.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Шовковий шлях став ближче
02.02.18
silk.jpg
16 листопада 2017 року під час проведення Другого Українського форуму Шовкового шляху між Альянсом міст Шовкового шляху та Сумською обласною державною адміністрацією було підписано Меморандум про взаєморозуміння
Меморандум про взаєморозуміння між Сумською обласної державною адміністрацією та Альянсом міст Шовкового шляху закріпив зацікавлення сторін в об’єднанні зусиль для поглиблення партнерських взаємовідносин та у подальшому розвитку стратегічного партнерства. Основним напрямом співпраці є взаємодопомога, отримання позитивного результату через налагодження активного партнерства.
Цей форум присвячений впровадженню ефективних механізмів ведення бізнесу та залучення китайських інвестицій в Україну. У рамках заходу заплановано проведення алеї інвестиційних українських проектів і 6 галузевих панельних сесій, присвячених, зокрема, транспортно-логістичній, торговельно-економічній, інвестиційно-фінансовій, науково-технічній, культурній і туристичній сферам.
 
Пропонуємо ознайомитись з окремими заходами, що передбачають повне або часткове фінансування організаторами, а також фінансування виключно за рахунок учасників.
Консультації з питань участі у зазначених заходах: Поліна Ожилевська (+86)130 515 998 50,  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , Роженко Євгенія (+86)186 184 895 69, Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
План заходів на 2018 рік
Альянс міст Шовкового шляху (SRCA)

Щорічна хронологія
Січень – Оздоровчий Острів Шовкового шляху
10 лютого - Культурний прийом весняного свята Альянсу міст Шовкового шляху
3-9 березня – Китайський культурний фестиваль на Мальдівських островах
19-25 червня - Вишуканий карнавал у Цзяюгуані
Середина серпня – Молодь та ініціатива «Пояс і шлях»
Середина вересня - Форум з управління містами Шовкового Шляху
Середина жовтня - Кубок «Поясу та Шляху» з тенісу
16-20 листопада - 17-й Всесвітній конгрес з китайської медицини


Лютий
Культурний прийом весняного свята Альянсу міст Шовкового шляху
Місто – Пекін
Дата – 10 лютого 2018 року
Співзасновники - Асоціація сприяння розвитку міст Шовкового шляху в Пекіні
Запрошені особи – пересічні громадяни, дипломати, вчені, громадські діячі, ЗМІ, бізнесмени тощо
Опис - бізнесмени SRCA разом з Асоціацією сприяння розвитку міст Шовкового шляху насолоджуватимуться китайською традиційною культурною діяльністю та пізнають справжній сенс Весняного свята для китайців.

Березень
Китайський фестиваль культури на Мальдівських островах
Країна – Мальдіви
Дата – 1-6 березня 2018 року
Співзасновники - Посольство Мальдівських островів у Китаї, Посольство Китаю на Мальдівських островах
Опис - З метою відзначення 46-річчя встановлення дипломатичних відносин між Мальдівськими островами та Китаєм, а також розширення морської діяльності Шовкового шляху, SRCA разом з посольствами обох країн проведуть фестиваль китайської культури на Мальдівах. Китайські інвестори разом вивчать ринок Мальдівських островів для майбутньої співпраці в таких галузях, як туризм, інфраструктура, сільське господарство, нова енергетика.

Червень
Вишуканий карнавал у Цзяюгуані
Місто - Цзяюгуань, відоме найбільшим і найнебезпечнішим перевалом Великої китайської стіни
Дата – 19-25 червня 2018 року
Співзасновники – «Чайна Юс Дейлі»
Аудиторія – пересічні громадяни,  дипломати, вчені, громадські діячі, ЗМІ тощо.
Опис – Ми плануємо провести наш вишуканий карнавал двічі на рік в різних містах Китаю. Другий карнавал відбудеться в Цзяюгуань 19-25 червня. Як правило, SRCA запросить країни Шовкового шляху продемонструвати свою культуру, продукти харчування, найкращі товари та туризм китайському народу в місті, де кількість туристів досягає 30 тисяч на день. У співпраці з органами місцевого самоврядування SRCA готовий надати безкоштовний стенд для кожної країни з елементарними дизайном та меблями. У містах, що приймають гостей, ми зробимо все можливе, щоб створити магазини Шовкового шляху для вишуканого карнавалу, щоб мати можливість постійно продавати кращі продукти країн-учасників.

