.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Етнографічна експедиція «Люби і знай свій рідний край»
Етнографічна експедиція «Люби і знай свій рідний край»
21.03.18
snau111.jpg
Студенти коледжу СНАУ, члени гуртка «Суспільство і час», яким керує викладач історії Уткіна С. О., відбули в етнографічну експедицію в села Лутище та Хухра
У с. Лутище 20 березня  відвідали школу, будинок якої є пам’яткою архітектури і належав поміщикам Райковичам, а згодом перейшов у власність Почесного громадянина міста Охтирка З.І. Виноградова. Шкільний музей вразив своїми експонатами. Екскурсію провів директор школи Серпівський В.М.
Далі члени етнографічної експедиції відвідали с. Хухру. У сільському будинку культури всіх привітно зустрічали начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Чернеччинської сільської ради Барченко Т.Б. та директор закладу Горностай Л.М.
Фольклорний колектив «Неспокійні серця» виконав побутові, обрядові пісні. Педагог школи Гордієнко Н.О. – член Всеукраїнської спілки народних майстрів разом з учнями дали показовий урок з ткацтва. Бібліотекарі розповіли про історію села. Присутні переглянули два кіносюжети «Хухра православна» і «360 років рідному селу».
Фонди міського краєзнавчого музею поповнились неоціненними експонатами. Очолювала, керувала роботою етнографічної експедиції директор музею Міщенко Л.В. Намічена подальша творча та наукова співпраця.
snau112.jpg 
snau113.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...