.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Соціальна сфера arrow Охорона здоров`я arrow Ремонт дитячої лікарні
Ремонт дитячої лікарні
18.01.18
В 2016 році за кошти  міського бюджету в КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» проведений капітальний ремонт другого поверху педіатричного відділення  на суму  - 1122,9 тис. грн., а саме здійснено заміну 42 віконних блоків на метало пластикові, проведений капітальний ремонт даху площею 198 кв. м, проведена заміна сантехніки
В 2017 році за рахунок коштів   міського бюджету в КЗ «Охтирська центральна районна лікарня» було продовжено проведення капітального ремонту  будівлі але вже першого поверху педіатричного відділення   на загальну суму  1281,7 тис.грн.
Завдяки проведеному капітальному ремонту  в педіатричному відділенні  створено комфортні  умови  і для маленьких  пацієнтів відділення  і для  медичного персоналу. 
Проведено заміну віконних блоків, реконструйовано дах, проведено заміну електропроводки, та у найбільш холодних палатах радіатори, що дає змогу забезпечити належний температурний режим у приміщеннях, де цілодобово перебувають хворі діти та їх батьки,  та зменшити втрати теплової енергії, та зменшити споживання теплової та електроенергії. Відремонтовано  санітарні вузли із заміною сантехнічного обладнання, внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення, та встановлено додаткові душові кімнати, що дає змогу хворим дітям підтримувати особисту гігієну у більш комфортних умовах.
Також проведено косметичний ремонт у палатах, коридорах, процедурних кабінетах, замінено меблі, що значно покращило естетичний вигляд відділення, що сприяє позитивному емоціональному стану маленьких пацієнтів.
          Крім того, за  рахунок коштів міського бюджету,  передбачених  на виконання депутатських повноважень за пропозиціями виборців і власних ініціатив депутатів Охтирської міської ради для педіатричного відділення КЗ «Охтирська ЦРЛ» в 2017 році було придбано обладнання на загальну суму 30,5 тис.грн. : отоскоп вартістю 2,7 тис.грн.,  «Небулайзер 402А» 1 шт. вартістю  2,5 тис.грн., апарат для магнітотерапії багатофункціональний МІТ-МТ (МЛТ) 1шт. вартістю 8,3 тис.грн., два опромінювачі ртутно-кварцеві УГН-IМ  вартістю 17,0тис.грн.
КЗ «Охтирська ЦРЛ»  в грудні 2017 року за рахунок економії  коштів медичної субвенції  були придбані комплекти вуглетканних електродів на суму 8,99тис.грн.

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Управління соціального захисту населення Охтирської міської ради запрошує до співпраці у 2019 році медичні заклади (стоматологічні кабінети та аптеки міста) щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме: відпуск ліків по безплатним рецептам та пільгове зубопротезування
Детальніше...
 
Допоможемо мешканцям Ічні та Ічнянського району, які постраждали від вибухів на військових складах 10 жовтня 2018 року
 
19 жовтня 2018 року Сумський національний аграрний університет проводить семінар на тему: «Обов’язки операторів ринку. Вимоги законодавства до закладів громадського харчування та малих виробників. Гнучкій підхід»
Детальніше...
 
24 жовтня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету.
 
За інформацією Посольства України в Королівстві Марокко, у період з 24 по 27 жовтня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі м. Касабланки (Королівство Марокко) відбудуться три виставки: спеціалізована міжнародна виставка електроенергії, освітлення, електротехніки і автоматизації «Elec expo», міжнародна виставка відновлюваної енергії та енергоефективності «EneR Event» та міжнародна виставка компонентів впроваджувальних електронних систем «Tronika Expo»
Детальніше...
 
18 жовтня 2018 року в місті о 14.00 годині біля міського центру культури і дозвілля відбудеться вулична хода "Хода за свободу", присвячена відзначенню Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. Запрошуємо всіх небайдужих долучитися до участі у заході.