.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Благоустрій міста arrow Боротьба з наслідками снігопадів триває
Боротьба з наслідками снігопадів триває
16.03.18
snig111.jpgХоч і наступила календарна весна, але зима відступає повільно та не збирається так швидко здаватися
     Саме тому боротьба з наслідками снігопадів залишається однією з найголовніших проблем нашого міста. Працівники інспекції продовжують щоденно здійснювати рейди та перевірки об’єктів благоустрою міста, постійно проводять профілактично-роз'яснювальну роботу серед керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та городян міста. Певні результати є, але і проблемних питань залишається не менше. Тому вкотре звертаємось, особливо до приватних підприємців, та нагадуємо, що територія, яку вони повинні утримувати становить 20м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування по периметру та до бордюру проїжджої частини вулиці, а в зимовий період це звісно – обов’язкове розчищення від снігових наметів та ожеледиці.
     За минулий тиждень здійснено 9 рейдів, надано 37 попереджень та  складено 1 протокол про адміністративні правопорушення. Крім цього опрацьовано та надано відповідь на 1 письмове звернення та 9 усних звернень громадян.
snig112.jpg
snig113.jpg snig114.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

 Повідомляємо, що  у місті  Шанхай (Китайська Народна Республіка) з 05 до 10 листопада 2019 року проходитиме Друга Китайська  міжнародна імпортна виставка « СІІЕ – 2019»
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту засідання комісії перенесено на 9.00 годину 22.02.2019
 
Парафії Спасо-Преображенська та Святителя-Димитрія Солунського Сумської Єпархії Православної Церкви Київського Патріархату приймає спонсорську допомогу на реставраційні роботи та їх документальне оформлення
Детальніше...
 
20 лютого 2019 о 8.00 годині біля пам'ятного знака Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО відбудеться акція пам'яті "Їх дух незламний і безцінний подвиг"
 
Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста.