.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про стан зимового утримання доріг міста
Про стан зимового утримання доріг міста
16.01.18
dem1.jpg
З метою створення належних умов щодо утримання, відновлення і захисту сприятливого для життєдіяльності мешканців міста середовища, створення належних умов для руху транспорту та пішоходів, покращення санітарного стану міста значна увага з боку  управління капітального будівництва та  житлово-комунального господарства Охтирської міської ради спрямована на якісне зимове утримання доріг міста

Про це на папратній нараді при міському голові проінформував начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Демиденко. 
Протягом всього зимового періоду постійно проводяться наступні роботи: очищення доріг від снігу та наносів по мірі накопичення снігу; згрібання снігу з  тротуарів плужно-щіточним пристроєм; оброблення дорожнього покриття і покриття тротуарів технологічним матеріалом (піщано – сольовою сумішшю); розблокування решіток закритої зливової каналізації від снігу та льоду для запобігання підтоплення  вулиць міста.
 Значний обсяг робіт з зимового утримання доріг виконується силами КП «Благоустрій». При сильних снігопадах виникає проблема з терміном розчищення вулиць та провулків на периферії міста.
До роботи в зимових умовах та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період 2017-2018 років вказаним підприємством  підготовлено комунальну техніку:
-  Трактор МТЗ 82 з відвалом та щіткою;
-  Трактор ДТЗ 454 навантажувач ;
-  КДМ на базі ЗІЛ 130;
-  Грейдер ГС-10-01;
- Автомобіль самоскид ГАЗ-53;
Відповідно до заходів програми економічного і соціального розвитку міста Охтирка на 2017 рік за кошти бюджету міста було придбано трактор МТЗ 82 з відвалом, для проведення робіт з очищення дорожньої мережі від снігу.
Програмою економічного і соціального розвитку міста Охтирка на 2018 рік передбачено придбання комбінованої дорожньої машини для посипаня доріг міста протиожеледною сумішшю.
За кошти бюджету міста було придбано 524 м3 піску та 149 т солі. З метою ліквідації ожеледиці у зимовий період 2017-2018 років у 2017 році було виготовлено протиожеледну суміш у кількості 629 м3. Разом з тим за зимовий період 2017-2017 років на території КП «Благоустрій» залишок протиожеледної суміші становить 95 м3 . Виходячи з вищезазначеного загальний запас  протиожеледної суміші становить 724 м3.
Станом на 15.01.2018 року на посипання доріг  використано 103 м3 протиожеледної суміші.
Роботи з очищення доріг проводяться цілодобово, по мірі необхідності.
Налагоджена робота по очищенню тротуарів по вулиці Незалежності, площ Успенської, Жовтневої, частково вулиць Батюка, Армійська спеціалізованою технікою з навісним обладнанням (відвал, щітка).
Роботи з очищення тротуарів  виконуються не тільки за допомогою спеціальної техніки, а також і  бригадою двірників у кількості 8 осіб.
Так, як існуюча комунальна техніка за час тривалої експлуатації має значний знос і часто потребує ремонту, то в окремих випадках  використовуються  вантажні машини підприємства, які проводять посипання доріг, перехресть, аварійно-небезпечних ділянок доріг піщано-сольовою сумішшю вручну.
Крім того, у разі   погіршення погодних умов у вигляді сильного снігу, хуртовини,  ожеледиці   промислові підприємства міста, що мають техніку,  яку можна   використовуватися для розчищення  снігу, виконують роботи  з розчищення прилеглої території, під’їздів до центральних теплових пунктів міста, а також водозаборів , очисних споруд та інших об’єктів і будівель. (НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Водоторгприлад», ДП «Водоочистка», ПАТ «Охтирський пивоварний завод», ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад», філія Охтирського РЕМ ПАТ «Сумиобленерго», ПАТ «УМБ-23»).
При сильних снігопадах додатково залучається спеціалізована техніка ПАТ «УМБ-23», філії «Климентівський ДЕД» та інших, про що укладені відповідні договори.
Для вивезення снігу з центральної частини міста, за кошти бюджету міста, залучається спеціалізована техніка ПАТ «УМБ-23», філії «Климентівський ДЕД» та інших.
Силами приватних підприємств – надавачів послуг з утримання будинків та прибудинкових територій проводиться очищення внутрішньо-дворових проїздів, тротуарів.
Станом на 15.01.2018 були проведені роботи з поточного ремонту гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулицям: Сумська, Ярославського, Батюка, Армійська, Київська, Шевченка, Широка, Пушкіна, Революції, гоголя, Снайпера, Петропавлівська, Заозерна та провулкам Гастелло, Лісний. Загальний об’єм виконаних робіт становить 1 393,87 м2.
Також, виконані роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття струменевим методом установкою УЯР-01. Роботи виконувалися по наступним вулицям та провулкам: Сумська, Мішечкіна, Незалежності, пл.Жовтнева, Лєбєдєвої, пл.. Успенська, Перемоги, Київська, Петропавлівська, Армійська, Снайпера, Батюка Зарічна, Перемоги, Гоголя, Революції, Пушкіна, Чкалова, Шевченка, Заозерна, Ярославського, Першотравнева. Загальна площа становить 3253,83 м2.
 Проводилися роботи з аварійного поточного ремонту дорожнього покриття холодною асфальтобетонною сумішшю по вулицям: Армійська, Революції, Сумська, Ярославського, Широка. Загальна площа виконаних робіт становить 51 м2.   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

23 січня 2019 о 15.00 в приміщенні районного будинку культури відділом молоді та спорту організовано міський конкурс КВН на "Кубок міського голови".

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до яскравого дійства від майстрів шкільного дотепного гумору, влучного слова та гарного настрою.

 
22 січня о 14.30 у сквері біля пам'ятника Тарасу Шевченку відбудеться маніфестація "Шлях до соборності", присвячена Дню Соборності України 
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради 3 14.01.2019 по 19.01.2019
 
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2019 року
Детальніше...
 
29 січня 2019 року о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 54 сесії міської ради
 
План робіт інспекції з благоустрою Охтирської міської ради на січень 2019 року
Детальніше...