.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Економічний розвиток arrow На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
На Сумщині запроваджені дієві заходи із подолання наслідків економічної кризи
11.12.08

Керівник області Микола ЛАВРИК відзначає, що завдяки ефективній роботі управлінців на Сумщині вдалося мінімізувати негативні наслідки економічної кризи.

Очільник облдержадміністрації ініціював звернення представників влади, роботодавців та профспілок Сумщини до Президента, Кабінету Міністрів, і Верховної Ради України. В ньому викладені проблемні питання регіону, вирішення яких дозволило би сьогодні тримати позитивну динаміку розвитку економіки області. Серед них – пролонгація кредитів у промисловості, сільському господарстві, будівництві та інших галузях економіки, поновлення кредитування суб’єктів господарювання, забезпечення своєчасного та в повному обсязі відшкодування податку на додану вартість підприємствам Сумщини.

Для стабілізації економічної ситуації в області Микола Лаврик видав розпорядження "Про затвердження заходів з мінімізації впливу негативних наслідків світової фінансової кризи на економіку Сумської області та створення робочої групи з питань стабілізації економічної ситуації в регіоні". Обласною державною адміністрацією в тісній співпраці з провідними науковцями регіону, представниками підприємств, органів місцевого самоврядування розроблено понад 60 заходів для подолання кризи. Цими заходами комплексно охоплено найважливіші сектори економіки регіону.

Як наслідок, у складних економічних умовах на Сумщині вдалось не допустити суттєвого падіння виробництва. До кінця 2008 року очікуваний темп промислового виробництва складе 108,5%, що відповідає передбаченому програмою економічного і соціального розвитку області на 2008 рік. Обсяг реалізованої промислової продукції очікується на рівні 12,4 мільярдів гривень, що більше запланованого показника – 10,8 мільярдів гривень. Виробництво валової продукції сільського господарства за підсумками 2008 року збільшилось на 8%.

Серед основних заходів, що дозволять утримати в області економічну стабільність - збільшення частки поглибленої переробки деревини, відновлення або започаткування виробництва аграрної продукції та продовольчих товарів, відновлення Координаційної ради з повернення ПДВ.

Микола Лаврик зауважує: "Знаю одне – я як керівник області і вся моя команда – відкриті до співпраці, діалогу і порозуміння. Переконаний: спільними зусиллями ми налагодимо ситуацію і не допустимо її погіршення в області".
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Оголошення про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Охтирка
Детальніше...
 
Згідно з п. 5 статті 4  Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» у вільному доступі  для громадськості знаходиться звіт ПрАТ «Суми-надра» з оцінки впливу на довкілля планової діяльності з розробки родовища піску «Озеро Соснове» в м. Охтирка Сумської області.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.01.2019 по 27.01.2019

Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.