.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Краєзнавчий музей запрошує у лютому
31.01.18
bibl111.jpg
Дізнайтеся про історії кохання видатних охтирчан, найяскравіші прояви цього незбагненного, але від цього ще більш прекрасного почуття, з демонстрацією особистих речей, фото та відеоматеріалів в "Академії культури" міського краєзнавчого музею з 1 лютого

13 лютого запрошуємо долучитися до заходу, присвяченого Всесвітньому дню радіо. Дізнайтеся про розвиток радіомовлення на Охтирщині.

До Міжнародного дня рідної мови. З 15 лютого звернемося знову до питання мови. У кожної нації є своя мова. Без неї немає народу, держави. Українську мову на Охтирщині плекали і утверджували Юрій Самброс, Борис Атнтоненко -  Давидович, Матвій Довгополюк, Іван Багряний та інші охтирчани. Як саме відбувалося становлення національної свідомості та любові до рідного слова? Мовою документів, творчих надбань відомих земляків, ми розкажемо Вам про прихильність і категоричність у визначенні мовного питання на Охтирщині. Тож запрошуємо прослухати лекцію «Мова – душа народу».

З 16 лютого запрошуємо разом вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні. До уваги відвідувачів представлена виставка «А всім нам вкупі на землі єдиномисліє подай і братолюбіє пошли» та лекційний супровід за темою: «З гідністю і свободою у серці» з використанням відеоматеріалів.

    Охтирський краєзнавчий музей запрошуємо на заняття у рамках проекту «Громадянська освіта». Тема лютого «Хто ми, українці? Де земля наша?».

            У рамках проекту «Міфи та легенди України» запрошуємо Вас прослухати лекцію за темою «Старослов'янські Боги зими» .

Запрошуємо Вас долучитися до проекту «Читаємо українську класику разом». Твір лютого «Нащадки прадідів» Бориса Дмитровича Антоненка-Давидовича.

Запрошуємо Вас долучитися до нового проекту «Абетка мистецтва» за темою лютого «Живопис, як різновид мистецтва».

Враховуючи зацікавленість охтирчан у висвітленні подій Голокосту на Охтирщині, читання лекцій за темою «Уроки Голокосту: мужність та співчуття» буде продовжено.

 

Для вихованців дитячих садків і молодших школярів пропонуємо

-         екскурсії по експозиції «Природа рідного краю» за такими темами:

1)     річки і озера Охтирщини;

2)     корисні копалини охтирських надр;

3)     пташиний світ Охтирщини;

4)     тваринний світ Охтирщини.

-         уроки народознавства за такими темами:

1)     житло українців;

2) одяг українців;

3) посуд українців;

4) музичні інструменти українців;

5) побутові речі українців;

6) промисли і ремесла українців

-         інтерактивні заняття:

1)     у світі метеликів;

2)     у світі комах;

3)     у світі жуків.

 

Колективні відвідування заходів здійснюються за попереднім записом за

адресою вул. Незалежності, 10, або за телефоном (05446) 2–46–33.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Велике свято для дітей «Свято морозива» відбудеться в Охтирці 27 травня 2018 року з 15.00 до 19.00 години на майданчику біля міського центру культури і дозвілля.  В рамках проведення заходу відбудуться розважальні конкурсні програми для дітей. Підготовлено велику кількість подарунків і призів для талановитих дітей міста - учасників творчих колективів. Всі заходи свята є безкоштовними. Кожна дитина міста може стати учасником свята і отримати солодощі.
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 28.05.2018 по 03.06.2018
Детальніше...
 
26 травня о 10.00 в спортивній залі ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбудеться міський командний турнір "Кубок міського голови" з настільного тенісу серед дітей та дорослих. Збір учасників о 9.30. Запрошуємо команди підприємств, установ, організацій міста, жителів та учнів навчальних закладів.
 
З 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити міжнародна виставка “China International Import Expo 2018
 

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 21.05.2018 по 27.05.2018

Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка
Детальніше...