.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Для мами хай лунає пісня
14.03.18
crdi12.jpg
Під такою назвою в міському центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів  пройшла святкова концертна програма  для наших любих матусь та бабусь
    В програмі заходу безліч  пісень, віршів, підготовлені хореографічні композиції. Батькам було вручено листівки зроблені власноруч дітьми.           
    В кінці заходу було проведено святкову дискотеку та вручено солодкі подарунки діткам. Закінчилася концертна програма  черговим засіданням батьківського клубу «Серце до серця» на тему « Флай Мама». Практичними психологами була надана інформація  батькам  як можно побудувати свій день по системі « флай-леді», були проведені творчі завдання, тести,  створений колаж  свого ідеального дня. Батьки залишили засідання сповнені радісного настрою.
   Ото ж доброю традицією стали подібні заходи, коли обдаровані дітки з фізичними вадами мають можливість проявити свої здібності і показати їх тим, хто все життя турбується за їх здоров'я та розвиток. 
crdi11.jpg 
crdi13.jpg crdi14.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голів постійних комісій міської ради з питань гуманітарної політики та соціального захисту та з питань промисловості, підприємництва, транспорту і зв`язку  засідання комісій перенесено на 15.06.2018 о 08.00
Детальніше...
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю. 
 
Пропозиція  міського голови Алєксєєва І.Ю.
 
Графік проведення  засідань постійних комісій на червень 2018 року