.

Корисні посилання

 

 

Календар свят і подій.


Головна arrow Новини arrow Схиляємо голову у скорботі
Схиляємо голову у скорботі
08.01.18
sidelnuk.jpgНа 57-му році життя зупинилося серце нашої колеги та друга – начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради Катерини Олександрівни Сідельник

Катерина Олександрівна трудову діяльність розпочала у 1980 році. В сфері соціального захисту населення працювала з січня 1984 року. За цей час пройшла службовий шлях від інспектора по призначенню пенсій та допомог до начальника управління. 34 роки присвятила соціальному захисту, із них 19 - на посаді начальника управління соціального захисту населення Охтирської міської ради.
За роки своєї діяльності зарекомендувала себе як зразковий керівник, професіонал своєї справи, користувалася авторитетом серед населення та колег, ввічлива, чуйна та порядна людина.
За сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення проблем соціального захисту населення міста, активну громадянську позицію Сідельник Катерина Олександрівна у 2004 році нагороджена Почесною грамотою Кабінету Міністрів України з врученням пам’ятного знаку, у 2010 році нагороджена Міністерством праці та соціальної політики України нагрудним знаком «За вислугу», у 2012 році визнана переможцем обласного конкурсу «Жінка року» за зайняте І місце в номінації «Жінка - працівник органів виконавчої влади та місцевого самоврядування».
Неодноразово відзначалась відзнаками Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації та Охтирської міської ради.
Катерина Олександрівна Сідельник - взірець керівника, яка для багатьох працівників сфери соціального захисту населення служитиме прикладом самовідданої любові до обраної справи.
Світлий образ людини-трудівника назавжди залишиться у наших серцях.
Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Катерини Олександрівни, схиляємо голову у скорботі разом з ними.
Вічна їй пам’ять…
Трудовий колектив управління соціального захисту населення Охтирської міської ради
 
< Попередня   Наступна >

 

Надіслати електронне звернення Надіслати електронне звернення
Надіслати електронне звернення


Оголошення

Охтирський відділ Державної установи «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє про оперативний спосіб отримання інформації стосовно досліджень об'єктів довкілля, проведених під час оздоровлення дітей в Сумській області та інших результатів
Детальніше...
 
Графік чергування працівників апарату Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року
Детальніше...
 
Графік чергування керівництва Сумської обласної державної адміністрації 28-30 червня, 1 липня 2018 року

Детальніше...
 
Графік прийому громадян депутатами Охтирської міської ради з 25.06.2018 по 01.07.2018
Детальніше...
 
З нагоди Дня молоді управління молоді та спорту Сумської ОДА запускає проект «Запитай у мене особисто»
Детальніше...
 
 28 червня 2018 року о 10.00.  у приміщенні  КЗ «Охтирський міський центр культури і дозвілля» відбудеться тематичний захід з нагоди Дня Конституції України.