.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.










Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Чергова наукова сходинка подолана успішно
Чергова наукова сходинка подолана успішно
23.02.18
manchik1.jpg

Двадцять троє юних науковців Охтирки взяли участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України 

 


З вітальним словом до учнів звернулася Тихенко Лариса Володимирівна, директор комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, яка побажала учням успіхів та зауважила, що всі вони вже є переможцями.
На конкурс-захист була подана 361 робота, 338 учасників представили на розсуд журі науково-дослідницькі роботи в 58 наукових секціях.
Конкурс видався цікавим та творчо-науковим. Учасники гідно представили свої роботи.
Переможцями ІІ (обласного) етапу Конкурсу стали:
 
1 місце
Альошкіна Тетяна, учениця 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (кер.Савочка Ю.О.), секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит»
Максименко Олександра, учениця 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 (кер.Савочка Ю.О.), секція «Фінанси, грошовий обіг та кредит»
Ткаченко Артем, учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (кер.Литовченко О.О.), секція «Історичне краєзнавство»
 
2 місце
Канівець Дарина, учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (кер.Хорошун В.В.), секція «Гідрологія»
Роскошна Дар’я, учениця 9 класу Охтирської гімназії (кер.Хорошун В.В.), секція «Кліматології та метеорології»
 
3 місце
Моісєєнко Дмитро, учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (кер.Хорошун В.В.), секція «Геології, геохімії та мінералології» 
Чернов Федір, учень 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.Р.К.Рапія (кер.Литовченко О.О.), секція «Історичне краєзнавство»
Заяц Інна, учениця 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №8 (кер.Хорошун В.В.), секція «Гідрологія»
Козодав Марина, учениця 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №11 (кер.Литовченко О.О., Міщенко Л.В.), секція  «Історичне краєзнавство
Шаркова Катерина, учениця 9 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст. №11 (кер.Хорошун В.В.), секція «Ботаніка, зоологія»
 
Окрім переможців, гарні результати в різних конкурсних змаганнях показали:
перший результат на секції «Теологія, релігієзнавство та історія релігії» за сумою усіх конкурсів  Тарануха Анна, учениця 11 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№11;
другий результат на секції  «Етнологія» за роботу має Фесенко Богдан, учень 10 класу Охтирської гімназії,
за контрольну роботу на секції «Правознавство» Чайка Дмитро, учень 9 класу Охтирської гімназії;
третій результат під час захисту дослідницької роботи Максакова Катерина (секція «Філософія») та Ковальчук Анна (секція «Правознавство»), учениці 10 класу Охтирської ЗОШ І-ІІІ ст.№3.
Дякуємо науковим керівникам, учням та їх батькам за плідну працю.
Бажаємо успіхів Альошкіній Тетяні та Ткаченку Артему у ІІІ (фінальному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та не зупинятися на досягнутому, адже МАН – це перша сходинка до великої науки.
manchik2.jpg manchik3.jpgmanchik4.jpg
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

14 грудня 2018 року о 13:00 в приміщенні Охтирської міської ради відбудеться навчання депутатів міської ради з питаня порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок та дотримання чинного законодавства у сфері містобудування 
 
У зв'язку з введенням воєнного стану прохання у разі виникнення екстренної загрозливої ситуації, появі підозрілих людей телефонувати 102
 
21 грудня о 16.30 в малій залі міського центру культури і дозвілля відбудеться звіт міського голови Ігоря АЛЄКСЄЄВА перед територіальною громадою міста
 
19 грудня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
18 грудня 2018 року буде проводитись позапланова технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії  з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій засідання комісії перенесено на 13.12.2018 о 09:00 год.