.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Схиляємо голову у скорботі
Схиляємо голову у скорботі
08.01.18
sidelnuk.jpgНа 57-му році життя зупинилося серце нашої колеги та друга – начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради Катерини Олександрівни Сідельник

Катерина Олександрівна трудову діяльність розпочала у 1980 році. В сфері соціального захисту населення працювала з січня 1984 року. За цей час пройшла службовий шлях від інспектора по призначенню пенсій та допомог до начальника управління. 34 роки присвятила соціальному захисту, із них 19 - на посаді начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради.
За роки своєї діяльності зарекомендувала себе як зразковий керівник, професіонал своєї справи, користувалася авторитетом серед населення та колег, ввічлива, чуйна та порядна людина.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту населення міста, активну громадянську позицію Сідельник Катерина Олександрівна у 2004 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знаку, у 2010 році нагороджена Міністерством праці та соціальної політики України нагрудним знаком «За вислугу», у 2012 році визнана переможцем обласного конкурсу «Жінка року» за зайняте І місце в номінації «Жінка - працівник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».
Неодноразово відзначалась відзнаками Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Охтирської міської ради.
Катерина Олександрівна Сідельник - взірець керівника, яка для багатьох працівників сфери соціального захисту населення служитиме прикладом самовідданої любові до обраної справи.
Світлий образ людини-трудівника назавжди залишиться у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Катерини Олександрівни, схиляємо голову у скорботі разом з ними.
Вічна їй пам’ять…
Трудовий колектив управління соціального захисту населення Охтирської міської ради
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

План здійснення планових заходів державного нагляду ( контролю ) Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області на 2018 рік
Детальніше...
 
За пропозицією голови комісії засідання постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту переноситься на 22.03.2018 о 11:00 год.
 
21 березня 2018 року буде проводитись технічна перевірка регіональної системи оповіщення з включенням електросирен, апаратури циркулярного виклику та переключенням обласного і районного радіомовлення відповідно до почасового графіку з 9 години 10 хвилин до 9 години 30 хвилин. Прохання зберігати спокій.
 
30 березня 2018 року в м. Суми відбудеться Баркемп «Співпраця НУО і влади. Роль мереж і коаліцій», організаторами якої є Громадська Спілка «Громадські ініціативи України» та Сумський обласний комітет молодіжних організацій
Детальніше...
 
16.03.2018  з  14  до 17 години  у приміщенні Охтирської дитячої художньої школи ім. Т.Г.Шевченка (вул. Армійська 117)  відбудеться творчій захід за участю дітей із міських  дошкільних навчальних закладів, центру реабілітації дітей - інвалідів, викладачів та учнів школи під назвою«Глиняний день».
 
10-11 травня 2018 року у Польщі пройде дводенний VIII Міжнародний форум «День Українського Бізнесу в Польщі »