.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Читай і подорожуй
Читай і подорожуй
20.03.18
cbs111.jpg
Бібліотекарі Охтирської міської Центральної дитячої бібліотеки (вул. Армійська, 2) разом з учнями 1-А класу ЗОШ№1 (вчитель О. М. Мирошниченко) здійснили краєзнавчі мандри Охтирщиною "Читай і подорожуй"
Сумщина – це прадавня українська земля, край небесно чистих річок і озер. У будь-яку пору року нас привітають стародавні міста краю. Серед мальовничих місцевостей Сумщини є заповідний куточок природи - це Охтирщина з її лісами і прозорими водами Ворскли. Завжди рада гостям вічно молода Охтирка – місто трьох століть, гусарська столиця. Розташована на перехресті доріг, що ведуть до Харкова, Сум, Бєлгорода, Полтави, Охтирка розвивалася як ремісничий і торговий центр, завжди була багатою на таланти і на щирих, працьовитих, чистих душею людей. З цікавістю слухали першокласники розповідь про історію заснування Охтирщини, її минуле і сьогодення, розглядали малюнки з краєвидами Охтирки, розповідали, за що вони люблять своє рідне місто.
cbs112.jpg
cbs113.jpgcbs114.jpg 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року