.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Чемпіонат міста Охтирки з карате JKS
Чемпіонат міста Охтирки з карате JKS
29.03.18
kjks1.jpg
Відділом молоді та спорту спільно з громадською організацією «Охтирська асоціація карате» проведено чемпіонат міста Охтирки з карате JKS 
Змагання проходили у спортивній  залі Охтирської загальноосвітньої школи №1 в дружній атмосфері, загальна кількість учасників 113 віком від 5 до 15 років.
Цей турнір мав підготовчий характер з метою формування збірної команди міста для участі у всеукраїнських і міжнародних турнірах з карате та кікбоксингу. 
Переможцями в своїх вікових групах стали: Копил Арсен, Москаленко Тімур, Шейко Нікіта, Кириченко Дмитро,  Срижак Ілля, Попельнюх Єгор, Когер Ярослав, Сушинський Ілля, Синиця Олександр, Колодяжний Євген, Бірюк Нікіта, Бейзим Олександр, Сакович Олександр, Опікуха Олександр, Турчанінова Поліна, Зозуля Меланія, Горобійченко Анастасія, Велигорська Анастасія, Костюк Мар’яна, Пластюк Серафім, Думчиков Віталій, Троценко Денис, Синявський Кіріл, Богомол Владислав, Дараган Іван.
Переможці змагань нагороджені медалями та грамотами відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.
kjks2.jpg
kjks3.jpgkjks4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.