.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
28.03.18
prav.jpg
Учитель правознавства Охтирської ЗОШ І-ІІІ стурпенів №1 Людмила Олександрівна Гармаш очолила команду Сумської області, до складу якої увійшли учениці цього навчального закладу Зайка Валерія (9 клас) та Скляр Марія (10 клас), для участі у ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, що проходила у м.Херсон
 Олімпіада проходила у два тури: під час першого учні виконували теоретичні завдання з правознавства, а у другому турі демонстрували практичні вміння в галузі юриспруденції.
Відповідальну місію визначення переможців ІV етапу ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства виконувало журі, у складі якого – провідні науковці ВНЗ України, учителі закладів загальної середньої освіти з різних міст нашої держави.
За результатами проведеної олімпіади учениця 10 класу ЗОШ №1 Скляр Марія, пройшовши складні випробування теоретичного та практичного турів, виборола почесне ІІІ місце, за що була нагороджена дипломом відповідного ступеня. Зайка Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №1, нагороджена дипломом учасника. 
Щиро вітаємо наших дівчаток з вдалим виступом на ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!  
Висловлюємо вдячність та повагу за грунтовну підготовку високого рівня учителю правознавства Гармаш Людмилі Олександрівні і бажаємо вести своїх учнів до нових перемог та звершень наукового Олімпу!   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік