.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
Підкорений Олімп ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
28.03.18
prav.jpg
Учитель правознавства Охтирської ЗОШ І-ІІІ стурпенів №1 Людмила Олександрівна Гармаш очолила команду Сумської області, до складу якої увійшли учениці цього навчального закладу Зайка Валерія (9 клас) та Скляр Марія (10 клас), для участі у ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, що проходила у м.Херсон
 Олімпіада проходила у два тури: під час першого учні виконували теоретичні завдання з правознавства, а у другому турі демонстрували практичні вміння в галузі юриспруденції.
Відповідальну місію визначення переможців ІV етапу ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства виконувало журі, у складі якого – провідні науковці ВНЗ України, учителі закладів загальної середньої освіти з різних міст нашої держави.
За результатами проведеної олімпіади учениця 10 класу ЗОШ №1 Скляр Марія, пройшовши складні випробування теоретичного та практичного турів, виборола почесне ІІІ місце, за що була нагороджена дипломом відповідного ступеня. Зайка Валерія, учениця 9 класу ЗОШ №1, нагороджена дипломом учасника. 
Щиро вітаємо наших дівчаток з вдалим виступом на ІV етапі ХХVI Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства!  
Висловлюємо вдячність та повагу за грунтовну підготовку високого рівня учителю правознавства Гармаш Людмилі Олександрівні і бажаємо вести своїх учнів до нових перемог та звершень наукового Олімпу!   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...