.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
03.03.18
dim.jpg
Міська влада сприяє передачі на баланс  багатоквартирних будинків об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)
        Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради передало на баланс багатоквартирні будинки ОСББ «Нова Охтирка», ОСББ «Бірюза-15», ОСББ «Батюка 45».
        ОСББ - є однією з найбільш ефективних і раціональних форм управління багатоквартирними будинками з приватизованими квартирами. «Основна перевага ОСББ полягає у тому, що мешканці самі визначають, що потрібно для їхнього будинку, та контролюють свої кошти.
         За півтора роки діяльності управління передано на баланс ОСББ шість багатоквартирних будинків.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік проведення засідань постійних комісій на жовтень 2018 року
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 22.10.2018 по 28.10.2018

Детальніше...
 
6 листопада 2018 року відбудеться «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу ». Це перший в Україні захід на якому зберуться представники найвідоміших фондів та презентують діючі грантові програми, які є доступними для українського бізнесу. 
 
РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року