.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Краєзнавчий музей запрошує у лютому
31.01.18
bibl111.jpg
Дізнайтеся про історії кохання видатних охтирчан, найяскравіші прояви цього незбагненного, але від цього ще більш прекрасного почуття, з демонстрацією особистих речей, фото та відеоматеріалів в "Академії культури" міського краєзнавчого музею з 1 лютого

13 лютого запрошуємо долучитися до заходу, присвяченого Всесвітньому дню радіо. Дізнайтеся про розвиток радіомовлення на Охтирщині.

До Міжнародного дня рідної мови. З 15 лютого звернемося знову до питання мови. У кожної нації є своя мова. Без неї немає народу, держави. Українську мову на Охтирщині плекали і утверджували Юрій Самброс, Борис Атнтоненко -  Давидович, Матвій Довгополюк, Іван Багряний та інші охтирчани. Як саме відбувалося становлення національної свідомості та любові до рідного слова? Мовою документів, творчих надбань відомих земляків, ми розкажемо Вам про прихильність і категоричність у визначенні мовного питання на Охтирщині. Тож запрошуємо прослухати лекцію «Мова – душа народу».

З 16 лютого запрошуємо разом вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. До уваги відвідувачів представлена виставка «А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли» та лекційний супровід за темою: «З гідністю і свободою у серці» з використанням відеоматеріалів.

    Охтирський краєзнавчий музей запрошуємо на заняття у рамках проекту «Громадянська освіта». Тема лютого «Хто ми, українці? Де земля наша?».

            У рамках проекту «Міфи та легенди України» запрошуємо Вас прослухати лекцію за темою «Старослов'янські Боги зими» .

Запрошуємо Вас долучитися до проекту «Читаємо українську класику разом». Твір лютого «Нащадки прадідів» Бориса Дмитровича Антоненка-Давидовича.

Запрошуємо Вас долучитися до нового проекту «Абетка мистецтва» за темою лютого «Живопис, як різновид мистецтва».

Враховуючи зацікавленість охтирчан у висвітленні подій Голокосту на Охтирщині, читання лекцій за темою «Уроки Голокосту: мужність та співчуття» буде продовжено.

 

Для вихованців дитячих садків і молодших школярів пропонуємо

-         екскурсії по експозиції «Природа рідного краю» за такими темами:

1)     річки і озера Охтирщини;

2)     корисні копалини охтирських надр;

3)     пташиний світ Охтирщини;

4)     тваринний світ Охтирщини.

-         уроки народознавства за такими темами:

1)     житло українців;

2) одяг українців;

3) посуд українців;

4) музичні інструменти українців;

5) побутові речі українців;

6) промисли і ремесла українців

-         інтерактивні заняття:

1)     у світі метеликів;

2)     у світі комах;

3)     у світі жуків.

 

Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записом за

адресою вул. Незалежності, 10, або за телефоном (05446) 2–46–33.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.