.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Чисто там, де цього хочуть всі
Чисто там, де цього хочуть всі
23.02.18
poltavskaya.jpg
Працівники інспекції благоустрою продовжують перевірку стану об’єктів благоустрою міста, щоденно проводячи рейди по дотриманню Правил благоустрою в зимовий період організаціями, установами, підприємствами, фізичними та юридичними особами всіх форм власності
Здійснена перевірка об’єктів благоустрою по вулицям Перемоги, Пушкіна, Полтавській, Армійській. На постійному контролі знаходиться питання утримання об’єктів благоустрою центральної частини міста. В ході перевірок паралельно обстежуються прилеглі та закріплені території суб’єктів господарювання щодо наявності урн для сміття, договорів на утримання територій та вивезення побутових відходів.
В ході проведених перевірок надано 27 попереджень. Крім того, на контролі виконання знаходиться звернення голови ОССБ «Приозерний» про вжиття заходів щодо усунення забруднення атмосфери продуктами горіння підприємством, що розташоване за адресою вул.Київська,72а. Направлено повторного листа з вимогою надання висновків лабораторних досліджень концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі та збільшення висоти димової труби до нормативно-розрахункових показників.

poltavska2.jpg most.jpg tipografiya.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

proulok.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...