.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Турнір з настільного тенісу
Турнір з настільного тенісу
20.03.18
tenis1.jpg
28 спортсменів взяло участь у міському  дитячому турнірі з настільного тенісу, організованому відділом молоді та спорту
У змаганнях взяли участь представники майже всіх шкіл нашого міста. За результатами ігор були визначені переможці у кожній віковій групі.
І вікова група
І місце – Коваленко Максим (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3) 
ІІ місце – Ткаченко Андрій (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4) 
ІІІ місце – Чиж Тая (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3) 

ІІ вікова група 
І місце – Богдан Роміо (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3) 
ІІ місце – Приходько Вадим (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3)  
ІІІ місце – Горбонос Віктор (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)

ІІІ вікова група 
І місце – Дзись Єгор (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5) 
ІІ місце – Пахомов Артем (ЗОШ І-ІІІ ст. № 2) 
ІІІ місце – Конвісар Андрій (ЗОШ І-ІІІ ст. № 5) 


Всі переможці були нагороджені грамотами та медалями відділу молоді та спорту Охтирської міської ради. 
Грамотами за волю до перемоги були нагороджені: Сторчак Ростислав (ЗОШ І-ІІІ ст. № 8), Коростошенко Катерина (ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), Ткаченко Нікіта (ЗОШ І-ІІІ ст. № 3), Невдачин Дмитро (ЗОШ І-ІІІ ст. № 8), Мащенко Марк  (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1), Удовіченко Іван (ЗОШ І-ІІІ ст. № 1).
tenis2.jpg
tenis3.jpgtenis4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
Запрошуємо абітурієнтів та студентів міста Охтирки прийняти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз - грант (стипендія) у розмірі 35.300 грн. на сплату року навчання в українському ВНЗ. Ця сума розподіляється між учасниками, які написали найкращі роботи. Участь повністю безкоштовна. Детальніше про умови конкурсу дивитися тут: https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  
 
17 жовтня 2018 року у приміщенні Охтирського краєзнавчого музею ради відбудеться міський шаховий турнір серед дітей та дорослих, присвячений пам'яті шахового майстра, нашого земляка Лева Капусти. 
Початок о 15.00 год. Запрошуються усі бажаючі.