.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Новини arrow Рішення, що забезпечують життєдіяльність міської громади
Рішення, що забезпечують життєдіяльність міської громади
25.01.18
_dsc9713.jpg
Традиційні запити депутатів цього разу стосувалися створення робочої групи для вивчення питання можливості функціонування системи ОДС, утримання міських доріг, ремонту дахів багатоквартириних будинків, запровадження системи відшкодування шкоди, завданої будівлям через рух великовагового транспорту
На засіданні сорок першої сесії міської ради сьомого скликання прийняв Присягу новообраний депутат міської ради від ВО "Батьківщина" Чернов Володимир Васильович, який увійшов до складу фракції відповідної політичної сили.
Депутати заслухали інформацію начальника Охтирського ВП ГУНП в Сумській області, який розповів про роботу відділу, зазначивши, що поліція завжди готова прийти на допомогу. Руслан Кладько звернув увагу на те, щоб підприємці при укладенні договорів з охоронними фірмами надавали перевагу професіоналам, які мають відповідні дозволи, досвід та навики в роботі і можуть гарантувати безпеку майна. Очільник міського відділу поліції виразив слова подяки міській раді за підтримку в оснащенні камерами відеоспостереження та придбання іншого обладнання для забезпечення сталої роботи відділу поліції. 
При розгляді проектів щодо перерозподілу міжбюджетних трансфертів та змін до бюджету міста на 2018 рік міський голова запропонував депутатам відвідати добудову міської лікарні для того, щоб упевнитися у тому, що будівельний процес іде до завершення і здача в експлуатацію лікарняного комплексу у третьому кварталі 2018 року реальна. Окрім цього, він зауважив, що кожної середи з 13.00 годині на будівельному об'єкті проводяться виробничі наради замовника з підрядними організаціями і, де можна при бажанні переглянути кошторисну документацію. 
Після розгляду блоку земельних питань депутати внесли зміни до окремих міських програм, що стосуються житлово-комунального господарства.
_dsc9734.jpg _dsc9723.jpg_dsc9738.jpg
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення


ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» (Охтирська ТЕЦ) повідомляє, що з 20.08.2018 р. по 23.08.2018 р. на теплових мережах міста повторно будуть проводитися гідравлічні випробування. Усім абонентам необхідно відключити свої дільниці тепломережі з метою запобігання пошкоджень систем теплопостачання, затоплення водою будівель і споруд, а також організувати постійний нагляд на період випробувань.

 
Для організації футбольних тренувань та ігор на футбольному полі в міському парку, недопущенння випадків непорозумінь між гравцями, просимо всіх бажаючих подати свої заявки для формування графіку роботи майданчика з штучним покриттям
Детальніше...
 
Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо встановлення погруддя Ахтирченку М.І.  на Алеї Слави у місті Охтирка
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради