.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Для мами хай лунає пісня
14.03.18
crdi12.jpg
Під такою назвою в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  пройшла святкова концертна програма  для наших любих матусь та бабусь
    В програмі заходу безліч  пісень, віршів, підготовлені хореографічні композиції. Батькам було вручено листівки зроблені власноруч дітьми.           
    В кінці заходу було проведено святкову дискотеку та вручено солодкі подарунки діткам. Закінчилася концертна програма  черговим засіданням батьківського клубу «Серце до серця» на тему « Флай Мама». Практичними психологами була надана інформація  батькам  як можно побудувати свій день по системі « флай-леді», були проведені творчі завдання, тести,  створений колаж  свого ідеального дня. Батьки залишили засідання сповнені радісного настрою.
   Ото ж доброю традицією стали подібні заходи, коли обдаровані дітки з фізичними вадами мають можливість проявити свої здібності і показати їх тим, хто все життя турбується за їх здоров'я та розвиток. 
crdi11.jpg 
crdi13.jpg crdi14.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 24.09.2018 по 30.09.2018
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
27 вересня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 50 сесії міської ради сьомого скликання
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету