.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Правил благоустрою дотримуватися повинні всі
Правил благоустрою дотримуватися повинні всі
23.03.18
inspzb1.jpg
Протягом поточного тижня інспекцією благоустрою проведено ретельну перевірку об’єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по провулку Харківському
За результатами перевірки приватним підприємцям виписано 33 приписи, термін виконання яких триває до 26.03.2018р. Якщо вимоги до впорядкування прилеглих територій не будуть виконані, на підприємців, що отримали приписи, будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП. 

Інспекція з благоустрою Охтирської міської ради неодноразово зверталась до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців з вимогою подбати про безпеку мешканців міста у зимовий період на прилеглих територіях, які становлять 20м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування по периметру та до бордюру проїжджої частини вулиці.
За правилами благоустрою, у зимовий період відповідальні особи зобов'язані забезпечити на своїх об'єктах:
- необхідну кількість інвентарю для прибирання снігу та льоду, запас матеріалу для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
- своєчасно здійснювати видалення снігу на прилеглій території, ліквідацію ожеледиці, обробку протиожеледними матеріалами, насамперед, місць масового відвідування та користування;
- забезпечити роботи з очищення дахів від снігу та льоду негайно з моменту їх виявлення зі збереженням цілісності покрівель будинків, зелених насаджень, електромереж та обов’язковим встановленням тимчасової огорожі на прилеглих територіях.
За порушення вимог чинного законодавства в частині благоустрою передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності - від 850 грн. до 1700 грн., на громадян - у розмірі від 340 грн. до 1360 грн.
inspzb2.jpg 

inspzb3.jpg inspzb4.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inspzb5.jpg inspzb6.jpg inspzb7.jpg

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...
 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Центр професійної та післядипломної освіти оголошує прийом на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на 2018-2019 навчальний рік Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) - 1рік 4 місяці.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...