.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків
03.03.18
dim.jpg
Міська влада сприяє передачі на баланс  багатоквартирних будинків об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)
        Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради передало на баланс багатоквартирні будинки ОСББ «Нова Охтирка», ОСББ «Бірюза-15», ОСББ «Батюка 45».
        ОСББ - є однією з найбільш ефективних і раціональних форм управління багатоквартирними будинками з приватизованими квартирами. «Основна перевага ОСББ полягає у тому, що мешканці самі визначають, що потрібно для їхнього будинку, та контролюють свої кошти.
         За півтора роки діяльності управління передано на баланс ОСББ шість багатоквартирних будинків.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та ігвестицій засідання комісії перенесено на 14.00 год. 23.01.2019 
 
25 січня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...