.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Про податки, короткі підсумки минулого року та реалізацію запланованого
Про податки, короткі підсумки минулого року та реалізацію запланованого
09.01.18
_dsc8997.jpg
Міський голова сподівається і вірить, що новий рік буде хоча й непростим, але наповненим новими досягненнями та звершеннями, дасть можливість завершити розпочаті раніше роботи загальноміського масштабу та поліпшити інфраструктуру міста

Про це він говорив на зустрічі з місцевими журналістами у п'ятницю, 5 січня. 
Бюджет нашого міста дотаційний і у 2017 році усі, передбачені державою, дотації та субвенції отримано стовідсотково. Головне питання на сьогодні - наповнення місцевого бюджету у 2018 році і, якщо в минулому році податок з доходів фізичних осіб становив більше 102 млн.грн, то на поточний рік з урахуванням інфляційних процесів розрахунок зроблено в таких же цифрах. Міський голова очікує надходжень і від акцизного збору, що може поповнити міський бюджет до 7 млн.грн, якщо буде збудована нова АЗС та надійдуть податки від АЗС, що змінила місце реєстрації з Пологівської сільради на міську. 
Ігор Алєксєєв зауважив, що загалом, наповнення бюджету міста залежить від охтирчан, від їх свідомості і бажання розквіту рідної Охтирки: сплата податків та оренди за використання земельних ділянок - це ще одна стаття доходів, яка дозволить місту закрити мінімальну потребу, щоб жити і працювати у 2018 році.
Міський голова зупинився на питаннях фінансування медичної та освітянської галузей, запевнив, що вся робота спрямована на забезпечення наших громадян послугами належної якості та робота з новоствореними ОТГ, адміністрацією Охтирського, В.Писарівського районів щодо співфінансування, адже їх мешканці отримують допомогу від охтирських медиків та педагогів. Укладання відповідних договорів, може допомогти налагодити співпрацю в інтересах громад нашого регіону.
Не оминули теми можливості передачі на баланс міської громади районної бібліотеки та будинку культури - питання вивчаються, ніхто не відгороджується від проблеми, але, наприклад, бібліотека - це власність районної громади, яка розташована в приміщенні, що орендується у міста за 1 грн. на рік, ми не проти допомоги, але питання необхідно вирішувати спільно, з урахуванням інтересів і міста і району: ми спроможні допомогти зберегти районну бібліотеку, але, можливо, для цього треба передбачити відповідну субвенцію. На запитання щодо відсутності у міста сцени, Ігор Алєксєєв запевнив, що на сьогодні уже є напрацювання щодо влаштування сцени у малій залі на другому поверсі міського центру культури і дозвілля, де в поточному році наші аматори зможуть демонструвати свою майстерність, а з приводу великої зали, то там розпочав роботу кінотеатр, де влаштовано кінозал для перегляду фільмів у 3D-форматі та ігровий майданчик для дітей. Не витрачаючи жодної бюджетної копійки місто отримало осередок, де охтирчани можуть проводити вільний час цікаво і корисно.
У 2018 році планується продовження роботи по реалізації заходів 11 міських програм, в ході яких передбачено влаштування спортивної школи в приміщенні нинішнього казначейства, благоустрій території біля педіатричного відділення, де уже висаджено більше сотні саджанців плодових дерев, капітальний ремонт даху приміщень стоматологічної поліклініки, ДНЗ "Калинка", ЗОШ №1(стара школа), влаштування санвузлів у дитячій художній школі та туалету в стомаполіклініці, підтримка ОСББ, ремонт доріг, продовженння реконструкції паркових зон міста та придбання багатофункціонального автомобіля для утримання міських доріг.
Міський голова звернув увагу на те, що від стереотипу, який склався уже давно в нашому місті щодо використання бюджетних коштів у густонаселених районах багатоповерхівок, все ж потрібно відходити, адже ми живемо в одному місті і, якщо провести порівняльний аналіз, то все ж можна відзначити, що роботи за бюджетні гроші виконуються пропорційно на одного мешканця.
  
   
 
    
 
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

План здійснення планових заходів державного нагляду ( контролю ) Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на 2018 рік
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту переноситься на 22.03.2018 о 11:00 год.
 
21 березня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
30 березня 2018 року в м. Суми відбудеться Баркемп «Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій», організаторами якої є Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій
Детальніше...
 
16.03.2018  з  14  до 17 години  у приміщенні Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка (вул. Армійська 117)  відбудеться творчій захід за участю дітей із міських  дошкільних навчальних закладів, центру реабілітації дітей - інвалідів, викладачів та учнів школи під назвою«Глиняний день».
 
10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі »