.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Правил благоустрою дотримуватися повинні всі
Правил благоустрою дотримуватися повинні всі
23.03.18
inspzb1.jpg
Протягом поточного тижня інспекцією благоустрою проведено ретельну перевірку об’єктів благоустрою центральної частини міста, розташованих по провулку Харківському
За результатами перевірки приватним підприємцям виписано 33 приписи, термін виконання яких триває до 26.03.2018р. Якщо вимоги до впорядкування прилеглих територій не будуть виконані, на підприємців, що отримали приписи, будуть складені протоколи про адміністративні правопорушення за статтею 152 КУпАП. 

Інспекція з благоустрою Охтирської міської ради неодноразово зверталась до керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців з вимогою подбати про безпеку мешканців міста у зимовий період на прилеглих територіях, які становлять 20м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування по периметру та до бордюру проїжджої частини вулиці.
За правилами благоустрою, у зимовий період відповідальні особи зобов'язані забезпечити на своїх об'єктах:
- необхідну кількість інвентарю для прибирання снігу та льоду, запас матеріалу для своєчасного проведення протиожеледних заходів;
- своєчасно здійснювати видалення снігу на прилеглій території, ліквідацію ожеледиці, обробку протиожеледними матеріалами, насамперед, місць масового відвідування та користування;
- забезпечити роботи з очищення дахів від снігу та льоду негайно з моменту їх виявлення зі збереженням цілісності покрівель будинків, зелених насаджень, електромереж та обов’язковим встановленням тимчасової огорожі на прилеглих територіях.
За порушення вимог чинного законодавства в частині благоустрою передбачена адміністративна відповідальність з накладанням штрафу на посадових осіб та суб’єктів підприємницької діяльності - від 850 грн. до 1700 грн., на громадян - у розмірі від 340 грн. до 1360 грн.
inspzb2.jpg 

inspzb3.jpg inspzb4.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

inspzb5.jpg inspzb6.jpg inspzb7.jpg

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...