.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow ІІІ відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо
ІІІ відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо
20.03.18
dzudosbu1.jpg
У м.Кременчук відбувся ІІІ відкритий Всеукраїнський юнацький турнір з дзюдо, присвячений співробітникам СБУ, які загинули під час виконання службових обов’язків в районі проведення АТО
 Переможцями стали: Федорченко Ярина, Чернишенко Іван, Рогальський Владислав, Мазкун Володимер. Друге місце зайняли: Мандрика Ангеліна, Смірнова Аліна.  Третє місце виборов: Колодяжний Єгор. Вітаємо переможців та призерів і  бажаємо їм успіхів у подальших змаганнях. 
dzudosbu2.jpgdzudosbu3.jpgdzudosbu4.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.