.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
03.03.18
dim.jpg
Міська влада сприяє передачі на баланс  багатоквартирних будинків об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)
        Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради передало на баланс багатоквартирні будинки ОСББ «Нова Охтирка», ОСББ «Бірюза-15», ОСББ «Батюка 45».
        ОСББ - є однією з найбільш ефективних і раціональних форм управління багатоквартирними будинками з приватизованими квартирами. «Основна перевага ОСББ полягає у тому, що мешканці самі визначають, що потрібно для їхнього будинку, та контролюють свої кошти.
         За півтора роки діяльності управління передано на баланс ОСББ шість багатоквартирних будинків.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.

 
ТОВ «Інститут Укржитлоексплуатація» 02-06 липня 2018 року в м. Одесі проводить семінар  з метою обговорення практичних аспектів реалізації ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» та проектів нормативно- правових актів, що розроблені на виконання цього Закону.
 
Відповідно до листа Ради голів державних адміністрацій від 07.06.2018 № 05-02/118  у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, для фахівців з України за напрямом «Регіональний економічний розвиток » відкривається нова програма бізнес стажування
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства відбудеться об 11:00 год. 20.06.2018
Детальніше...
 
22 червня 2018 року о 9.30  біля  братської могили радянських воїнів (міський  парк пл. Соборна)  відбудеться тематичний захід, присвячений дню скорботи і вшануванню  пам’яті жертв війни в Україні.