.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Про податки, короткі підсумки минулого року та реалізацію запланованого
Про податки, короткі підсумки минулого року та реалізацію запланованого
09.01.18
_dsc8997.jpg
Міський голова сподівається і вірить, що новий рік буде хоча й непростим, але наповненим новими досягненнями та звершеннями, дасть можливість завершити розпочаті раніше роботи загальноміського масштабу та поліпшити інфраструктуру міста

Про це він говорив на зустрічі з місцевими журналістами у п'ятницю, 5 січня. 
Бюджет нашого міста дотаційний і у 2017 році усі, передбачені державою, дотації та субвенції отримано стовідсотково. Головне питання на сьогодні - наповнення місцевого бюджету у 2018 році і, якщо в минулому році податок з доходів фізичних осіб становив більше 102 млн.грн, то на поточний рік з урахуванням інфляційних процесів розрахунок зроблено в таких же цифрах. Міський голова очікує надходжень і від акцизного збору, що може поповнити міський бюджет до 7 млн.грн, якщо буде збудована нова АЗС та надійдуть податки від АЗС, що змінила місце реєстрації з Пологівської сільради на міську. 
Ігор Алєксєєв зауважив, що загалом, наповнення бюджету міста залежить від охтирчан, від їх свідомості і бажання розквіту рідної Охтирки: сплата податків та оренди за використання земельних ділянок - це ще одна стаття доходів, яка дозволить місту закрити мінімальну потребу, щоб жити і працювати у 2018 році.
Міський голова зупинився на питаннях фінансування медичної та освітянської галузей, запевнив, що вся робота спрямована на забезпечення наших громадян послугами належної якості та робота з новоствореними ОТГ, адміністрацією Охтирського, В.Писарівського районів щодо співфінансування, адже їх мешканці отримують допомогу від охтирських медиків та педагогів. Укладання відповідних договорів, може допомогти налагодити співпрацю в інтересах громад нашого регіону.
Не оминули теми можливості передачі на баланс міської громади районної бібліотеки та будинку культури - питання вивчаються, ніхто не відгороджується від проблеми, але, наприклад, бібліотека - це власність районної громади, яка розташована в приміщенні, що орендується у міста за 1 грн. на рік, ми не проти допомоги, але питання необхідно вирішувати спільно, з урахуванням інтересів і міста і району: ми спроможні допомогти зберегти районну бібліотеку, але, можливо, для цього треба передбачити відповідну субвенцію. На запитання щодо відсутності у міста сцени, Ігор Алєксєєв запевнив, що на сьогодні уже є напрацювання щодо влаштування сцени у малій залі на другому поверсі міського центру культури і дозвілля, де в поточному році наші аматори зможуть демонструвати свою майстерність, а з приводу великої зали, то там розпочав роботу кінотеатр, де влаштовано кінозал для перегляду фільмів у 3D-форматі та ігровий майданчик для дітей. Не витрачаючи жодної бюджетної копійки місто отримало осередок, де охтирчани можуть проводити вільний час цікаво і корисно.
У 2018 році планується продовження роботи по реалізації заходів 11 міських програм, в ході яких передбачено влаштування спортивної школи в приміщенні нинішнього казначейства, благоустрій території біля педіатричного відділення, де уже висаджено більше сотні саджанців плодових дерев, капітальний ремонт даху приміщень стоматологічної поліклініки, ДНЗ "Калинка", ЗОШ №1(стара школа), влаштування санвузлів у дитячій художній школі та туалету в стомаполіклініці, підтримка ОСББ, ремонт доріг, продовженння реконструкції паркових зон міста та придбання багатофункціонального автомобіля для утримання міських доріг.
Міський голова звернув увагу на те, що від стереотипу, який склався уже давно в нашому місті щодо використання бюджетних коштів у густонаселених районах багатоповерхівок, все ж потрібно відходити, адже ми живемо в одному місті і, якщо провести порівняльний аналіз, то все ж можна відзначити, що роботи за бюджетні гроші виконуються пропорційно на одного мешканця.
  
   
 
    
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.