.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Схиляємо голову у скорботі
Схиляємо голову у скорботі
08.01.18
sidelnuk.jpgНа 57-му році життя зупинилося серце нашої колеги та друга – начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради Катерини Олександрівни Сідельник

Катерина Олександрівна трудову діяльність розпочала у 1980 році. В сфері соціального захисту населення працювала з січня 1984 року. За цей час пройшла службовий шлях від інспектора по призначенню пенсій та допомог до начальника управління. 34 роки присвятила соціальному захисту, із них 19 - на посаді начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради.
За роки своєї діяльності зарекомендувала себе як зразковий керівник, професіонал своєї справи, користувалася авторитетом серед населення та колег, ввічлива, чуйна та порядна людина.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту населення міста, активну громадянську позицію Сідельник Катерина Олександрівна у 2004 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знаку, у 2010 році нагороджена Міністерством праці та соціальної політики України нагрудним знаком «За вислугу», у 2012 році визнана переможцем обласного конкурсу «Жінка року» за зайняте І місце в номінації «Жінка - працівник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».
Неодноразово відзначалась відзнаками Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Охтирської міської ради.
Катерина Олександрівна Сідельник - взірець керівника, яка для багатьох працівників сфери соціального захисту населення служитиме прикладом самовідданої любові до обраної справи.
Світлий образ людини-трудівника назавжди залишиться у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Катерини Олександрівни, схиляємо голову у скорботі разом з ними.
Вічна їй пам’ять…
Трудовий колектив управління соціального захисту населення Охтирської міської ради
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

21 вересня 2018 року о 9.00 годині в залі засідань міської ради відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету
Детальніше...
 
21 вересня о 15.00 відбудеться покладання квітів до пам'ятника партизанів та підпільників, які загинули в роки ІІ Світової війни, з нагоди Дня партизанської слави
 

28 вересня о 14.00 годині на майданчику біля міського центру культури і дозвілля відбудеться флешмоб «Усиновлення – це любов назавжди» - міська акція в межах Всеукраїнської акції, спрямована на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про дітей, різного віку, їх братиків та сестричок, які очікують на усиновлення.
Запрошуємо бажаючих долучитися до акції.

 
24 вересня 2018 року з 10.00 до 12.00 відбудеться особистий прийом громадян міста Охтирка Народним депутатом України Бухарєвим В'ячеславом Вікторовичем. 
Попередній запис проводить голова Охтирської міської партійної організації "ВО "Батьківщина" Неофітна Лілія Павлівна за телефоном 066-642-60-34, 098-329-80-32.
 
28 вересня 2018 о 09 годині в залі засідань міської ради відбудеться засідання виконавчого комітету
 
Графік проведення засідань постійних комісій на вересень 2018 року
Детальніше...