.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Архітектура, будівництво arrow Порядок видачі містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва
Порядок видачі містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва
22.01.18

 

 

Відповідно до частини третьої статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», містобудівні умови та обмеження надаються відділом містобудування та архітектури, на підставі містобудівної документації м.Охтирка, на безоплатній основі за заявою замовника.

Заява та відповідний пакет документів подаються до центру надання адміністративних послуг (м. Охтирка, вул. Чкалова, 27-а), до заяви додається:

1) копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або копія договору суперфіцію;

2) копія документа, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомого майна, розташований на земельній ділянці, або згода його власника, засвідчена в установленому законодавством порядку (у разі здійснення реконструкції або реставрації);

3) викопіювання з топографо-геодезичного плану М 1:2000;

4) витяг із Державного земельного кадастру.

Для отримання містобудівних умов та обмежень до заяви замовник також додає містобудівний розрахунок, що визначає інвестиційні наміри замовника, який складається у довільній формі з доступною та стислою інформацією про основні параметри об’єкта будівництва.

Надання містобудівних умов та обмежень або прийняття рішення про відмову в їх наданні здійснюється відділом містобудування та архітектури протягом 10 робочих днів з дня реєстрації заяви, затверджується наказом відділу.

Відомості про надані містобудівні умови та обмеження вносяться до реєстру містобудівних умов та обмежень, який веде відділ містобудування та архітектури.

Містобудівні умови та обмеження є чинними до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника.

Внесення змін до містобудівних умов та обмежень може здійснювати орган, що їх надав, за заявою замовника, на виконання приписів головних інспекторів будівельного нагляду центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду, або за рішенням суду.

Перелік об’єктів будівництва, для проектування яких містобудівні умови та обмеження не надаються, затверджено Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства України від 06.11.2017  №289.

 

Більш детальну інформацію можливо отримати у відділі містобудування та архітектури Охтирської міської ради (вул. Чкалова, 27-а).

 

Начальник відділу містобудування

та архітектури – головний архітектор міста                                                          А.І. Мандрика

 

 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 27.05.2019 по 02.06.2019
Детальніше...
 
Графік проведення свята «Останній дзвоник» у закладах загальної середньої освіти м. Охтирка у 2019 році

Детальніше...
 
Робочий план міського голови,  секретаря міської ради, заступників міського голови, керуючого справами виконавчого комітету з 20.05.2019 по 26.05.2019
 
За інформацією оргкомітету щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 7 червня 2019 року відбудеться фінал II Загальноукраїнського щорічного конкурсу архітектури та урбаністики Ukrainian Urban Awards 2019.

Детальніше...
 
30 травня 2019 року о 09.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 58 сесії міської ради
 
Графік засідання постійних комісій на травень 2019 рік