.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Чисто там, де цього хочуть всі
Чисто там, де цього хочуть всі
23.02.18
poltavskaya.jpg
Працівники інспекції благоустрою продовжують перевірку стану об’єктів благоустрою міста, щоденно проводячи рейди по дотриманню Правил благоустрою в зимовий період організаціями, установами, підприємствами, фізичними та юридичними особами всіх форм власності
Здійснена перевірка об’єктів благоустрою по вулицям Перемоги, Пушкіна, Полтавській, Армійській. На постійному контролі знаходиться питання утримання об’єктів благоустрою центральної частини міста. В ході перевірок паралельно обстежуються прилеглі та закріплені території суб’єктів господарювання щодо наявності урн для сміття, договорів на утримання територій та вивезення побутових відходів.
В ході проведених перевірок надано 27 попереджень. Крім того, на контролі виконання знаходиться звернення голови ОССБ «Приозерний» про вжиття заходів щодо усунення забруднення атмосфери продуктами горіння підприємством, що розташоване за адресою вул.Київська,72а. Направлено повторного листа з вимогою надання висновків лабораторних досліджень концентрації шкідливих речовин в атмосферному повітрі та збільшення висоти димової труби до нормативно-розрахункових показників.

poltavska2.jpg most.jpg tipografiya.jpg 

 

 

 

 

 

 

 

 

proulok.jpg

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...
 
СУМСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ Центр професійної та післядипломної освіти оголошує прийом на навчання за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування" на 2018-2019 навчальний рік Освітньо-кваліфікаційний рівень: магістр Кваліфікація: магістр публічного управління та адміністрування Форма та термін навчання: без відриву від виробництва (заочна) - 1рік 4 місяці.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на липень 2018 року
Детальніше...