.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Спільно зробимо місто чистішим та кращим
Спільно зробимо місто чистішим та кращим
30.03.18
21iz.jpg
Щойно потепліло, сніг швидко почав танути та оголив чергові проблеми - на всій території міста відразу ж почало «проростати» сміття
Крім цього, охтирчани  починають наводити лад на присадибних ділянках, прибудинкових та прилеглих територіях. Часто-густо «хазяйнують» вони майстерно: ріжуть гілля дерев та кущів. Одні складають їх на купи та сподіваються, що приберуть комунальники, інші – не знаходять кращого випадку, як розвести багаття та все спалити.
Інспекція благоустрою попереджає, що за подібні дії настає відповідальність за статтею 152 КУпАП шляхом накладання штрафу в розмірі 340-1360 грн. для фізичних осіб та 850-1700 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності.
Згідно з Правилами благоустрою території міста Охтирка №198-МР від 30.06.2011, підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані утримувати в належному санітарному стані території підприємств, установ, організацій, території садиб, прибудинкові та прилеглі території, включаючи газони та зелені насадження, постійно проводити санітарне прибирання території, своєчасно проводити зріз порослі дерев, розчищення від сміття та бруду меліоративних канав, укладати договори на вивезення сміття та вторинних матеріалів з підприємствами, що мають відповідні дозволи та спецтехніку на виконання вказаних робіт.
       Контрольний огляд об’єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по провулку Харківському та продовольчого ринку за адресою вул.Батюка, 36, показав, що зауваження, на які було вказано підприємцям в приписах, щодо очищення прилеглих територій від снігу та криги, усунуті практично повністю, роботи по упорядкуванню підходять до завершення.
22iz.jpg
23iz.jpg 24iz.jpg 25iz.jpg 26iz.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...