.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Читай і подорожуй
Читай і подорожуй
20.03.18
cbs111.jpg
Бібліотекарі Охтирської міської Центральної дитячої бібліотеки (вул. Армійська, 2) разом з учнями 1-А класу ЗОШ№1 (вчитель О. М. Мирошниченко) здійснили краєзнавчі мандри Охтирщиною "Читай і подорожуй"
Сумщина – це прадавня українська земля, край небесно чистих річок і озер. У будь-яку пору року нас привітають стародавні міста краю. Серед мальовничих місцевостей Сумщини є заповідний куточок природи - це Охтирщина з її лісами і прозорими водами Ворскли. Завжди рада гостям вічно молода Охтирка – місто трьох століть, гусарська столиця. Розташована на перехресті доріг, що ведуть до Харкова, Сум, Бєлгорода, Полтави, Охтирка розвивалася як ремісничий і торговий центр, завжди була багатою на таланти і на щирих, працьовитих, чистих душею людей. З цікавістю слухали першокласники розповідь про історію заснування Охтирщини, її минуле і сьогодення, розглядали малюнки з краєвидами Охтирки, розповідали, за що вони люблять своє рідне місто.
cbs112.jpg
cbs113.jpgcbs114.jpg 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.