.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Схиляємо голову у скорботі
Схиляємо голову у скорботі
08.01.18
sidelnuk.jpgНа 57-му році життя зупинилося серце нашої колеги та друга – начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради Катерини Олександрівни Сідельник

Катерина Олександрівна трудову діяльність розпочала у 1980 році. В сфері соціального захисту населення працювала з січня 1984 року. За цей час пройшла службовий шлях від інспектора по призначенню пенсій та допомог до начальника управління. 34 роки присвятила соціальному захисту, із них 19 - на посаді начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради.
За роки своєї діяльності зарекомендувала себе як зразковий керівник, професіонал своєї справи, користувалася авторитетом серед населення та колег, ввічлива, чуйна та порядна людина.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту населення міста, активну громадянську позицію Сідельник Катерина Олександрівна у 2004 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знаку, у 2010 році нагороджена Міністерством праці та соціальної політики України нагрудним знаком «За вислугу», у 2012 році визнана переможцем обласного конкурсу «Жінка року» за зайняте І місце в номінації «Жінка - працівник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».
Неодноразово відзначалась відзнаками Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Охтирської міської ради.
Катерина Олександрівна Сідельник - взірець керівника, яка для багатьох працівників сфери соціального захисту населення служитиме прикладом самовідданої любові до обраної справи.
Світлий образ людини-трудівника назавжди залишиться у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Катерини Олександрівни, схиляємо голову у скорботі разом з ними.
Вічна їй пам’ять…
Трудовий колектив управління соціального захисту населення Охтирської міської ради
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

ПЛАН заходів, присвячених Дню Соборності України
Детальніше...
 
Компанією «TTS Group» (www.tts.cz) проводиться пошук інвесторів до Програми «Залучення кредитів від Чеського експортного банка та Агентства страхування чеського експорту до комплексної модернізація ЖКГ на основі технологій спалювання біомаси чеської компанії «TTS Group»
Детальніше...
 
На виконання п.4 витягу з протоколу засідання Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2017 року № 71 повідомляємо: що на базі державної установи «Сумський обласний контактний центр» (пл.Незалежності, 2, м.Суми) створено «гарячу лінію» для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб’єктів господарювання за безкоштовними номерами телефонів для міста Суми: (0542) 66 - 33 - 77, підприємців Сумської області: 0-800-301-501. Також суб’єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 15.01.2018 по 21.01.2018
Детальніше...
 
Графік проведення засідань постійних комісій на січень 2018 року
 
За пропозицією голови постійної комісії з питань правової політики, місцевого самоврядування та депутатської етики засідання комісії перенесено на 14.00 годину 17.01.2018
 
За пропозицією голови комісії В.С.Теличко засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій перенесено на 16.01.2018 о 14.00 годині.  
 
За пропозицією голови комісії Д.В.Сушка засідання постійної комісії з питань містобудування, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього середовища перенесено на 10.00 годину 17.01.2018.
 

Детальніше...
 
25 січня 2018 року о 9:00 в залі засідань міської ради відбудеться пленарне засідання 41 сесії міської ради