.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг
Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг
08.02.18
Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з управління багатоквартирними будинками на території міста Охтирка
об’єкти конкурсу: вул.Армійська,109, пр.Табірний,2, пр.Кармелюка,1, пр.Харківський,12, пр.Харківський,15, пр.Григорія Чикала,2, та вул.Ярославського,1.


1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Організатор конкурсу – управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, адреса: 
м. Охтирка, вул. Чкалова, 27а.

2. Уповноважені особи для здійснення зв’язку з учасниками конкурсу:
Беньо Зоя Олександрівна, Мандрика Наталія Іванівна, Михайленко Лариса Вікторівна, працівники управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, телефон: 2-58-59.

3. Критерії оцінки конкурсних пропозицій:
- ціна послуги;
- рівень забезпеченості учасника конкурсу матеріально-технічною базою;
- наявність персоналу, що відповідає кваліфікаційним вимогам до професій працівників та має необхідні знання і досвід;
- фінансова спроможність учасника конкурсу;
- наявність досвіду роботи з надання послуг у сфері житлово-комунального господарства.

4. Вимоги до конкурсних пропозицій та перелік документів, оригінали або копії яких подаються учасниками конкурсу для їх оцінювання:
1) копія Статуту підприємства;
2) витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (з датою видачі протягом 3 попередніх місяців);
3) перелік документів щодо наявної матеріально-технічної бази;;
4) бізнес-план, яким передбачено використання внутрішніх резервів для покращення та вдосконалення утримання житлового фонду;
5) пропозиції щодо вартості послуг;
6) документально підтверджені дані про професійний досвід та кваліфікацію працівників учасників конкурсу (наявність персоналу, необхідного для управління багатоквартирними будинками).
7) Інші документи: 
 Довідка, складена у довільній формі, яка містить відомості про підприємство: 
-  реквізити (адреса – юридична  та  фактична,  телефон,  факс, телефон для контактів ); 
-  керівний  склад ( посада,  ім’я, по  батькові, телефон  для контактів )–для юридичних осіб; 
-  форма власності та юридичний статус, організаційно-правова форма (для юридичних осіб)
Копія  свідоцтва  про  державну  реєстрацію (для  юридичних  осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).
Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
 Копія довідки ЄДРПОУ (для юридичних осіб). 

5. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

Конкурсна пропозиція надається конкурсній комісії до 12.03.2018 року, будь-яким зручним Учаснику конкурсу способом (особисто або надсилається поштою рекомендованим листом), крім суботи і неділі, за адресою організатора проведення конкурсу - м.Охтирка, вул. Чкалова, 27а.
Конверт повинен бути належним чином промаркований з обов’язковим зазначенням найменування і адреси Організатора конкурсу, назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу, а також назви Учасника конкурсу, його юридичної адреси, номерів контактних телефонів.
Місце подання конкурсної пропозиції – конкурсна пропозиція подається в управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, адреса: м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-а, ІІ –й поверх.
Кінцевий строк подання конкурсної пропозиції – протягом 30 календарних днів з дати опублікування оголошення про проведення конкурсу.
Прийняття конкурсних пропозицій закінчується   12.03.2018 року.

 6.    Місце, дата та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями: 

В приміщенні управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Охтирської міської ради, адреса: м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-А, ІІ-й поверх, кабінет №5   16 березня 2018 року о 10 00 год.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 серпня 2018 року з 16.00 години в міському парку відбудеться відкриття спортивних майданчиків: футбольного поля, комплексу спортивних тренажерів та скейт-парку. На вас чекають тематичні майстер класи. Перший футбольний турнір на полі з штучним покриттям пройде, як раніше зазначалося, 24 серпня з 9.00 години. Будь ласка, перегляньте свої плани, збирайте своїх друзів та станьте учасниками заходу, якого чекали не один рік.
 
30.08.2018 о 10:00 на базі  ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 імені Р.К. Рапія відбудеться  педагогічна конференція на тему «Освіта міста  Охтирки  на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2017-2018 навчального року та основні завдання на 2018- 2019 навчальний рік».
 

ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...