.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Багатогранне і насичене засідання
Багатогранне і насичене засідання
15.01.18
vk2.jpg
Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова вручив медалі та Посвідчення про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" Барановій Альоні Володимирівні, яка народила та гідно виховує 7 дітей та Великород Аліні Георгіївні, у якої росте 6 дітей
 

Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету стипендію міської ради у сумі 650,00 грн. на місяць отримають у поточному році творчі особистості міста, які внесли значний вклад у розвиток культури і мистецтва, а талановиті учні початкових спеціалізованих навчальних закладів отримуватимуть щомісяця 300,00 грн.
На засіданні виконавчого комітету після тривалого обговорення, зауважень та аргументованих пояснень було погоджено інфвестиційну Програму на транспортування теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» на 2018 рік та прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання,  послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які надаються ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ». В ході обговорення цих проектів, міський голова зауважив, що кардинальних претензій у нього до організації немає, але при завершенні опалювального сезону, скоріш за все, до питання реалізації Інвестиційної програми та тарифів доведеться повернутися.
Члени виконавчого комітету ввели в дію рішення конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка по 11 маршрутах - нових перевізників на ринок не зайшло, послуги надаватимуться місцевими перевізниками, договори з ними будуть укладені на 3 роки, як то передбачено умовами конкурсу.
На виконання державної програми підтримки дітей-сиріт, було придбано за кошти державної субвенції 2 квартири і сьогодні міський голова зміг вручити ключі від цих квартир молодим людям, яким це потрібно. Продавці житла, зважаючи на статус осіб, для яких було закуплено житло, залишили навіть окремі меблі та інвентар.
Окрім цих питань, затверджено список дітей віком до 2-х років, для яких батьки отримуватимуть сухі молочні суміші, п'яти громадянам визначено штраф за недотримання паспортного контролю та присвоєно поштові адреси об'єктам у місті. 
vk1.jpg 
vk4.jpg vk5.jpg
  
 
 
 
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Упродовж червня-липня 2019 року проводитиметься обласний конкурс соціальної реклами «Я пишаюсь, я – УКРАЇНЕЦЬ!» у двох номінаціях: відеоролик та соціальний макет,  ініційований управлінням молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації спільно із Сумським обласним осередком Національної спілки краєзнавців України у рамках підготовки та відзначення на Сумщині 360-ї річниці перемоги війська під проводом гетьмана України Івана Виговського у Конотопській битві.
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 17.06.2019 по 23.06.2019

Детальніше...
 
18 червня 2019 року о 14.00 годині в залі засідань міської відбудеться навчання депутатів з наступних питань:
-  Забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
-  Про порядок продажу прав на земельні ділянки на земельних торгах.
 

22 червня - скорботний день в історії України. Щороку ми згадуємо його, як той рубіж, що у 1941 році розділив життя на мирне і воєнне. Розпочалася німецько-радянська війна.

Пам'ятаючи цю подію та, вшановуючи пам'ять тих, кому не судилося пережити страшну війну, 21 червня о 15.00 годині в міському парку біля Вічного вогню на площі Соборній буде проведено скорботний мітинг. Запрошуємо приєднуватися. 

 
Графік проведення засідань постійних комісій на червень 2019 року
Детальніше...
 

Організаційним комітетом виставки Dubai Expo 2020 оголошено початок відбору проектів, які можуть стати частиною програми Global Best Practice Programme (www.expo2020dubai.com/en/programmes/best-practice-programme ). 

Детальніше...