.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Ремонт дитячої лікарні
Ремонт дитячої лікарні
18.01.18
В 2016 році за кошти  міського бюджету в КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» проведений капітальний ремонт другого поверху педіатричного відділення  на суму  - 1122,9 тис. грн., а саме здійснено заміну 42 віконних блоків на метало пластикові, проведений капітальний ремонт даху площею 198 кв. м, проведена заміна сантехніки
В 2017 році за рахунок коштів   міського бюджету в КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» було продовжено проведення капітального ремонту  будівлі але вже першого поверху педіатричного відділення   на загальну суму  1281,7 тис.грн.
Завдяки проведеному капітальному ремонту  в педіатричному відділенні  створено комфортні  умови  і для маленьких  пацієнтів відділення  і для  медичного персоналу. 
Проведено заміну віконних блоків, реконструйовано дах, проведено заміну електропроводки, та у найбільш холодних палатах радіатори, що дає змогу забезпечити належний температурний режим у приміщеннях, де цілодобово перебувають хворі діти та їх батьки,  та зменшити втрати теплової енергії, та зменшити споживання теплової та електроенергії. Відремонтовано  санітарні вузли із заміною сантехнічного обладнання, внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, та встановлено додаткові душові кімнати, що дає змогу хворим дітям підтримувати особисту гігієну у більш комфортних умовах.
Також проведено косметичний ремонт у палатах, коридорах, процедурних кабінетах, замінено меблі, що значно покращило естетичний вигляд відділення, що сприяє позитивному емоціональному стану маленьких пацієнтів.
          Крім того, за  рахунок коштів міського бюджету,  передбачених  на виконання депутатських повноважень за пропозиціями виборців і власних ініціатив депутатів Охтирської міської ради для педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ» в 2017 році було придбано обладнання на загальну суму 30,5 тис.грн. : отоскоп вартістю 2,7 тис.грн.,  «Небулайзер 402А» 1 шт. вартістю  2,5 тис.грн., апарат для магнітотерапії багатофункціональний МІТ-МТ (МЛТ) 1шт. вартістю 8,3 тис.грн., два опромінювачі ртутно-кварцеві УГН-IМ  вартістю 17,0тис.грн.
КЗ «Охтирська ЦРЛ»  в грудні 2017 року за рахунок економії  коштів медичної субвенції  були придбані комплекти вуглетканних електродів на суму 8,99тис.грн.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...
 
29 січня 2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 54 сесії міської ради
 
План робіт інспекції з благоустрою Охтирської міської ради на січень 2019 року
Детальніше...