 
Умови участі різні для різних частин заходу.
- Виставка продуктів харчування
Якщо направляються представники харчової промисловості області (відомі бренди продуктів харчування міста тощо) для представлення своєї продукції на виставці, де для них буде виділено окремий стенд: участь безкоштовна, учасники безкоштовно забезпечуються місцем проживання у місті Цзяюйгуань на 3 ночі, переліт з України до міста Цзяюйгуань - за власний рахунок.
В разі, якщо на виставці представлена сама область (або окремі міста області): переліт та проживання - за власний рахунок, участь у виставці оплачується (точний розмір оплати буде затверджено і повідомлено згодом, ця сума покриває витрати на підготовку та встановлення стенду, оренду обладнання для стенду та інші пов'язані витрати).
      
- Міс краси міст України
Кожне місто може запропонувати 3-5 представниць для участі у конкурсі. Участь безкоштовна, покривається переліт і проживання учасниць.
Заявки подаються до 28-го лютого. 
 

Учасники - Міжнародна молодь з країн Шовкового шляху
Опис - Ми хочемо зібрати молодих людей країн Шовкового шляху разом на конкурсі мовлення, щоб поділитися своїми історіями та думками щодо проекту «Один пояс, один шлях». 

Серпень
Молодь та ініціатива «Пояс і шлях»
Місто – Пекін
Дата – Серпень 2018 року
Головна мета проекту - з'ясувати ставлення молоді та загальне розуміння «Один пояс, один шлях». Проект також має на меті продемонструвати вплив «Ініціативи» на молоде покоління та простих людей, а також сприяти дружбі між ними.
 

Захід для студентів з Китаю та країн ініціативи "Один пояс, один шлях". Проводитиметься у Пекіні. Участь безкоштовна, надається безкоштовне проживання. Переліт, харчування - за власний рахунок учасників. 

Вересень
Форум з управління містами Шовкового Шляху
Місто – Пекін
Дата – вересень 2018 року
Співзасновники - Асоціація сприяння розвитку міст Шовкового шляху в Пекіні 
Запрошені особи - адміністрації міст Шовкового шляху, дипломати, вчені, громадські діячі, ЗМІ, бізнесмени тощо.
Опис - SRCA та Асоціація сприяння розвитку міст Шовкового шляху в Пекіні запрошують міста «Шовкового шляху» поділитися своїм досвідом управління містами в таких галузях, як громадський транспорт, інформація, охорона навколишнього середовища, державна служба тощо.
Проводитиметься у Пекіні, час проведення - вересень 2018 (можливі зміни). Участь безкоштовна, витрати на переліт та проживання - за власний рахунок учасників. 

Будемо раді бачити представників Сумської області на заходах.

Жовтень
Кубок «Поясу та Шляху» з тенісу
Місто – Пекін
Місце проведення - Пекінський адміністративний центр тенісу
Дата – середина жовтня 2018 року
Співзасновники - Пекінська асоціація тенісу
Запрошені особи - дипломати, громадські діячі, бізнесмени, партнери SRCA та інше
Опис - З метою сприяння розвитку масових видів спорту SRCA та Пекінська асоціація тенісу проведуть свій другий Кубок ««Поясу та Шляху» з тенісу в Пекінському центрі управління тенісом. Планується запросити понад 20 посольств у 
Китаї та заохотити сотні тенісистів позмагатися на звання чемпіона «Поясу та Шляху» з тенісу 2018 року.
 
Листопад
17-й Всесвітній конгрес з китайської медицини
Країна – Італія, Рим
Дата – 16-20 листопада 2018 року
Співзасновники - Всесвітня федерація китайських медичних товариств
Запрошені особи - Міжнародні вчені, професори, експерти, громадські діячі, інвестори тощо.
Опис - Всесвітній конгрес китайської медицини відбудеться у Римі, в Італії 16-20 листопада. Всесвітня федерація китайської медицини та SRCA спільно проведуть конгрес ще в одній країні після Таїланду та України, щоб зібрати професорів та фахівців з китайської медицини з усього світу та поділитися своїми знаннями та інформацією про їх теоретичні дослідження, клінічний досвід, наукові досягнення, нові винаходи та творіння.


 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.