.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
28.03.18
prav.jpg
Учитель правознавства Охтирської ЗОШ І-ІІІ стурпенів №1 Людмила Олександрівна Гармаш очолила команду Сумської області, до складу якої увійшли учениці цього навчального закладу Зайка Валерія (9 клас) та Скляр Марія (10 клас), для участі у ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, що проходила у м.Херсон
 Олімпіада проходила у два тури: під час першого учні виконували теоретичні завдання з правознавства, а у другому турі демонстрували практичні вміння в галузі юриспруденції.
Відповідальну місію визначення переможців ІV етапу ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства виконувало журі, у складі якого – провідні науковці ВНЗ України, учителі закладів загальної середньої освіти з різних міст нашої держави.
За результатами проведеної олімпіади учениця 10 класу ЗОШ №1 Скляр Марія, пройшовши складні випробування теоретичного та практичного турів, виборола почесне ІІІ місце, за що була нагороджена дипломом відповідного ступеня. Зайка Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №1, нагороджена дипломом учасника. 
Щиро вітаємо наших дівчаток з вдалим виступом на ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!  
Висловлюємо вдячність та повагу за грунтовну підготовку високого рівня учителю правознавства Гармаш Людмилі Олександрівні і бажаємо вести своїх учнів до нових перемог та звершень наукового Олімпу!   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року