.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Благоустрій міста arrow Спільно зробимо місто чистішим та кращим
Спільно зробимо місто чистішим та кращим
30.03.18
21iz.jpg
Щойно потепліло, сніг швидко почав танути та оголив чергові проблеми - на всій території міста відразу ж почало «проростати» сміття
Крім цього, охтирчани  починають наводити лад на присадибних ділянках, прибудинкових та прилеглих територіях. Часто-густо «хазяйнують» вони майстерно: ріжуть гілля дерев та кущів. Одні складають їх на купи та сподіваються, що приберуть комунальники, інші – не знаходять кращого випадку, як розвести багаття та все спалити.
Інспекція благоустрою попереджає, що за подібні дії настає відповідальність за статтею 152 КУпАП шляхом накладання штрафу в розмірі 340-1360 грн. для фізичних осіб та 850-1700 грн. для суб’єктів підприємницької діяльності.
Згідно з Правилами благоустрою території міста Охтирка №198-МР від 30.06.2011, підприємства, установи, організації та громадяни (власники, балансоутримувачі садиб) зобов’язані утримувати в належному санітарному стані території підприємств, установ, організацій, території садиб, прибудинкові та прилеглі території, включаючи газони та зелені насадження, постійно проводити санітарне прибирання території, своєчасно проводити зріз порослі дерев, розчищення від сміття та бруду меліоративних канав, укладати договори на вивезення сміття та вторинних матеріалів з підприємствами, що мають відповідні дозволи та спецтехніку на виконання вказаних робіт.
       Контрольний огляд об’єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по провулку Харківському та продовольчого ринку за адресою вул.Батюка, 36, показав, що зауваження, на які було вказано підприємцям в приписах, щодо очищення прилеглих територій від снігу та криги, усунуті практично повністю, роботи по упорядкуванню підходять до завершення.
22iz.jpg
23iz.jpg 24iz.jpg 25iz.jpg 26iz.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...
 
20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста.