.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
11.12.08

Керівник області Микола ЛАВРИК відзначає, що завдяки ефективній роботі управлінців на Сумщині вдалося мінімізувати негативні наслідки економічної кризи.

Очільник облдержадміністрації ініціював звернення представників влади, роботодавців та профспілок Сумщини до Президента, Кабінету Міністрів, і Верховної Ради України. В ньому викладені проблемні питання регіону, вирішення яких дозволило би сьогодні тримати позитивну динаміку розвитку економіки області. Серед них – пролонгація кредитів у промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях економіки, поновлення кредитування суб’єктів господарювання, забезпечення своєчасного та в повному обсязі відшкодування податку на додану вартість підприємствам Сумщини.

Для стабілізації економічної ситуації в області Микола Лаврик видав розпорядження "Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку Сумської області та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації в регіоні". Обласною державною адміністрацією в тісній співпраці з провідними науковцями регіону, представниками підприємств, органів місцевого самоврядування розроблено понад 60 заходів для подолання кризи. Цими заходами комплексно охоплено найважливіші сектори економіки регіону.

Як наслідок, у складних економічних умовах на Сумщині вдалось не допустити суттєвого падіння виробництва. До кінця 2008 року очікуваний темп промислового виробництва складе 108,5%, що відповідає передбаченому програмою економічного і соціального розвитку області на 2008 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції очікується на рівні 12,4 мільярдів гривень, що більше запланованого показника – 10,8 мільярдів гривень. Виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками 2008 року збільшилось на 8%.

Серед основних заходів, що дозволять утримати в області економічну стабільність - збільшення частки поглибленої переробки деревини, відновлення або започаткування виробництва аграрної продукції та продовольчих товарів, відновлення Координаційної ради з повернення ПДВ.

Микола Лаврик зауважує: "Знаю одне – я як керівник області і вся моя команда – відкриті до співпраці, діалогу і порозуміння. Переконаний: спільними зусиллями ми налагодимо ситуацію і не допустимо її погіршення в області".
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.01.2018 по 28.01.2018
Детальніше...
 
Постановою КМУ від 22 листопада 2017 р. № 890 було внесено зміни до типового договору оренди землі .
 
ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...