.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Читай і подорожуй
Читай і подорожуй
20.03.18
cbs111.jpg
Бібліотекарі Охтирської міської Центральної дитячої бібліотеки (вул. Армійська, 2) разом з учнями 1-А класу ЗОШ№1 (вчитель О. М. Мирошниченко) здійснили краєзнавчі мандри Охтирщиною "Читай і подорожуй"
Сумщина – це прадавня українська земля, край небесно чистих річок і озер. У будь-яку пору року нас привітають стародавні міста краю. Серед мальовничих місцевостей Сумщини є заповідний куточок природи - це Охтирщина з її лісами і прозорими водами Ворскли. Завжди рада гостям вічно молода Охтирка – місто трьох століть, гусарська столиця. Розташована на перехресті доріг, що ведуть до Харкова, Сум, Бєлгорода, Полтави, Охтирка розвивалася як ремісничий і торговий центр, завжди була багатою на таланти і на щирих, працьовитих, чистих душею людей. З цікавістю слухали першокласники розповідь про історію заснування Охтирщини, її минуле і сьогодення, розглядали малюнки з краєвидами Охтирки, розповідали, за що вони люблять своє рідне місто.
cbs112.jpg
cbs113.jpgcbs114.jpg 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвінок» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...