.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Утримувати територію міста в належному стані буде КП "Благоустрій"
Утримувати територію міста в належному стані буде КП "Благоустрій"
22.02.18
dvirnyikyi.jpg
Управлінням капітального будівництва та житлово-комунального господарства в січні-лютому 2018 року проведено 4 процедури відкритих торгів, переможцем в яких стало комунальне підприємство "Благоустрій"
Електронні аукціони проводилися на послуги з технічного обслуговування вуличного освітлення, послуги з догляду за квітниками та газонами по місту, догляду за зеленими насадженнями, послуги з утримання кладовищ, послуги з щоденного прибирання міста двірниками та спецтехнікою, утримання доріг міста, в т.ч., розчищення доріг від снігу.
З КП "Благоустрій" укладено договори на виконання вищезазначених послуг.
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЧЕРГОВОГО ЕТАПУ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ
 
Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.