.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Читай і подорожуй
Читай і подорожуй
20.03.18
cbs111.jpg
Бібліотекарі Охтирської міської Центральної дитячої бібліотеки (вул. Армійська, 2) разом з учнями 1-А класу ЗОШ№1 (вчитель О. М. Мирошниченко) здійснили краєзнавчі мандри Охтирщиною "Читай і подорожуй"
Сумщина – це прадавня українська земля, край небесно чистих річок і озер. У будь-яку пору року нас привітають стародавні міста краю. Серед мальовничих місцевостей Сумщини є заповідний куточок природи - це Охтирщина з її лісами і прозорими водами Ворскли. Завжди рада гостям вічно молода Охтирка – місто трьох століть, гусарська столиця. Розташована на перехресті доріг, що ведуть до Харкова, Сум, Бєлгорода, Полтави, Охтирка розвивалася як ремісничий і торговий центр, завжди була багатою на таланти і на щирих, працьовитих, чистих душею людей. З цікавістю слухали першокласники розповідь про історію заснування Охтирщини, її минуле і сьогодення, розглядали малюнки з краєвидами Охтирки, розповідали, за що вони люблять своє рідне місто.
cbs112.jpg
cbs113.jpgcbs114.jpg 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...