.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
11.12.08

Керівник області Микола ЛАВРИК відзначає, що завдяки ефективній роботі управлінців на Сумщині вдалося мінімізувати негативні наслідки економічної кризи.

Очільник облдержадміністрації ініціював звернення представників влади, роботодавців та профспілок Сумщини до Президента, Кабінету Міністрів, і Верховної Ради України. В ньому викладені проблемні питання регіону, вирішення яких дозволило би сьогодні тримати позитивну динаміку розвитку економіки області. Серед них – пролонгація кредитів у промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях економіки, поновлення кредитування суб’єктів господарювання, забезпечення своєчасного та в повному обсязі відшкодування податку на додану вартість підприємствам Сумщини.

Для стабілізації економічної ситуації в області Микола Лаврик видав розпорядження "Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку Сумської області та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації в регіоні". Обласною державною адміністрацією в тісній співпраці з провідними науковцями регіону, представниками підприємств, органів місцевого самоврядування розроблено понад 60 заходів для подолання кризи. Цими заходами комплексно охоплено найважливіші сектори економіки регіону.

Як наслідок, у складних економічних умовах на Сумщині вдалось не допустити суттєвого падіння виробництва. До кінця 2008 року очікуваний темп промислового виробництва складе 108,5%, що відповідає передбаченому програмою економічного і соціального розвитку області на 2008 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції очікується на рівні 12,4 мільярдів гривень, що більше запланованого показника – 10,8 мільярдів гривень. Виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками 2008 року збільшилось на 8%.

Серед основних заходів, що дозволять утримати в області економічну стабільність - збільшення частки поглибленої переробки деревини, відновлення або започаткування виробництва аграрної продукції та продовольчих товарів, відновлення Координаційної ради з повернення ПДВ.

Микола Лаврик зауважує: "Знаю одне – я як керівник області і вся моя команда – відкриті до співпраці, діалогу і порозуміння. Переконаний: спільними зусиллями ми налагодимо ситуацію і не допустимо її погіршення в області".
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.