.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Освіта arrow Ми стартували!
Ми стартували!
19.02.18
os1.jpg
У наступному навчальному році загальноосвітні заклади України розпочнуть працювати за Концепцією «Нова українська школа»
Для забезпечення успішного старту і подальшого впровадження реформи 16 лютого 2018 року на базі ЗОШ І-ІІІ ступенів №8 розпочалася підготовка вчителів міста Охтирка, які навчатимуть учнів з 1 вересня 2018 року за новим Державним стандартом початкової загальної освіти.
Ранкове коло, щоденник вражень, правила класу, портрет сучасного учня, Концепція НУШ, 3D-модель компетентності - такі питання досліджували педагоги під наставництвом Гетьман Оксани Миколаївни. «Допомогли знання, отримані під час проходження онлайн-курсу. Була й невпевненість, і нерішучість, інколи сумніви, але НЕ БУЛО БАЙДУЖОСТІ. Учителів хвилює багато питань: санітарні норми, наповнюваність класів, матеріальне забезпечення...У кінці дня поділися відчуттями: «Сьогодні я вперше подумала про те, що МОЖУ І ХОЧУ працювати в Новій українській школі», «Мені стало цікаво, я ХОЧУ ЗНАТИ БІЛЬШЕ», «З'явилася упевненість у своїх силах, коли спробувала працювати разом із колегами». Ми ще довго не могли розійтися: не відчували втоми після проведених уроків, напруженого дня. Радилися, запитували, дякували». 
os2.jpg
os3.jpg os4.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між ігроками, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради