.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Фізкультура і спорт arrow Дитячий турнір з дзюдо "Ведмідь збирає друзів"
Дитячий турнір з дзюдо "Ведмідь збирає друзів"
26.02.18
dusch1.jpg
Борці Охтирської ДЮСШ показали високий рівень майстерності в дитячому турнірі з дзюдо серед юнаків 2009-2011, 2007-2008 «Ведмідь збирає друзів», що пройшов у Харкові
Майже всі наші спортсмени піднялись на п’єдестал пошани: І місце – Закаблук Денис, Волков Антон, Рогальський Владислав, Мазкун Володимир; ІІІ місце – Винник-Крупчан Арсеній, Катрич Артем, Роскошний Володимир, Оксанчук Артур.
Поздоровляємо спортсменів і бажаємо успіхів у наступних змаганнях! 
dusch2.jpg
dusch3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.