.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Спільно вирішувати проблеми та допомагати один одному
Спільно вирішувати проблеми та допомагати один одному
27.03.18
_dsc1904.jpg
Виконуючий обов'язки міського голови Сергій Мартим'янов, як голова призовної комісії, на зустрічі з головами ОСББ та керівниками підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг звернувся до присутніх з проханням долучитися до призовного процесу в частині уточнення даних щодо проживання призовників за місцем прописки та їх оповіщення
Воєнний комісар Охтирського міськрайонного військомату Віктор Гончаров звернув увагу на те, що на сьогодні є непоодинокі випадки, коли чоловіки призовного віку самостійно, як то передбачено законодавством, не з'являються до військового комісаріату для уточнення даних, а тому для проведення призовної кампанії необхідно уточнити відомості про місця фактичного перебування призовників та вручення їм повісток. 
Представники управління соціального захисту населення проінформували присутніх про те, що 21 лютого 2018 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 114 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка набрала чинності 6 березня 2018. 
Цією постановою внесено зміни до постанов КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», від 4 березня 2002 р. № 256 «Про затвердження Порядку фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету», від 29 січня 2003 р. № 117 «Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги», від 6 серпня 2014 р. № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування», від 4 червня 2015 р. № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».
Спільними змінами по всіх цих документах є те, що по тексту де зазначались житлово-комунальні послуги, квартплата, утримання житла та прибудинкової території  доповнено словами «управління багатоквартирним будинком», а після слів «підприємствами — виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг» — словами «управителями багатоквартирних будинків, об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними (житловими) кооперативами».
Тобто, відповідно до змін, передбачено послугу «Управління багатоквартирним будинком», що враховує вимоги статті 102 Бюджетного Кодексу України.
_dsc1908.jpg _dsc1910.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...