.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Чисто і прибрано має бути за будь-якої погоди
Чисто і прибрано має бути за будь-якої погоди
16.02.18
knega4.jpg
У зв’язку з погіршенням погодних умов інспекція з благоустрою Охтирської міської ради попереджає про відповідальність підприємств, установ та організацій міста за неналежне утримання балансових та прилеглих територій у зимовий період
Нагадуємо про те, що балансоутримувачі територій повинні: забезпечувати своєчасне прибирання снігу та криги з балансової та прилеглої території до бортового каменю проїжджої частини. За відсутності з будь-якого боку підприємства, організації, установи, споруди інших об’єктів господарювання, межі прилеглої території встановлюються на відстані 50м від огорожі (споруди). Межі прилеглих територій до кіосків, павільйонів, лотків встановлюються на відстані 10м по периметру споруди. Крім того, суб’єкти господарювання повинні негайно проводити очищення дахів та козирків від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, а саме - огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах. 
З метою здійснення контролю, працівниками інспекції щоденно проводяться рейди щодо дотримання правил благоустрою в зимовий період юридичними та фізичними особами всіх форм власності. Проведені рейди по обстеженню об’єктів благоустрою центральної частини міста, які розташовані по вул.Незалежності, пров.Харківському, пров.Ярославського, площах Успенській, Соборній, Торговій, вул.Київській, вул.Батюка, а також Міського парку, КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», скверу Афганців та інших. Надано 23 попередження порушникам Правил благоустрою. Крім того, проводились рейди за усними зверненнями громадян та усним депутатським зверненням. Здійснена перевірка об’єктів благоустрою по провулкам Дніпропетровському, Кооперативному, вул.Пушкіна. Надано 5 попереджень. 
 
knega5.jpg 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно з Офісом з просування експорту при Мінекономрозвитку у період з 5 по 7 вересня 2018 року планується проведення торгової місії до Турецької Республіки , м. Стамбул 
 
Посольство України у Королівстві Норвегія повідомляє, що з метою сприяння експорту української продукції Норвезько-Українською торговельною палатою підготовлені практичні посібники для українських експортерів агропромислової продукції з України (електронні копії додаються)
 
28 липня 2018 року з 12:00 до 16:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей «Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізовано-етнічного одягу та аксесуарів - етнофешншоу «Аристократична Україна»
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 16.07.2018 по 22.07.2018
Детальніше...
 
24 липня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 48 сесії міської ради
 
4-6 вересня 2018 року в м.Криниця Республіки Польща  відбудеться 28 Економічний Форум у Криниці-Здруй
Детальніше...