.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Капітальні ремонти продовжуються
Капітальні ремонти продовжуються
05.03.18
ap052.jpg
Відповідно до затверджених заходів Програми економічного та соціального розвитку міста управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства продовжується виконання запланованих робіт
     Проводяться роботи з розчищення доріг від снігу по всій території міста
Виготовляється проектно-кошторисної документації на виконня робіт з капітального ремонту тротуарів по вулицям Перемоги, Батюка та пров. Сумський. Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт тротуару по вул. Гоголя виготовлена в 2017 році, площа запланованих робіт становить 3617 м2 .
     Виготовляється проектно-кошторисна документації по капітальному ремонту внутрішньо будинкових проїздів у багатоповерхових житлових будинках за адресами: вул. Паркова,1, вул. Незалежності,2, вул. Незалежності,21, вул. Київська, 107, пров. Харківський, 14, вул. Ярославського, 1, вул. Ярославського, 3. Виготовляється проектно-кошторисна документації на капітальний ремонт дорог по  вул. Батюка та вул. 8 Березня. Заключений договір на коригування проектно-кошторисної документації по вул. 8 Березня. Планується продовження 
робіт з реконструкція парку по вул.Паркова, згідно проектно-кошторисної документації, також планується виконання робіт з улаштування дренажних озер для ліквідації підтоплення парку грунтовими водами, реконструкції міського парку згідно першої черги, також проектно-кошторисної документації, улаштування альпінарію, скейт-парку, майданчику для спортивно-тренувальних вправ, встановлення малих архітектурних форм та улаштування озеленення, відкритого лотка.
      Заплановано придбання малих архітектурних форм для обмеження руху транспортних засобів на тротуари та пішохідні зони, придбання та встановлення багатофункціональних дитячих  майданчиків за адресами: пров.Харківський,14, вул. Батюка,49.
      Опрацьовується питання щодо заключення договорів з підрядною організаці на виконання експертного обстеження ліфтів, що відпрацювали 25 і більше років за аресами: вул. Паркова, 1, 38, вул. М. Хвильового, 1, вул. Полтавська, 10б. 
Всього планується виконати ремонт 10 одиниць ліфтів.
       Продовжуються роботи по капітальному ремонту ліфтів багатоквартирного житлового будинку по вул. Перемоги, 8. За тиждень виконано: заміна лінійки дверей шахти, редуктора дверей кабіни, резинових ущільнювачів кабіни. Ведеться підготовка до малярних робіт. 
Придбано 2 тепло лічильника та встановлені в житлові будинки за адресою: пров. Лісний, 3,4. Планується проведення робіт з переведення системи диспетчерського зв’язку з кабіною ліфта на сучасну багатофункціональну бездротову диспетчерську службу.
Планується виконання поточного ремонту фасадних газопроводів шляхом його фарбування, для запобігання корозії газо,вих труб.
      Виготовляється проектно-кошторисна документація по капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою  пров. 
      Харківський,14, капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою  пров. Дачний, 4, капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою вул. Київська, 92.
Виготовляється проеткно-кошторисна документація по об’єкту «Капітальний ремонт адміністративного приміщення за адресою пл. Успенська, 1.
Заключений договір на розробку проектно-кошторисної документації з ремонту  санвузлів в Охтирській дитячій художній школі ім. Т.Г.Шевченка та капітального ремонт першого поверху  Охтирської дитячої музичної школи ім. П.С.Білинника.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення свята «Останній дзвінок» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської  ради оголошує  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста сектору прийняття рішень відділу соціальних виплат

Детальніше...