.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Міське господарство arrow Житлово-комунальне господарство arrow Багатогранне і насичене засідання
Багатогранне і насичене засідання
15.01.18
vk2.jpg
Перед початком засідання виконавчого комітету міський голова вручив медалі та Посвідчення про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" Барановій Альоні Володимирівні, яка народила та гідно виховує 7 дітей та Великород Аліні Георгіївні, у якої росте 6 дітей
 

Відповідно до прийнятого рішення виконавчого комітету стипендію міської ради у сумі 650,00 грн. на місяць отримають у поточному році творчі особистості міста, які внесли значний вклад у розвиток культури і мистецтва, а талановиті учні початкових спеціалізованих навчальних закладів отримуватимуть щомісяця 300,00 грн.
На засіданні виконавчого комітету після тривалого обговорення, зауважень та аргументованих пояснень було погоджено інфвестиційну Програму на транспортування теплової енергії ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ» на 2018 рік та прийнято рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, її транспортування та постачання,  послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які надаються ТОВ «БРОКЕНЕРГІЯ». В ході обговорення цих проектів, міський голова зауважив, що кардинальних претензій у нього до організації немає, але при завершенні опалювального сезону, скоріш за все, до питання реалізації Інвестиційної програми та тарифів доведеться повернутися.
Члени виконавчого комітету ввели в дію рішення конкурсного комітету по проведенню конкурсів з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м.Охтирка по 11 маршрутах - нових перевізників на ринок не зайшло, послуги надаватимуться місцевими перевізниками, договори з ними будуть укладені на 3 роки, як то передбачено умовами конкурсу.
На виконання державної програми підтримки дітей-сиріт, було придбано за кошти державної субвенції 2 квартири і сьогодні міський голова зміг вручити ключі від цих квартир молодим людям, яким це потрібно. Продавці житла, зважаючи на статус осіб, для яких було закуплено житло, залишили навіть окремі меблі та інвентар.
Окрім цих питань, затверджено список дітей віком до 2-х років, для яких батьки отримуватимуть сухі молочні суміші, п'яти громадянам визначено штраф за недотримання паспортного контролю та присвоєно поштові адреси об'єктам у місті. 
vk1.jpg 
vk4.jpg vk5.jpg
  
 
 
 
 

 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

За пропозицією голови комісії Г.В.Довгаля засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства перенесено на 15.00 годину 15.08.2018
 
22 серпня о 09.00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 49 сесії міської ради
 
Графік проведення засідань постійних комісій на серпень 2018 року
Увага! Зміни в графіку засідання комісій. 
Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 13.08.2018 по 19.08.2018
Детальніше...
 
21 серпня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
На початку 2017 року Європейським Союзом започатковано нову ініціативу для органів місцевого самоврядування «Мери за Економічне Зростання», яка зосереджується на сталому економічному розвитку
Детальніше...