.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Майбутні дипломати виховуються в Охтирці
Майбутні дипломати виховуються в Охтирці
26.02.18
unesko.jpg
Уже звичним стає питання про активну участь старшокласників у розумінні глобальних проблем людства та їх  розв’язанні на локальному рівні
Охтирка заявила про свою значимість на ІV ігровій сесії – 2018 «Сталий туризм задля розвитку: на шляху до гарантованого споживку, справедливого суспільства, надійного збереження планети» ХІХ імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО», присвяченій підсумкам проголошеного ООН Міжнародного року сталого туризму задля розвитку, котра проходила під патронатом Національної комісії України в справах ЮНЕСКО.
Учасників конференції 18-21 лютого 2018 року гостинно приймав табір «Артек». Із 68 асоційованих шкіл ЮНЕСКО в Україні відбір пройшли 18 шкіл, серед них і команда Охтирської гімназії «GLOBETROTTERS» у складі учнів дев’ятих класів Роскошного Владислава, Баленко Юлії та Убоженко Ніни, під керівництвом учителя англійської мови Мироняк Оксани Василівни. 
Учасники  працювали у делегації Об’єднаного Королівства Великої Британії та розглядали пропозиції в рамках трьох тем, що прямо стосуються проблем сталого туризму і розвитку. Команда брала участь у творчій сесії І: фестивалі-конкурсі стільникового фільму «Моя школа – туристичний об’єкт: мандруймо, насолоджуймося, поважаймо». Переможні бали команді принесла  і спільна проектна заявка учнів і вчителів у галузі сталого туризму «Пропиши свій рідний край на карті світу!». Як тільки раціонально можна було у проекті запропонувати економічне обґрунтування туристичному маршруту на байдарках та велосипедах так, щоб мандрівникам світу захотілося відвідати наш край, а місцева інфраструктура отримала розвиток. Економіка та екологія сталого туризму, соціальний розвиток територіальних громад стали наріжними питаннями двох пленарних сесій.
Майбутні дипломати пройшли інтелектуальний  квест,  дотримувалися дрескоду, спілкувалися у делегаціях, змагалися у турі вальсу,  демонстрували ораторські здібності та лідерські якості. Час пролетів надзвичайно швидко.
Додому члени делегації повернулися втомлені, але щасливі, отримавши перемогу в грі, масу нових вражень та багато  друзів із різних куточків України.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...