.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна
Візьми участь у конкурсі, покажи своє місто
30.01.18
_dsc9792.jpg
До 16 лютого 2018 року продовжується прийом робіт для участі в міському фотоконкурсі «Охтирка твоїми очима», організованому відділом молоді та спорту Охтирської міської ради спільно з  громадською організацією кінофотоосвіти «Кадр»УМОВИ
проведення міського фотоконкурсу «Охтирка твоїми очима»

І. Загальні положення 
1.1. Міський фотоконкурс «Охтирка твоїми очима» (в подальшому Конкурс) проводиться відділом молоді та спорту Охтирської міської ради спільно з  громадською організацією кінофотоосвіти «Кадр».
1.2. Метою Конкурсу є стимулювання творчих інтересів та здібностей дітей та молоді, створення сприятливих умов для інтелектуального та духовного розвитку учнівської молоді.
1.3. Завдання Конкурсу:
- виховання у дітей та молоді міста почуття патріотизму, любові до рідного міста;
- пошук, розвиток і підтримка талановитої, обдарованої учнівської молоді;
- створення сприятливих умов для прояву та реалізації творчого потенціалу дітей та молоді;
- організація змістовного дозвілля дітей та молоді.

ІІ. Учасники та порядок проведення конкурсу    
2.1.  До участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів, ДНЗ «Охтирський центр ПТО», Охтирського коледжу СНАУ та молодь  міста.
2.2. Конкурс проводиться по трьох вікових групах:
1 вікова група - діти віком до 10 років (включно);
2 вікова група - віком від 11 до 13 років;
3 вікова група - віком від 14 до 18 років.
2.3. У Конкурсі визначаються три головні номінації:
1. «Охтирські краєвиди» (пейзажне фото).
2. «Портрет сучасника» (репортажне та жанрове фото). 
3. «Експериментальне фото» (роботи з застосуванням графічних редакторів, техніки колажу і т. ін.).
2.4. Для участі у Конкурсі необхідно підготувати одну роботу у будь-якій номінації (на вибір) або по одній роботі у всіх номінаціях.
2.5. Роботи на Конкурс приймаються до 16 лютого 2018 року. 
2.6. Роботи на конкурс приймаються в електронному варіанті:
- файли можна  принести на будь-якому цифровому інформаційному носії (CD-R, -RW; DVD-R, -RW тощо) у відділ молоді та спорту Охтирської міської ради за адресою: м. Охтирка, вул. Незалежності,11, каб. №15 або надіслати на електронну адресу відділу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
- також роботи можна принести на будь-якому цифровому інформаційному носії (CD-R, -RW; DVD-R, -RW тощо) у фотоцентр «Кадр» за адресою: м. Охтирка, вул. Ярославського, 4 або надіслати на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.
2.7. Разом з роботою надається наступна інформація:
прізвище, ім'я, по батькові автора (учасника); 
вік автора (учасника);
назва навчального закладу, клас, курс, група;
номінація.
2.8 Конкурсні роботи авторам не повертаються і рецензії на них не видаються.
2.9 Організатори залишають за собою право використовувати роботи, представлені на Конкурс, у проведенні подальших виставок, підготовці та виданні інформаційних матеріалів, публікацій, соціальній рекламі тощо. Надавши роботи на конкурс, автор, його батьки або опікун підтверджують повну згоду на публікацію конкурсної роботи без будь-яких претензій щодо здійснення авторського права надалі.

ІІІ. Критерії оцінювання конкурсу
3.1. Критерії оцінки дитячих робіт:
- відповідність роботи тематиці конкурсу;
- творчий підхід;
- змістовність і оригінальність ідеї;
- рівень володіння технікою виконання.

IV. Визначення переможців конкурсу
4.1. Визначення результатів Конкурсу здійснює журі. 
4.2. Роботи оцінюються за 12-ти бальною системою кожним членом журі. Загальний бал, що присуджується кожній роботі, визначається як середнє арифметичне (складаються всі оцінки і діляться на кількість голосів членів журі).
4.3. Підбиття підсумків Конкурсу оформлюється протоколом.

V. Нагородження переможців конкурсу
5.1. Переможці Конкурсу нагороджуються грамотами відділу молоді та спорту за зайняте І, ІІ, ІІІ місце у кожній номінації та відповідній віковій категорії.

VІ. Фінансове забезпечення та висвітлення ходу конкурсу
6.1. Фінансування видатків на проведення Конкурсу здійснюється за рахунок відділу молоді та спорту Охтирської міської ради.
6.2. Анонсування, хід та результати проведення Конкурсу будуть висвітлюватися, у місцевих засобах масової інформації та соціальних мережах.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Перед проведенням майбутніх виборів Президента України СБУ закликає мешканців та гостей Сумщини бути уважними та обережними
 
19 лютого 2019 року о 10.00 годині в приміщенні міської ради відбудеться зустріч  з представниками квартальних комітетів щодо інформування наслення про нагальні питання територіальної громади міста. 
 
Український культурний фонд оголосив нові грантові програми  на 2019 рік
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 18.02.2019 по 24.02.2019
Детальніше...
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища засідання комісії перенесено на 9.00 годину 20.02.2019
 
Для жителів Сумської області при Сумській обласній державній адміністрації працює безкоштовна «гаряча лінія», за якою можна звернутися з усіх проблемних питань: 66-33-77, 0-800-301-501. Час роботи: ПН-ПТ з 8:00 - 18:00.