.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Росте гідна зміна екскурсоводів
Росте гідна зміна екскурсоводів
26.03.18
ex2.jpg
Охтирські учні у складі команди - переможця обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», взяли участь у ІІ етапі конкурсу, що проходив у Чернігові в період з 20 по 22 березня 2018 року

До складу команди увійшли учасники-переможці І етапу конкурсу: Пих Віталій (ЗОШ № 5) та Баленко Юлія (Охтирська гімназія).
Вони гідно презентували роботу шкільних музеїв  та вибороли призові місця: Баленко Юлія презентувала роботу музею літературного профілю (Музей імені Б.Д. Антоненка-Давидовича) та зайняла І місце, а Пих Віталій  виборов  ІІІ місце за  презентацію  роботи шкільного  історичного Музею бойової слави. 
Протягом трьох днів  67 конкурсанти взяли участь у насиченій та цікавій програмі.  Для учасників конкурсу було проведено екскурсію містом «Чернігів стародавній», екскурсію до картинної галереї Чернігівського обласного  художнього  музею,  запропоновано перегляд театральної вистави «Сватання на Гончарівці» Чернігівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка.
ex1.jpg 
ex 3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.