.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
11.12.08

Керівник області Микола ЛАВРИК відзначає, що завдяки ефективній роботі управлінців на Сумщині вдалося мінімізувати негативні наслідки економічної кризи.

Очільник облдержадміністрації ініціював звернення представників влади, роботодавців та профспілок Сумщини до Президента, Кабінету Міністрів, і Верховної Ради України. В ньому викладені проблемні питання регіону, вирішення яких дозволило би сьогодні тримати позитивну динаміку розвитку економіки області. Серед них – пролонгація кредитів у промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях економіки, поновлення кредитування суб’єктів господарювання, забезпечення своєчасного та в повному обсязі відшкодування податку на додану вартість підприємствам Сумщини.

Для стабілізації економічної ситуації в області Микола Лаврик видав розпорядження "Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку Сумської області та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації в регіоні". Обласною державною адміністрацією в тісній співпраці з провідними науковцями регіону, представниками підприємств, органів місцевого самоврядування розроблено понад 60 заходів для подолання кризи. Цими заходами комплексно охоплено найважливіші сектори економіки регіону.

Як наслідок, у складних економічних умовах на Сумщині вдалось не допустити суттєвого падіння виробництва. До кінця 2008 року очікуваний темп промислового виробництва складе 108,5%, що відповідає передбаченому програмою економічного і соціального розвитку області на 2008 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції очікується на рівні 12,4 мільярдів гривень, що більше запланованого показника – 10,8 мільярдів гривень. Виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками 2008 року збільшилось на 8%.

Серед основних заходів, що дозволять утримати в області економічну стабільність - збільшення частки поглибленої переробки деревини, відновлення або започаткування виробництва аграрної продукції та продовольчих товарів, відновлення Координаційної ради з повернення ПДВ.

Микола Лаврик зауважує: "Знаю одне – я як керівник області і вся моя команда – відкриті до співпраці, діалогу і порозуміння. Переконаний: спільними зусиллями ми налагодимо ситуацію і не допустимо її погіршення в області".
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 квітня 2018 року о 16.00 відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 23.04.2018 по 29.04.2018
Детальніше...
 
Пленарне засідання 45 сесії міської ради перенесено на 11:00 год. 24 квітня 2018 року 
 
На підставі та відповідно до частини 9 статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров’я, постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров`я», рішення відділу охорони здоров’я Охтирської міської ради «Про проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».  
Відповідна назва закладу - Комунальний заклад Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» юридична адреса якого та фактичне місцезнаходження: вул. Сумська, 55, м. Охтирка, Сумська область, 42700.
 
26 квітня о 10.00 біля пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС відбудеться мітинг-реквієм «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам'ять…»       
                   

 
В Управлінні Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області діє телефон довіри за номером (0542) 68-70-32, за яким можливо звертатися зі скаргами, запитаннями та пропозиціями протягом робочого часу
Детальніше...