.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Різне arrow Різне arrow Захищаємо права дітей на благополуччя
Захищаємо права дітей на благополуччя
22.03.18
photo.jpg
Юстиція Сумщини продовжує активно працювати над виконанням закону #ЧужихДітейНеБуває
І цифри сплачених на користь дітей аліментів, а мова іде про мільйони гривень, позитивно вражають.
А є в цьому процесі ще й моральна сторона, яка не залишає байдужими. Особливо, коли один представник з подружжя зруйнованої родини, вважає, що його життя починається з чистого аркуша. Нові стосунки можуть уявлятися чистим аркушем, але так не може бути, коли йдеться про залишених дітей. І сьогодні на захист таких дітей стала держава.
Чергова історія на Охтирщині досить типова: забудькуватий батько постійно перетинав кордон України, знайшовши заробітки в інших краях. А от ділитися заробленим із власною десятирічною донечкою – не поспішав, накопичивши таким чином борг більше 15 тисяч гривень.
А після виклику до державного виконавця, коли йому пояснили, які можуть бути вжиті заходи згідно нововведень у законі #ЧужихДітейНеБуває, відразу погасив борг. 
Отож, робота по впливу на недобросовісних батьків – боржників-аліментників спеціалістами юстиції триває. 
#МінЮст #MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО#ПЕРЕМОГА

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.