.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
28.03.18
prav.jpg
Учитель правознавства Охтирської ЗОШ І-ІІІ стурпенів №1 Людмила Олександрівна Гармаш очолила команду Сумської області, до складу якої увійшли учениці цього навчального закладу Зайка Валерія (9 клас) та Скляр Марія (10 клас), для участі у ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, що проходила у м.Херсон
 Олімпіада проходила у два тури: під час першого учні виконували теоретичні завдання з правознавства, а у другому турі демонстрували практичні вміння в галузі юриспруденції.
Відповідальну місію визначення переможців ІV етапу ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства виконувало журі, у складі якого – провідні науковці ВНЗ України, учителі закладів загальної середньої освіти з різних міст нашої держави.
За результатами проведеної олімпіади учениця 10 класу ЗОШ №1 Скляр Марія, пройшовши складні випробування теоретичного та практичного турів, виборола почесне ІІІ місце, за що була нагороджена дипломом відповідного ступеня. Зайка Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №1, нагороджена дипломом учасника. 
Щиро вітаємо наших дівчаток з вдалим виступом на ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!  
Висловлюємо вдячність та повагу за грунтовну підготовку високого рівня учителю правознавства Гармаш Людмилі Олександрівні і бажаємо вести своїх учнів до нових перемог та звершень наукового Олімпу!   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.