.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Економіка arrow Торгівля arrow Про розвиток споживчого ринку в місті Охтирка
Про розвиток споживчого ринку в місті Охтирка
12.02.18
За 2017 року в місті розпочали роботу 40 об’єктів споживчого ринку та сфери послуг, у тому числі 22 магазини та 1 кіоск з роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, 7 магазинів  та 1 кіоск з роздрібної торгівлі продовольчими товарами загальною торговельною площею 1721,2м2; 4 заклади ресторанного господарства на 87 посадочних місць, 5 закладів  побутового обслуговування населення

Станом на  01.01.2018  на споживчому ринку міста функціонують  412 закладів з роздрібної торгівлі, з них  217 магазинів  та 5 кіосків з продажу непродовольчих товарів, 102 магазини та 26 кіосків з продажу продовольчих товарів, 53  магазини та  9 кіосків з продажу змішаних товарів. У місті діють 16 складів - магазинів, 24 заклади ресторанного господарства на 1754 посадочних місць та 97 об’єктів побутового обслуговування населення.
З метою насичення споживчого ринку продуктами харчування за низькими цінами в місті з початку року проведено 8 виставково-ярмаркових заходів.
З метою насичення споживчого ринку міста товарами народного споживання 13 січня  2017 року під час  проведення  свята Маланки а  та 25.02.2017 року  в рамках святкування Масляної  на майданчику біля  КЗ «Охтирський міський центр культури та дозвілля» відбулися ярмарки на який були запрошені місцеві підприємства харчової та переробної промисловості товаровиробники Охтирського району, які  реалізували свою продукцію за цінами нижчими ринкових.  
До  Міжнародного жіночого дня 8 березня в місті проведено передсвятковий ярмарок  з продажу хлібобулочних, кондитерських виробів, сувенірної продукції та квітів за участю місцевих підприємств харчової промисловості , закладів торгівлі та ресторанного господарства, який тривав з 04 по 10 березня 2017 року. 
 Під час Великодніх свят з 12 по 16 квітня та з 21 по 23 квітня 2017 року  в місті проведено Великодню виставку – продаж  хлібобулочних, кондитерських виробів та квітів.
У рамках заходів присвячених Дню Перемоги 9 травня організовано торгівлю продовольчими товарами широкого споживання з залученням місцевих виробників та представників кращих закладів ресторанного бізнесу. 
 Під час святкування  Дня захисту дітей, що відбувалося  місті  1 червня та Дня Молоді – 25 червня організовано торгівлю  з лотків продовольчими товарами, зокрема напоями, солодощами, сувенірами.
  Проведено Петрівський ярмарок   присвячений Купальським світам 06 липня. На ярмарок запрошено понад 70 підприємців та підприємств з різних областей України (Полтавська, Харківська, Івано – Франківська, Київська), у тому числі майстрів , які представили продукцію у кращих національних традиціях (сувеніри, національний одяг та прикраси, вироби з деревини, лози.
           З нагоди Дня Незалежності  України , Дня Державного Прапора  України, Дня міста Охтирки  та Дня  визволення міста Охтирка від нацистських окупантів  організовано та проведено ярмарок , на який запрошено місцевих товаровиробників,   представників  різних сфер бізнесу міста Охтирка , підприємців та майстрів з інших регіонів України,  місцевих  виноградарів  та бджолярів. 
         В рамках  заходів, присвячених   відкриттю міської ялинки 19.12.2017 організовано  лоточну торгівлю кондитерськими, хлібобулочними виробами, з залученням місцевих виробників та закладів ресторанного бізнесу  з метою забезпечення населення  продовольчими  товарами  за  цінами  нижче ринкових.
На території ринку ПС ОСС «Охтирський ринок» виділені та обладнані 2 торгівельні майданчики із металево-тентовими навісами та електричним освітленням на 169 торгових місць для здійснення торгівлі  сільськогосподарською продукцією та продукцією, вирощеною на присадибних ділянках. 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік