.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Краєзнавчий музей запрошує у лютому
31.01.18
bibl111.jpg
Дізнайтеся про історії кохання видатних охтирчан, найяскравіші прояви цього незбагненного, але від цього ще більш прекрасного почуття, з демонстрацією особистих речей, фото та відеоматеріалів в "Академії культури" міського краєзнавчого музею з 1 лютого

13 лютого запрошуємо долучитися до заходу, присвяченого Всесвітньому дню радіо. Дізнайтеся про розвиток радіомовлення на Охтирщині.

До Міжнародного дня рідної мови. З 15 лютого звернемося знову до питання мови. У кожної нації є своя мова. Без неї немає народу, держави. Українську мову на Охтирщині плекали і утверджували Юрій Самброс, Борис Атнтоненко -  Давидович, Матвій Довгополюк, Іван Багряний та інші охтирчани. Як саме відбувалося становлення національної свідомості та любові до рідного слова? Мовою документів, творчих надбань відомих земляків, ми розкажемо Вам про прихильність і категоричність у визначенні мовного питання на Охтирщині. Тож запрошуємо прослухати лекцію «Мова – душа народу».

З 16 лютого запрошуємо разом вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. До уваги відвідувачів представлена виставка «А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли» та лекційний супровід за темою: «З гідністю і свободою у серці» з використанням відеоматеріалів.

    Охтирський краєзнавчий музей запрошуємо на заняття у рамках проекту «Громадянська освіта». Тема лютого «Хто ми, українці? Де земля наша?».

            У рамках проекту «Міфи та легенди України» запрошуємо Вас прослухати лекцію за темою «Старослов'янські Боги зими» .

Запрошуємо Вас долучитися до проекту «Читаємо українську класику разом». Твір лютого «Нащадки прадідів» Бориса Дмитровича Антоненка-Давидовича.

Запрошуємо Вас долучитися до нового проекту «Абетка мистецтва» за темою лютого «Живопис, як різновид мистецтва».

Враховуючи зацікавленість охтирчан у висвітленні подій Голокосту на Охтирщині, читання лекцій за темою «Уроки Голокосту: мужність та співчуття» буде продовжено.

 

Для вихованців дитячих садків і молодших школярів пропонуємо

-         екскурсії по експозиції «Природа рідного краю» за такими темами:

1)     річки і озера Охтирщини;

2)     корисні копалини охтирських надр;

3)     пташиний світ Охтирщини;

4)     тваринний світ Охтирщини.

-         уроки народознавства за такими темами:

1)     житло українців;

2) одяг українців;

3) посуд українців;

4) музичні інструменти українців;

5) побутові речі українців;

6) промисли і ремесла українців

-         інтерактивні заняття:

1)     у світі метеликів;

2)     у світі комах;

3)     у світі жуків.

 

Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записом за

адресою вул. Незалежності, 10, або за телефоном (05446) 2–46–33.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

26.02.2018 о 16.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 26.02.2018 по 04.03.2018
Детальніше...
 
25 лютого 2018 року в урочищі «Ківшар» відбудеться першість міста з лижних перегонів. Початок о 11.00 годині. Реєстрація учасників з 10.30. Запрошуємо всіх бажаючих дітей та дорослих взяти участь у змаганнях.
 
Центр надання адміністративних послуг нагадує, що до паспорта громадянина України у вигляді паспортної книжечки (зразка 1994 року) при досягненні громадянином 25-ти або 45-ти річного віку  вклеюються нові фотокартки, що відповідають його вікові
 
ІНФОРМАЦІЯ про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного лікаря комунального закладу Охтирської міської ради «Охтирський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»
 
27 лютого 2018 року о 9.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 42 сесії міської ради