.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Спільно зробимо місто чистішим та кращим
Спільно зробимо місто чистішим та кращим
30.03.18
21iz.jpg
Щойно потепліло, сніг швидко почав танути та оголив чергові проблеми - на всій території міста відразу ж почало «проростати» сміття
Крім цього, охтирчани  починають наводити лад на присадибних ділянках, прибудинкових та прилеглих територіях. Часто-густо «хазяйнують» вони майстерно: ріжуть гілля дерев та кущів. Одні складають їх на купи та сподіваються, що приберуть комунальники, інші – не знаходять кращого випадку, як розвести багаття та все спалити.
Інспекція благоустрою попереджає, що за подібні дії настає відповідальність за статтею 152 КУпАП шляхом накладання штрафу в розмірі 340-1360 грн. для фізичних осіб та 850-1700 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності.
Згідно з Правилами благоустрою території міста Охтирка №198-МР від 30.06.2011, підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані утримувати в належному санітарному стані території підприємств, установ, організацій, території садиб, прибудинкові та прилеглі території, включаючи газони та зелені насадження, постійно проводити санітарне прибирання території, своєчасно проводити зріз порослі дерев, розчищення від сміття та бруду меліоративних канав, укладати договори на вивезення сміття та вторинних матеріалів з підприємствами, що мають відповідні дозволи та спецтехніку на виконання вказаних робіт.
       Контрольний огляд об’єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по провулку Харківському та продовольчого ринку за адресою вул.Батюка, 36, показав, що зауваження, на які було вказано підприємцям в приписах, щодо очищення прилеглих територій від снігу та криги, усунуті практично повністю, роботи по упорядкуванню підходять до завершення.
22iz.jpg
23iz.jpg 24iz.jpg 25iz.jpg 26iz.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 листопада о 15.00 год. біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні (пл.Успенська) відбудеться мітинг "Лід і вогонь майдану" з нагоди відзначення Дня гідності та свободи.
Запрошуємо долучитися до заходу.
Детальніше...
 
24 листопада о 14:30 відбудеться вечір пам'яті "Не погасне пам'яті свіча", присвячений Дню пам'яті жертв голодоморів.
Запрошуємо всіх приєднатися до заходу в малій залі КЗ "Міський центр культури і дозвілля".
Детальніше...
 
27 листопада 2018 року в м. Київ відбудеться Всеукраїнського з’їзд легкої промисловості
 
За інформацією Посольства України в Республіці Ірак, у період з 10 до 19 листопада 2018 року у міжнародному виставковому центрі м. Багдад (Республіка Ірак), відбудеться 45-а Багдадська міжнародна виставка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 12.11.2018 по 18.11.2018
Детальніше...
 
Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...