.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Про стан зимового утримання доріг міста
Про стан зимового утримання доріг міста
16.01.18
dem1.jpg
З метою створення належних умов щодо утримання, відновлення і захисту сприятливого для життєдіяльності мешканців міста середовища, створення належних умов для руху транспорту та пішоходів, покращення санітарного стану міста значна увага з боку  управління капітального будівництва та  житлово-комунального господарства Охтирської міської ради спрямована на якісне зимове утримання доріг міста

Про це на папратній нараді при міському голові проінформував начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства Олександр Демиденко. 
Протягом всього зимового періоду постійно проводяться наступні роботи: очищення доріг від снігу та наносів по мірі накопичення снігу; згрібання снігу з  тротуарів плужно-щіточним пристроєм; оброблення дорожнього покриття і покриття тротуарів технологічним матеріалом (піщано – сольовою сумішшю); розблокування решіток закритої зливової каналізації від снігу та льоду для запобігання підтоплення  вулиць міста.
 Значний обсяг робіт з зимового утримання доріг виконується силами КП «Благоустрій». При сильних снігопадах виникає проблема з терміном розчищення вулиць та провулків на периферії міста.
До роботи в зимових умовах та у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період 2017-2018 років вказаним підприємством  підготовлено комунальну техніку:
-  Трактор МТЗ 82 з відвалом та щіткою;
-  Трактор ДТЗ 454 навантажувач ;
-  КДМ на базі ЗІЛ 130;
-  Грейдер ГС-10-01;
- Автомобіль самоскид ГАЗ-53;
Відповідно до заходів програми економічного і соціального розвитку міста Охтирка на 2017 рік за кошти бюджету міста було придбано трактор МТЗ 82 з відвалом, для проведення робіт з очищення дорожньої мережі від снігу.
Програмою економічного і соціального розвитку міста Охтирка на 2018 рік передбачено придбання комбінованої дорожньої машини для посипаня доріг міста протиожеледною сумішшю.
За кошти бюджету міста було придбано 524 м3 піску та 149 т солі. З метою ліквідації ожеледиці у зимовий період 2017-2018 років у 2017 році було виготовлено протиожеледну суміш у кількості 629 м3. Разом з тим за зимовий період 2017-2017 років на території КП «Благоустрій» залишок протиожеледної суміші становить 95 м3 . Виходячи з вищезазначеного загальний запас  протиожеледної суміші становить 724 м3.
Станом на 15.01.2018 року на посипання доріг  використано 103 м3 протиожеледної суміші.
Роботи з очищення доріг проводяться цілодобово, по мірі необхідності.
Налагоджена робота по очищенню тротуарів по вулиці Незалежності, площ Успенської, Жовтневої, частково вулиць Батюка, Армійська спеціалізованою технікою з навісним обладнанням (відвал, щітка).
Роботи з очищення тротуарів  виконуються не тільки за допомогою спеціальної техніки, а також і  бригадою двірників у кількості 8 осіб.
Так, як існуюча комунальна техніка за час тривалої експлуатації має значний знос і часто потребує ремонту, то в окремих випадках  використовуються  вантажні машини підприємства, які проводять посипання доріг, перехресть, аварійно-небезпечних ділянок доріг піщано-сольовою сумішшю вручну.
Крім того, у разі   погіршення погодних умов у вигляді сильного снігу, хуртовини,  ожеледиці   промислові підприємства міста, що мають техніку,  яку можна   використовуватися для розчищення  снігу, виконують роботи  з розчищення прилеглої території, під’їздів до центральних теплових пунктів міста, а також водозаборів , очисних споруд та інших об’єктів і будівель. (НГВУ «Охтирканафтогаз» ПАТ «Укрнафта», ТОВ «Водоторгприлад», ДП «Водоочистка», ПАТ «Охтирський пивоварний завод», ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ», ДП «Верп» ТОВ «Водоторгприлад», філія Охтирського РЕМ ПАТ «Сумиобленерго», ПАТ «УМБ-23»).
При сильних снігопадах додатково залучається спеціалізована техніка ПАТ «УМБ-23», філії «Климентівський ДЕД» та інших, про що укладені відповідні договори.
Для вивезення снігу з центральної частини міста, за кошти бюджету міста, залучається спеціалізована техніка ПАТ «УМБ-23», філії «Климентівський ДЕД» та інших.
Силами приватних підприємств – надавачів послуг з утримання будинків та прибудинкових територій проводиться очищення внутрішньо-дворових проїздів, тротуарів.
Станом на 15.01.2018 були проведені роботи з поточного ремонту гарячою асфальтобетонною сумішшю по вулицям: Сумська, Ярославського, Батюка, Армійська, Київська, Шевченка, Широка, Пушкіна, Революції, гоголя, Снайпера, Петропавлівська, Заозерна та провулкам Гастелло, Лісний. Загальний об’єм виконаних робіт становить 1 393,87 м2.
Також, виконані роботи з ямкового ремонту дорожнього покриття струменевим методом установкою УЯР-01. Роботи виконувалися по наступним вулицям та провулкам: Сумська, Мішечкіна, Незалежності, пл.Жовтнева, Лєбєдєвої, пл.. Успенська, Перемоги, Київська, Петропавлівська, Армійська, Снайпера, Батюка Зарічна, Перемоги, Гоголя, Революції, Пушкіна, Чкалова, Шевченка, Заозерна, Ярославського, Першотравнева. Загальна площа становить 3253,83 м2.
 Проводилися роботи з аварійного поточного ремонту дорожнього покриття холодною асфальтобетонною сумішшю по вулицям: Армійська, Революції, Сумська, Ярославського, Широка. Загальна площа виконаних робіт становить 51 м2.   

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 20.08.2018 по 26.08.2018
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...