.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Різне arrow Захищаємо права дітей на благополуччя
Захищаємо права дітей на благополуччя
22.03.18
photo.jpg
Юстиція Сумщини продовжує активно працювати над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває
І цифри сплачених на користь дітей аліментів, а мова іде про мільйони гривень, позитивно вражають.
А є в цьому процесі ще й моральна сторона, яка не залишає байдужими. Особливо, коли один представник з подружжя зруйнованої родини, вважає, що його життя починається з чистого аркуша. Нові стосунки можуть уявлятися чистим аркушем, але так не може бути, коли йдеться про залишених дітей. І сьогодні на захист таких дітей стала держава.
Чергова історія на Охтирщині досить типова: забудькуватий батько постійно перетинав кордон України, знайшовши заробітки в інших краях. А от ділитися заробленим із власною десятирічною донечкою – не поспішав, накопичивши таким чином борг більше 15 тисяч гривень.
А після виклику до державного виконавця, коли йому пояснили, які можуть бути вжиті заходи згідно нововведень у законі #ЧужихДітейНеБуває, відразу погасив борг. 
Отож, робота по впливу на недобросовісних батьків – боржників-аліментників спеціалістами юстиції триває. 
#МінЮст #MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО#ПЕРЕМОГА

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 
18 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань міської відбудеться навчання депутатів з наступних питань:
-  Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
-  Про порядок продажу прав на земельні ділянки на земельних торгах.
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 

Організаційним комітетом виставки Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme ). 

Детальніше...