.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Росте гідна зміна екскурсоводів
Росте гідна зміна екскурсоводів
26.03.18
ex2.jpg
Охтирські учні у складі команди - переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», взяли участь у ІІ етапі конкурсу, що проходив у Чернігові в період з 20 по 22 березня 2018 року

До складу команди увійшли учасники-переможці І етапу конкурсу: Пих Віталій (ЗОШ № 5) та Баленко Юлія (Охтирська гімназія).
Вони гідно презентували роботу шкільних музеїв  та вибороли призові місця: Баленко Юлія презентувала роботу музею літературного профілю (Музей імені Б.Д. Антоненка-Давидовича) та зайняла І місце, а Пих Віталій  виборов  ІІІ місце за  презентацію  роботи шкільного  історичного Музею бойової слави. 
Протягом трьох днів  67 конкурсанти взяли участь у насиченій та цікавій програмі.  Для учасників конкурсу було проведено екскурсію містом «Чернігів стародавній», екскурсію до картинної галереї Чернігівського обласного  художнього  музею,  запропоновано перегляд театральної вистави «Сватання на Гончарівці» Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
ex1.jpg 
ex 3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.