.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Боротьба з наслідками снігопадів триває
Боротьба з наслідками снігопадів триває
16.03.18
snig111.jpgХоч і наступила календарна весна, але зима відступає повільно та не збирається так швидко здаватися
     Саме тому боротьба з наслідками снігопадів залишається однією з найголовніших проблем нашого міста. Працівники інспекції продовжують щоденно здійснювати рейди та перевірки об’єктів благоустрою міста, постійно проводять профілактично-роз'яснювальну роботу серед керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та городян міста. Певні результати є, але і проблемних питань залишається не менше. Тому вкотре звертаємось, особливо до приватних підприємців, та нагадуємо, що територія, яку вони повинні утримувати становить 20м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування по периметру та до бордюру проїжджої частини вулиці, а в зимовий період це звісно – обов’язкове розчищення від снігових наметів та ожеледиці.
     За минулий тиждень здійснено 9 рейдів, надано 37 попереджень та  складено 1 протокол про адміністративні правопорушення. Крім цього опрацьовано та надано відповідь на 1 письмове звернення та 9 усних звернень громадян.
snig112.jpg
snig113.jpg snig114.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...