.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
11.12.08

Керівник області Микола ЛАВРИК відзначає, що завдяки ефективній роботі управлінців на Сумщині вдалося мінімізувати негативні наслідки економічної кризи.

Очільник облдержадміністрації ініціював звернення представників влади, роботодавців та профспілок Сумщини до Президента, Кабінету Міністрів, і Верховної Ради України. В ньому викладені проблемні питання регіону, вирішення яких дозволило би сьогодні тримати позитивну динаміку розвитку економіки області. Серед них – пролонгація кредитів у промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях економіки, поновлення кредитування суб’єктів господарювання, забезпечення своєчасного та в повному обсязі відшкодування податку на додану вартість підприємствам Сумщини.

Для стабілізації економічної ситуації в області Микола Лаврик видав розпорядження "Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку Сумської області та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації в регіоні". Обласною державною адміністрацією в тісній співпраці з провідними науковцями регіону, представниками підприємств, органів місцевого самоврядування розроблено понад 60 заходів для подолання кризи. Цими заходами комплексно охоплено найважливіші сектори економіки регіону.

Як наслідок, у складних економічних умовах на Сумщині вдалось не допустити суттєвого падіння виробництва. До кінця 2008 року очікуваний темп промислового виробництва складе 108,5%, що відповідає передбаченому програмою економічного і соціального розвитку області на 2008 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції очікується на рівні 12,4 мільярдів гривень, що більше запланованого показника – 10,8 мільярдів гривень. Виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками 2008 року збільшилось на 8%.

Серед основних заходів, що дозволять утримати в області економічну стабільність - збільшення частки поглибленої переробки деревини, відновлення або започаткування виробництва аграрної продукції та продовольчих товарів, відновлення Координаційної ради з повернення ПДВ.

Микола Лаврик зауважує: "Знаю одне – я як керівник області і вся моя команда – відкриті до співпраці, діалогу і порозуміння. Переконаний: спільними зусиллями ми налагодимо ситуацію і не допустимо її погіршення в області".
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...