.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Ми стартували!
Ми стартували!
19.02.18
os1.jpg
У наступному навчальному році загальноосвітні заклади України розпочнуть працювати за Концепцією «Нова українська школа»
Для забезпечення успішного старту і подальшого впровадження реформи 16 лютого 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 розпочалася підготовка вчителів міста Охтирка, які навчатимуть учнів з 1 вересня 2018 року за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.
Ранкове коло, щоденник вражень, правила класу, портрет сучасного учня, Концепція НУШ, 3D-модель компетентності - такі питання досліджували педагоги під наставництвом Гетьман Оксани Миколаївни. «Допомогли знання, отримані під час проходження онлайн-курсу. Була й невпевненість, і нерішучість, інколи сумніви, але НЕ БУЛО БАЙДУЖОСТІ. Учителів хвилює багато питань: санітарні норми, наповнюваність класів, матеріальне забезпечення...У кінці дня поділися відчуттями: «Сьогодні я вперше подумала про те, що МОЖУ І ХОЧУ працювати в Новій українській школі», «Мені стало цікаво, я ХОЧУ ЗНАТИ БІЛЬШЕ», «З'явилася упевненість у своїх силах, коли спробувала працювати разом із колегами». Ми ще довго не могли розійтися: не відчували втоми після проведених уроків, напруженого дня. Радилися, запитували, дякували». 
os2.jpg
os3.jpg os4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 21.03.2019
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення відведення земельної ділянки у місті Охтирка поруч з земельною ділянкою по вул. Пушкіна, 153 для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
 
За підтримки Посольства Киргизької Республіки в Україні відбудеться Сумська торгово-промислова палата із 22 до 26 квітня 2019 року візьме участь у діловому візиті української бізнес-делегації до Киргизької Республіки (КР)
Детальніше...
 
Увага!Зміни!Графік проведення засідань постійних комісій на березень 2019 року
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій  засідання комісії перенесено на 20.03.2018 о 14.00 год.
 
20 березня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Детальніше...