.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Ефективні методи впливу на злісних неплатників аліментів
14.03.18
alimentu.jpg
Декількох постанов виявилось досить, щоб горе-батьки з Охтирщини погасили заборгованість зі сплати аліментів перед своїми дітьми
Одного боржника спонукало сплатити більш ніж 12 тисяч гривень обмеження у праві керування транспортними засобами.
Другий неплатник швиденько погасив борг у розмірі понад 11 тисяч гривень після обмеження його у праві виїзду за »кордон, керування транспортними засобами, праві користування зброєю та полювання. Виявилося, що керування автомобілем НД сьогоднішній день було основним неофіційним доходом для нього."
Отож, якщо недбалі батьки не хочуть піклуватись про власних дітей - на захист найменших українців стане Держава і Закон.
#ЧужихДітейНеБуває #МіпІші4и #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО! #СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

За інформацією Охтирського міськрайонного відділу державної виконавчої служби

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету