.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Ремонт завершено, благоустрій продовжується
Ремонт завершено, благоустрій продовжується
18.01.18
likarnya1.jpg
Для створення комфортних умов маленьким пацієнтам відділення та медичного персоналу педіатричного відділення КЗ "Охтирська ЦРЛ" продовжується благоустрій приміщень, де завершено капітальний ремонт  
В ході проведення капітального ремонту замінено віконні блоки, реконструйовано дах, проведено заміну електропроводки, замінено радіатори, щоб забезпечити належний температурний режим у приміщеннях, де цілодобово перебувають хворі діти та їх батьки, та зменшити втрати теплової енергії та електроенергії. Відремонтовано санітарні вузли із заміною сантехнічного обладнання, внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, встановлено додаткові душові кімнати.
Косметичний ремонт у палатах, коридорах, процедурних кабінетах із заміною меблів та обладнанням покращив естетичний вигляд відділення, а це сприяє позитивному емоціональному стану маленьких пацієнтів.
Яскраві малюнки на стінах також доповнять позитивом приміщення педіатричного відділення. 
likarnya2.jpg
likarnya3.jpg
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.