.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Боротьба з наслідками снігопадів триває
Боротьба з наслідками снігопадів триває
16.03.18
snig111.jpgХоч і наступила календарна весна, але зима відступає повільно та не збирається так швидко здаватися
     Саме тому боротьба з наслідками снігопадів залишається однією з найголовніших проблем нашого міста. Працівники інспекції продовжують щоденно здійснювати рейди та перевірки об’єктів благоустрою міста, постійно проводять профілактично-роз'яснювальну роботу серед керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців, мешканців приватної забудови та городян міста. Певні результати є, але і проблемних питань залишається не менше. Тому вкотре звертаємось, особливо до приватних підприємців, та нагадуємо, що територія, яку вони повинні утримувати становить 20м від межі земельної ділянки, що надана у власність або користування по периметру та до бордюру проїжджої частини вулиці, а в зимовий період це звісно – обов’язкове розчищення від снігових наметів та ожеледиці.
     За минулий тиждень здійснено 9 рейдів, надано 37 попереджень та  складено 1 протокол про адміністративні правопорушення. Крім цього опрацьовано та надано відповідь на 1 письмове звернення та 9 усних звернень громадян.
snig112.jpg
snig113.jpg snig114.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...
 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Центр професійної та післядипломної освіти оголошує прийом на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на 2018-2019 навчальний рік Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) - 1рік 4 місяці.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...