗА»-6, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

ВИРІШИЛИ:

1. Допустити до участі в конкурсі на посаду головного лікаря КЗ ОМР «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Дашко Емілію Юріївну, Матосову Вікторію Леонідівну, Моїсеєнко Володимира Михайловича.
2. Проведення другого засідання конкурсної комісії де будуть заслуховуватися пропозиції учасників конкурсу, а також буде проводитися  з ними співбесіда з врахуванням відповідності учасника конкурсу та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам призначити   на 30.03.2018 року о 10.00 год.
        
Головуючий ставить на голосування питання затвердження тексту оголошення.
Голосували: «ЗА»-6, «ПРОТИ»-0, «УТРИМАЛИСЬ»-0. Рішення прийняте одноголосно.

Комісія:

Голова конкурсної комісії:   В.М. Руденко

Секретар конкурсної комісії О.В. Коваленко 


Члени комісії:
 
Л.О.  Полякова

Т.Ю. Попова 

Б.Г. Первушин

Г.Л. Саєнко 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.