.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Блогоустрій міста arrow Чисто і прибрано має бути за будь-якої погоди
Чисто і прибрано має бути за будь-якої погоди
16.02.18
knega4.jpg
У зв’язку з погіршенням погодних умов інспекція з благоустрою Охтирської міської ради попереджає про відповідальність підприємств, установ та організацій міста за неналежне утримання балансових та прилеглих територій у зимовий період
Нагадуємо про те, що балансоутримувачі територій повинні: забезпечувати своєчасне прибирання снігу та криги з балансової та прилеглої території до бортового каменю проїжджої частини. За відсутності з будь-якого боку підприємства, організації, установи, споруди інших об’єктів господарювання, межі прилеглої території встановлюються на відстані 50м від огорожі (споруди). Межі прилеглих територій до кіосків, павільйонів, лотків встановлюються на відстані 10м по периметру споруди. Крім того, суб’єкти господарювання повинні негайно проводити очищення дахів та козирків від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів, а саме - огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах. 
З метою здійснення контролю, працівниками інспекції щоденно проводяться рейди щодо дотримання правил благоустрою в зимовий період юридичними та фізичними особами всіх форм власності. Проведені рейди по обстеженню об’єктів благоустрою центральної частини міста, які розташовані по вул.Незалежності, пров.Харківському, пров.Ярославського, площах Успенській, Соборній, Торговій, вул.Київській, вул.Батюка, а також Міського парку, КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля», скверу Афганців та інших. Надано 23 попередження порушникам Правил благоустрою. Крім того, проводились рейди за усними зверненнями громадян та усним депутатським зверненням. Здійснена перевірка об’єктів благоустрою по провулкам Дніпропетровському, Кооперативному, вул.Пушкіна. Надано 5 попереджень. 
 
knega5.jpg 
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...