.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Спільно зробимо місто чистішим та кращим
Спільно зробимо місто чистішим та кращим
30.03.18
21iz.jpg
Щойно потепліло, сніг швидко почав танути та оголив чергові проблеми - на всій території міста відразу ж почало «проростати» сміття
Крім цього, охтирчани  починають наводити лад на присадибних ділянках, прибудинкових та прилеглих територіях. Часто-густо «хазяйнують» вони майстерно: ріжуть гілля дерев та кущів. Одні складають їх на купи та сподіваються, що приберуть комунальники, інші – не знаходять кращого випадку, як розвести багаття та все спалити.
Інспекція благоустрою попереджає, що за подібні дії настає відповідальність за статтею 152 КУпАП шляхом накладання штрафу в розмірі 340-1360 грн. для фізичних осіб та 850-1700 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності.
Згідно з Правилами благоустрою території міста Охтирка №198-МР від 30.06.2011, підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані утримувати в належному санітарному стані території підприємств, установ, організацій, території садиб, прибудинкові та прилеглі території, включаючи газони та зелені насадження, постійно проводити санітарне прибирання території, своєчасно проводити зріз порослі дерев, розчищення від сміття та бруду меліоративних канав, укладати договори на вивезення сміття та вторинних матеріалів з підприємствами, що мають відповідні дозволи та спецтехніку на виконання вказаних робіт.
       Контрольний огляд об’єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по провулку Харківському та продовольчого ринку за адресою вул.Батюка, 36, показав, що зауваження, на які було вказано підприємцям в приписах, щодо очищення прилеглих територій від снігу та криги, усунуті практично повністю, роботи по упорядкуванню підходять до завершення.
22iz.jpg
23iz.jpg 24iz.jpg 25iz.jpg 26iz.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...